İçeriğe Yönlendir

1975 Model Anadol Böcek Aracını 230 Bin TL'ye Satıyor

Murat Gedik

Recommended Posts

Murat Gedik

Amasya'da 1975 model Anadol Böcek marka/model klasik otomobil, sahibi tarafından 230 bin liraya satışa çıkarıldı.

1977 yılından bu yana kullandığı aracının tıkır tıkır çalıştığını belirten sahibi Tunç Uyarer, “Aracıma 200 bin lira teklif ettiler. 230 bin lira istiyorum. 229 bin liraya bile vermem” diye konuştu.

GÖRENLER GOLF ARACI SANIYOR

Önünde uğur böceği amblemi bulunan 45 yıllık aracını görüp şaşkın şaşkın bakan çocukların golf aracı sandığını anlatan 62 yaşındaki Uyarer, üretildiği dönemden bu yana çok az sayıda kaldığı için klasik araç tutkunlarının ilgisini çekeceğine inandığını belirtti.

a5a0cc1a-e533-445e-acc1-cba58791fc25.jpg

663aa8c8-0c37-48ae-9a14-db5c215bda1a.jpg
2d5bf169-e258-44f8-a6ac-9344b710abb7.jpg
0ae8f00a-30c3-429c-b7b0-b00c169c0967.jpg
6dd9fa01-362c-4cfb-9227-0c5ce1daffcd.jpg
222fda42-beb6-47d5-9741-69ebf62ca3b1.jpg
8c7c5f26-0892-42cb-8102-6fdd15bd64ab.jpg
6ee6e5b1-d199-44e6-a643-f6513e057651.jpg

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Farlar Toros, stoplar Şahin iken nasıl klasik oluyor anlamadım.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bu araca 200 bin tl verip satmamak ne kadar mantıklı belki reklam yapıp fiyatını artırtma peşinde,üstelik orjinalde değil,hayırlı işler....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Benim anlamadığım kısım ise bu araba bu haliyle 200 bin Tl'yi kim vermiş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bizde açıkgöz çoktur azcık değerli olduğunu dedikodu ile duyanlar kendi değer vermedikleri çöplere büyük paralar ister keyif yaparlar.

Eşek yaşamayacak ve işgal ederek yaptığı gecekondusuna 400 000 euro isterler..

çöpteki land roverine 100 bin isterler.. 

millet müstakil ev villa arıyor yine bu türler müştemilatlarını kiraya vermek için var bende filla aylık beş bin derler..

çoktur..

önce kendin değer verecen onu gösterecen sonra başkasından o değeri göstermesini beklicen.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Yalvarsa 10 bin lira verip almam. 200’e reddetmiş demek 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

80 li yıllarda çocukken bu araçları görürdük artık neredeyse hiç rastlamıyoruz Karşıyakada gördüm geçenlerde Gelin arabası yapmışlardı  birde sarı STC vardı Hotelde Ankara TRT çalışanı bir müşteriye aitti  bayılırdım arabaya bana yıkatsın diye gözünün içine bakardım.Anadolun diğer bir kasa versiyonu bana göre o araba inanılmaz bir karizmaya sahipti.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

10 eder.
Orijinal değil bu.
Yalan söylüyorlar. Kim vermiş 200 bini.

Horozcu muhabbeti işte

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

10 eder.
Orijinal değil bu.
Yalan söylüyorlar. Kim vermiş 200 bini.

bin tl bile çok, hatta trafiğe çıkması bile yasak olmalı, direk men, klasik değeri varmıdır, yok, direk hurdaya, üste para vermesi lazım ne 200 ü :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bin tl bile çok, hatta trafiğe çıkması bile yasak olmalı, direk men, klasik değeri varmıdır, yok, direk hurdaya, üste para vermesi lazım ne 200 ü :)

Adama ceza kesilmeli ,tarihi esere zarar vermekten :)

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Göktürk yazdı:

10 bine alırım ben. Ruhsat var en azından. Yapılır..

1000 tl vereyim nakit.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Bir klasik tutkunu olarak gerçek orjinal, düşük km li bir böcek 250 de eder ama bu araç bu kadar oynama sonrasında benim gözümde 10 bin bile etmez. Yazık olmuş güzelim araca. O toros farları ve tofaş stopları nedir ya. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

adamın numarası varmı arayıp 190 olurmu diyim ses kaydını da atim buraya sonra eli ayağı boşalır  :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Zamanında Böcek ve Stc yi yollarda gördük çok şükür. Yaşımız ortaya çıkıyo ama sağlık olsun :D

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Dilmen yazdı:

Bir klasik tutkunu olarak gerçek orjinal, düşük km li bir böcek 250 de eder ama bu araç bu kadar oynama sonrasında benim gözümde 10 bin bile etmez. Tazık olmuş güzelim araca. O toros farları ve tofaş stopları nedir ya. 

orijinal parça kullanmış adam.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...