İçeriğe Yönlendir

2020 1.5 Tsi Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Bugün beklediğimiz haber geldi. İstediğimiz renk arabamızı bulduk kaporasını verdik aracı ayırttık.

Araç 1.5 TSİ 150 bg 250 tork

Otomatik

Cam tavanlı life modeli.

Katlanır cam geri görüş kameralı.

Aracı kısmetse perşembe günü teslim alacağız. Şimdiden herkese teşekkür ederim iyi dilekleri için. Tüm dost ve arkadaşlara daha iyilerini nasip etsin. Şimdilik bir resmî var.

6487ecad1e351801a94ba8ee9c132f98.jpg

Ha bu arada diğer tiguanımız satılık bilginize.

• Beğen 24
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşallah Abi, ne güzel sade bir araç. Cam tavanda perde yetecek mi Mersin'de?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

[emoji3478][emoji3478][emoji3478] güzel günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Allah kaza bela vermesin maşallah

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hayırlı olsun kazasız kullanmanız dileğiyle. Alt kısımlar dikkatimi çekti. Taksiler gibi boyasız plastik mi oralar? 

images?q=tbn:ANd9GcS-UcwqSuDGWf87HmU0EKBimages?q=tbn:ANd9GcTu6IOvxwDmBKsSIvR0mtn

Beyazda göze batmış. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

İki sene sonra 15 binde satar.. Bunu alsam bari. 

975 bin. tahmin loto yapalım?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hayırlı olsun kazasız kullanmanız dileğiyle. Alt kısımlar dikkatimi çekti. Taksiler gibi boyasız plastik mi oralar? 

Beyazda göze batmış. 

Benimki de böyle eskiler de böyle. Gerçek suv avantajı sağlıyor bana çok faydası oldu.

Rline alırsan boyalı. Onlar plazaya gitmek için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Benimki de böyle eskiler de böyle. Gerçek suv avantajı sağlıyor bana çok faydası oldu.

Rline alırsan boyalı. Onlar plazaya gitmek için.

Ama gerçek suv değil. Asla arazi için yapıldığını düşünmüyorum. En fazla bozuk yollu yayla. %10 için avantaj olabilir ama bu arabalar %90 şehir içinde geziyor. Plastik bence hiç yakışmamış. En baz pakette bile kullanılmamalıydı. Bi plastikliye bakıyorum bi boyalıya. Boyalı çok şık.

images?q=tbn:ANd9GcQSSnrsFDzOHGXnwafqX7R
images?q=tbn:ANd9GcTDRzB5nRHMgxegFDtA7Bm

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Maşallah Abi, ne güzel sade bir araç. Cam tavanda perde yetecek mi Mersin'de?

Selçuk yeter diye düşünüyorum. Yetmezse bakacağız artık çaresine.
Hayırlı olsun yorumları bekliyoruz.

Hocam diğer tiguanla çok farkının olacağını sanmıyorum. Sırf almamızın nedeni otomatik olması. Başka bir nedeni yok. Tatillerde benim araçla rahat edemiyorduk. Tiguanın arka koltuğu yatırıp üzerine sünger atıp yatmışlığım bile var uzun yolda.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Ama gerçek suv değil. Asla arazi için yapıldığını düşünmüyorum. En fazla bozuk yollu yayla. %10 için avantaj olabilir ama bu arabalar %90 şehir içinde geziyor. Plastik bence hiç yakışmamış. En baz pakette bile kullanılmamalıydı. Bi plastikliye bakıyorum bi boyalıya. Boyalı çok şık.

images?q=tbn:ANd9GcQSSnrsFDzOHGXnwafqX7RnqFFImtt5WclZ1w&usqp=CAU
images?q=tbn:ANd9GcTDRzB5nRHMgxegFDtA7Bm7OBlYPu5B00Wr3g&usqp=CAU

Zaten arazi için alınan bir araç değil ki. Yükseltilmiş golf gibi düşünün. Amaç yerden yüksek olan biraz daha güvenliği olan bir araç bu tür araçlar.
Alttaki siyah plastiğin olup olmaması görecelidir bence. Mehmet hocamında dediği gibi işe yarar özelliği var.
İki sene sonra 15 binde satar.. Bunu alsam bari. 

Bak bu sana olur. Ama bu sefer bunu zor satarız. Bunu baya kullanırız gibime geliyor.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...