İçeriğe Yönlendir

Ssangyong Actyon Sports 4x4 Hakkında Görüşleriniz

Batuhan Yılmaztürk

Recommended Posts

Batuhan Yılmaztürk

Arkadaslar Ssangyong actyon sports modeliyle ilgileniyorum bu araçla tecrübesi olanlar tavsiye edermi

1) artıları eksiler nelerdir

2) parça sıkıntısı var mı ?

3) Yakitlari nasıl

4)4x4 ü arazide nasıl ve 

5)konforu nasıl ? 

Kısacası araca hakkında tecrübe ve bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim ilginiz iiçin 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Ben de bu konu hakkında araştırma yapıyordum. Dedim kesin bizim forumda vardır ama soru olarak kalmış. Yok mu ssangyong tecrübesi olan özellikle actyon sports ile ilgili.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Ben de bu konu hakkında araştırma yapıyordum. Dedim kesin bizim forumda vardır ama soru olarak kalmış. Yok mu ssangyong tecrübesi olan özellikle actyon sports ile ilgili.

zamlar hızlanınca kıymete binen kamyonetler içinde en ucuz olanları, 2 sene önce 10-20 bin tl ye alınırdı. motoru meşhur mercedes temelli, farı stobu yedek parçası ucuz değildir, içini ben beğenirim zevk meselesi, kalabalık şehirlere pek uygun bir seçenek değil, ustası olmayan şehirde tamiri zor. yakıt tüketimi cüsseye göre gayet makul, 4 çekeri başarılı ancak kıran da çok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Tecrübem yok fakat bende 

yıllar önce araştırmıştım.Arka süspansiyon diğer kamyonetlerden farklı deniyordu. Bir ara elektrik dağıtım firmalarında bol miktarda vardı. Büyükşehirlerde servisi vardı. Dolu ve otomatik 4x4 modeli bayağı güzel. Hatırladığım kadarı ile kronik bir problemi yoktu. Servislerin iyi olduğu söyleniyordu.100 bin TL altında İyi seçenek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Ben böyle bir araca daha evvel binmemistim. Geçenlerde eniştenin kayınpederinin kyron model aracına bindik bir yola girdik babam traktörle girmem ben bu yola dedi o derece kötüydü yol,araçtan tık ses gelmedi beton gibiydi. Araçtan indik 5 dakika babamla aracı seyrettik piyasa arabası değil ama gücü ve sağlamlığı bence tatminkar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...