İçeriğe Yönlendir

Kaloriferi En İyi Isıtan Arabalar

Emre Demir

Recommended Posts

Servet Aydın
Eyro yükseldi land yükseldi
Eurı düştü land. Yine yükseldi
Külçe altın mğbarek

Sana 95bin

160 a olur

Lada niva dökük olanı 55 olmuş
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

İşim evim yaklaşık 12 km, giderken sürkeli yokuş iniyorum, dönüşte sürekl çıkıyorum. giderken işe varmama az bir mesafe kala araç ısınmış oluyor. Dizel aracı devirli kullanmazsan çok zor ısınıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mert Gulkokan yazdı:

Niyetim yok
Alır almaz başına işler geldi
Konu açsam meteor düşer

Aç sen konuyu aç. Bi görelim. Tatlı borcun olsun hele bi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Erhan Doruk yazdı:

İşim evim yaklaşık 12 km, giderken sürkeli yokuş iniyorum, dönüşte sürekl çıkıyorum. giderken işe varmama az bir mesafe kala araç ısınmış oluyor. Dizel aracı devirli kullanmazsan çok zor ısınıyor.

öne karton sokuver kısa süreli unutmamak şartıyla. devire gerek yok yazık hele soğukken.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Şahini tek geçerim :)

Kömür sobası hissini veriyor insana :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

Kömür sobası hissini veriyor insana :)

yüzüm yanardı o derece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Kışın arabamın sevdiğim özelliği koltuk ısıtma. :) 

Bir arkadaşımın 2013 Corolla arabası vardı kış günüydü beni eve bıraktı daha 50-100 mt gitmeden güzel ısıtmıştı onu hiç unutamıyorum.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mert Gulkokan yazdı:

Bakalım beğencek misin ?

Ne aldik

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mert Gulkokan yazdı:
Fikri Keleş yazdı:
Ne aldik

Profilde yazıyor abi

hayırlı olsun Mert 

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Isıtmada en iyisi Tofaş, en kötüsü 301 idi.
Soğutmada tartışılır ama ticari araçların otomobillere göre daha iyi soğuttuğunu hissediyorum. motor gücü ve yaşam alanı hacminden da kaynaklı olabilir.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Fiesta :)  fön makinası gibiydi eliniyakın tut acıtırdı, o derece yani, aksine Taunus varken arabada odun sobası yakmayı düşünür battaniye örterdik :)

Hala öyle abi, değişen birşey yok. Keşke dijital klimalı olsaymış dedirtiyor. Habire yakıyor. Gerçi 50 bin daha versem dijital klimalı olurdu orası ayrı. Ne kadar durman okadar randuman misali.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

diji klima güzelmiş harbiden, manueldede oluyor ama bunda ayarladın o ısada kalması güzel, birtek dijide fan kapalıyken hava girişi olmuyor gibi, yada az oluyor o hoşuma gitmedi, yolda giderken ille fanmı açacağız yani...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Benim w124 aldığımda kalorifer iyi ısıtmıyordu, kalorifer makine ile temizlettim biraz canlandı ama gene az gibiydi, ustalar ancak bu kadar olur dediler. Ama ben yurtdışından orjinal kalorifer radyatörü getirip değiştirdim. Şimdi araç fırın... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ladamız vardı fırından hallice 😁 şimdi Uno var oda çok iyi.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Emre Demir yazdı:

jetta

Kışın Pöfff dedirtir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

diji klima güzelmiş harbiden, manueldede oluyor ama bunda ayarladın o ısada kalması güzel, birtek dijide fan kapalıyken hava girişi olmuyor gibi, yada az oluyor o hoşuma gitmedi, yolda giderken ille fanmı açacağız yani...

Ac off auto durumu yok mu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

çok bilinmez, zaten kullanan sağlam da az kalmıştır ama Scorpio kontak açıldığı an üflemeye başlardı kalorifer fanı, düğmesi 0 da dursa da, alttan alttan sıcak verirdi

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ac off auto durumu yok mu

var tabi, herşey kapalıyken hava girişide olmuyor, fanı açmak gerekiyor, yada Autoya basıp açıyorsun fakat doğal olarak budurumda ısıyada bağlı olmak üzre fan açıp dereceyi tutturmak için ya sıcak yada soğuk yapmak için çalışıyor, benim istediğim araç giderken kendiliğinden hava akışı olması, birşey açmak zorunda olmadan, dış havaya geçtiğimde esinti başlasın.

Çağlar Bayur yazdı:

çok bilinmez, zaten kullanan sağlam da az kalmıştır ama Scorpio kontak açıldığı an üflemeye başlardı kalorifer fanı, düğmesi 0 da dursa da, alttan alttan sıcak verirdi

kötü bence, ben açarsam açsın yoksa dokunmasın....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

var tabi, herşey kapalıyken hava girişide olmuyor, fanı açmak gerekiyor, yada Autoya basıp açıyorsun fakat doğal olarak budurumda ısıyada bağlı olmak üzre fan açıp dereceyi tutturmak için ya sıcak yada soğuk yapmak için çalışıyor, benim istediğim araç giderken kendiliğinden hava akışı olması, birşey açmak zorunda olmadan, dış havaya geçtiğimde esinti başlasın.

kötü bence, ben açarsam açsın yoksa dokunmasın....

AC, OFF, AUTO demedim "AC OFF AUTO" dedim. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

AC, OFF, AUTO demedim "AC OFF AUTO" dedim. 

heee :)  denemedim olabilir, ne yapak diji klimamız olmadıki öğrenelim, manuel takıldık hep :D  

Autoya bas sonra ac açıldıysa kapat öyle dursun diyorsun yani, bakalım ac ye basınca auto kısmı kapanacakmı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

heee :)  denemedim olabilir, ne yapak diji klimamız olmadıki öğrenelim, manuel takıldık hep :D  

Autoya bas sonra ac açıldıysa kapat öyle dursun diyorsun yani, bakalım ac ye basınca auto kısmı kapanacakmı...

Aynen öyle. VW de borada da passatta da tiguanda da vardı. fan hızını kontrol ediyor sadece o modda. eğer onu da istemiyorsan o noktadayken fan hızını düşürüyorsun vs.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Aynen öyle. VW de borada da passatta da tiguanda da vardı. fan hızını kontrol ediyor sadece o modda. eğer onu da istemiyorsan o noktadayken fan hızını düşürüyorsun vs.

hımm demek öyle, hemmen denemem lazım, galiba yapıyordu ama gözümün önüne getiremedim şimdi, esas istediğim herşey kapalıyken hava kendisi essin, klasik havalandırma gibi yani, ille fan falan açmayım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...