İçeriğe Yönlendir

O Artık Boyasız Değil :(

Uğur Kamil

Recommended Posts

Doğan Arşiray

lastik ortada durmuyor, o parça değişecek mecburen.

bu arada, park yerinde araba park ederken panik yaptığı için gaza basan adam çocuk ta ezer, durağa da girer. kesinlikle trafiğe çıkmamalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Geçmiş olsun.

Araçla kaldırım arasında 10 cm varsa parkettiğinizde sadece vurmamış bence vurduktan sonra gaza basmaya devam etmiş sanki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Tekerdede sorun olduğu icin araci servise biraktim. Nekadar hasar cikartirlarsa cikarsin artik. Ortalama 10 gun veya 2 haftada hal olur dedi. 

Ilginc olan benim kaskoyla anlasmalari olmadigi için biz işlem sonunda ücreti sizden aliyoruz 1 ay icindede kasko firmaniz size odeme yapiyor diyorlar. 

Kaskoda yetkili servis seçeneği var sonucta. Belki o kadar nakit para yok ödeme gelene kadar servistemi yaticak arac saçmalık. Durduk yere ben sitres cekiyorum burada. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Uğur Kamil yazdı:

Kaskoda yetkili servis seçeneği var sonucta. Belki o kadar nakit para yok ödeme gelene kadar servistemi yaticak arac saçmalık. Durduk yere ben sitres cekiyorum burada. 

Yok mu yakında anlaşmalı yetkili ?

Anlaşmalı olmayan servise gitmende de engel olabilir. muafiyet olabilir. 

Konuyu iyi araştır. 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yok mu yakında anlaşmalı yetkili ?

Anlaşmalı olmayan servise gitmende de engel olabilir. muafiyet olabilir. 

Konuyu iyi araştır. 

En yakın Trabzonda olabilir.

Kaskoda yetkili servis ve orjinal parça seçeneği var ama tutturmuşlar bir anlaşmalı servis. Arka teker sıkıntılı ve araç ciddi anlamda sağa çekiyor. Yoksa servise gitmezdim zaten. O şekildede servis servis dolaşmak istemedim.

Trabzon bile anlaşmalı servis görünmüyor. Doğa sigorta.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Alptuğ Özcan yazdı:

Geçmiş olsun.

Araçla kaldırım arasında 10 cm varsa parkettiğinizde sadece vurmamış bence vurduktan sonra gaza basmaya devam etmiş sanki

Sağa dönen bir aracın direksiyonu sola nasıl dönük oluyor ona anlam veremedim.
Kendide söylüyor zaten panikle fren yerine gaza bastım ama nekadar süre bilemiycem. Komşular baya ses çıktı diyor. Ben o sıra evden çıkmıştım aşa iniyordum apartmanda sesi duymadım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Uğur Kamil yazdı:

Doğa sigorta.

Allah düşürmesin, o kadar diyeyim.

Bir daha kasko yaptırırken 3-4 kere düşünün derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Sani Gerşon yazdı:

Allah düşürmesin, o kadar diyeyim.

Bir daha kasko yaptırırken 3-4 kere düşünün derim.

Birdaha kasko yaptırırken zaten şirketin kullandığım aracın yetkili servisiyle anlaşması olup olmadığına bakarım direk zaten.

Reno, ford, hundai, fiat(rizede olan bayiler) anlaşması var bir wosvagen'le yok.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Geçmiş olsun, seyir halinde benim aracıma çarptılar, ben gidip yetkili servise bırakıp kaskomdan dosya açtırdım, ikame aracımı aldım. Ben uğraşmayayım kasko uğraşsın boşuna mı para veriyoruz. 2 kapı değişim oldu ıvır zıvır 16bin tramer oldu. Ama kafam rahat, satarken de yetkili servis faturası var. Bu dönemde araç alıp satarken böyle şeyler önemli bence ortalık dolandırıcı dolu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Uğur Kamil yazdı:

En yakın Trabzonda olabilir.

Kaskoda yetkili servis ve orjinal parça seçeneği var ama tutturmuşlar bir anlaşmalı servis. Arka teker sıkıntılı ve araç ciddi anlamda sağa çekiyor. Yoksa servise gitmezdim zaten. O şekildede servis servis dolaşmak istemedim.

Trabzon bile anlaşmalı servis görünmüyor. Doğa sigorta.

En yakın anlaşmalı yetkili nerede var. ?

Yakın yerde varsa, ara sigortayı götürsünler aracı. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Baktım ben.. 

Doğa sigorta ile anlaşmalı yetkili servis.. 

Rize'de, Trabzon'da, Giresun'da, Artvin'de, Erzurum'da yok. 

Ordu ve Erzincan'da var. 

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Uğur çok geçmiş olsun. Kendi aracım kadar üzüldüm. Biliyorum ne kadar hassas olduğunu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Aydın Sert yazdı:

Uğur çok geçmiş olsun. Kendi aracım kadar üzüldüm. Biliyorum ne kadar hassas olduğunu.

Teşekkür ederim. Bende kendime inanamadım gayet sakın karşıladım durumu. Şuan tek düşündüğüm şey aracın en kısa sürede yapılıp teslim almam. Sabah sorun değilde akşam işten gelmem sıkıntı +  haftanın 2 günüde gece abimi alıyordum işyerinden. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Baktım ben.. 

Doğa sigorta ile anlaşmalı yetkili servis.. 

Rize'de, Trabzon'da, Giresun'da, Artvin'de, Erzurum'da yok. 

Ordu ve Erzincan'da var. 

O kadar uzak ile hele şu durumda götürmek pek mantıklı değil Mehmet abi. Yapılsın burda inşallah sıkıntısız en kısa zamanda teslim alırım. 

Önder Özcan yazdı:

Uğur geçmiş olsun. Yapılıp pırıl olur, unutulur. Sağlık olsun.

Teşekkür ederim.
Benim canımı sıkan tek durum vuran keyfine bakıyor butün sitresi ve eziyeti ben çekiyorum + yapıcam zarar.

Bunada şükür, daha büyük birşeyde olabilir. Karşı tarafa o kadar iyi yaklaştım insan en azından yapıcağın zararı bir miktar karşılayalım demelerini beklerdim.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)

Geçmiş olsun, Kaskondan yaptır park yerinde olduğu için karayolu değil deye   Trafik sigortasın da  sıkıntı çıkarıyorlar. Kasko rücu eder o uğraşsın.

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Bugün servise uğradım.
Çamurluğu düzeltip kaba macununu çekmişler, kapının siparişini vermişler yarında alt takım kontrolü yapılacak o zaman hasar kaydı netleşir.

Bu arada bugüne kadar sanayide aracı böyle maskeleyene denk gelmedim(boya işlemi dışında). Aynı işlem sanayide yapılsaydı zımpara aşamasında aracın içi toz içinde olacaktı.
gAeJdM.jpg

rMsHoK.jpg

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...