İçeriğe Yönlendir

Kısa ve Uzun Far İçin Ampul Önerisi

Oğuz Aköz

Recommended Posts

Oğuz Aköz

Selamun Aleyküm arkadaşlar. 2012 Fiesta Titanium aracım var. Farlarım mercekli far. Sanırım içerisindeki ampülde hala orjinalidir. Önümü görebilmek ve kısmende olsa biraz beyaz far olsun istiyorum. Parkları led yaptım gündüz ledi taktım ayrıca. Tabi sarı far sırıttı böyle olunca. Önerebileceğiniz hem kısa hemde uzunlar için güzel bir ürün var mı? Osram Night Breaker Laser H7 ve H1 nasıldır. Uzunlar şimşek efekti için H1 yeterlimidir? Ya da uzun işine hiç girmeyip sadece kısaları mı değiştireyim?

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Çok verim alamazsınız ancak. Bir de mercekler halojene göre yapılmış LED farlarda kararma yapabilir. Yağmurlu sisli havalarda da sıkıntı olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

o fara h1 uzunda iyi ledi sığdırması zor olmakta, önününüzü görmek hedef ise güzel halojen ampül takmalısınız

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Önünüzü görmek ile farın aydınlattığı beyazlığı görmek aynı şey değil. İyi halojen her zaman yeter eğer ayar düzgünse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Aköz

Osram Night Breaker Laser H7 ve H1 iyimidir peki bunlar için? Bir de tabi bunları aldıktan sonra özel bir ayara ihtiyaç oluyor mu? Tak çalıştır mantığında değiller mi? Far yükseklik ayarını içerden yapabiliyorum.

Sadece kısalar için H7 alsam uzunları değiştirmek gereklimidir? Kısa Osram olacak uzunlar orjinali kalacak

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

GE megalight 120 kullanmıştım iyiydi. şimdi tungsram diye satılıyormuş. fiyatları 90 tl civarında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...