İçeriğe Yönlendir

Şu An Dışarı Çıkabilir Miyim

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Selçuk Bakış

🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️

Hurrraahhh!

🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️

:D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Dün coştu zaytung daha çok şey var ama foruma konulabilecek degil 

wntfoS.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Çıkalım :D Hatta tüm üyelerle Kış mevsimi açılış organizasyonu düzenleyelim şööööyle :) Mangallı falan :) 

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Şaka filan ama..Ağlanacak halimize gülüyoruz..Şu kadar basit bir işi bile yüzümüze gözümüze bulaştırdık..Onlar bizi yönetemiyor..Biz onları idare ediyoruz..

• Beğen 6
  • Teşekkür 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

O değilde merak ettiğim bir şey var, hafta sonu özel araçla seyahat yasak haberleri vardı. Peki aynı il sınırları içinde saat 10.00-20.00 arası özel araç kullanmak yasak mı? Yani aynı şehir de mesela Ankara da ilçeler arası seyahat imkanı var mı? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tahir İlter yazdı:

https://www.instagram.com/reel/CHvRMaipbXo/?igshid=m52h4o5p56fx

Unutmuşum forumu ya ne resim ne video ekleyebiliyorum😬:D

güncelleme geldi böyle oldu evdekal

Mustafa Karaca yazdı:

O değilde merak ettiğim bir şey var, hafta sonu özel araçla seyahat yasak haberleri vardı. Peki aynı il sınırları içinde saat 10.00-20.00 arası özel araç kullanmak yasak mı? Yani aynı şehir de mesela Ankara da ilçeler arası seyahat imkanı var mı? 

hafta sonu akşam 8 e kadar gidebildiği kadar gider, sonra sabah 10 a kadar bekler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mahmut Yıldız yazdı:

640c3d570e6995f01c4f4aef27bbb285.jpg

Doğru mu... Bunu referans alabilir miyiz.. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mahmut Yıldız yazdı:

640c3d570e6995f01c4f4aef27bbb285.jpg

restoran ve cafelerde masa kapalı sadece paket servis yapabilir

pazar akşam 8 den sonra pazartesi sabah 05:00 e kadar sokak yasak

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bugün okudum ;
66 yaşında dedem ve 18 yaşında yeğenim ile cumartesi günü kahve içmek için buluşmak üzere sözleştik.
Saat kaçta , nerede buluşmalıyız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Anlaşılmayacak bir şey yok beyler;

-Kıraathaneler uzaktan eğitime devam edecek.
-Sinemalara saat 10.00-20.00 arası sadece 65 yaş üzeri girebilecek, bu saatler dışında 20 yaş altına yasak.
-Avmler ayakta yolcu alamayacak.
-Toplu taşıma araçları sadece paket servisi yapacak.

-Bir de restaurantlarda seyircisiz yemek yenecekmiş.

Tabiki alıntıdır 🤣

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

Bugün okudum ;
66 yaşında dedem ve 18 yaşında yeğenim ile cumartesi günü kahve içmek için buluşmak üzere sözleştik.
Saat kaçta , nerede buluşmalıyız :)

ocakta çayı kaynatsınlar, bardaklara doldursunlar, zoom açarak karışıklı çay keyfi yapılabilir, 2030 da rutin bir gün böyle olacak mesela

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

Genelgeyi okudum 20 si cumadan itibaren başlar diyor yasaklar , peki yarın 6 yaşındaki çocukla dışarı cikabilirmiyim hanımın işi var benle araçta seyahat edebilir mi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mehmet Ozyurek yazdı:

Doğru mu... Bunu referans alabilir miyiz.. 

Çağlar Bayur yazdı:

restoran ve cafelerde masa kapalı sadece paket servis yapabilir

pazar akşam 8 den sonra pazartesi sabah 05:00 e kadar sokak yasak

Dün gördüm, inceledim yanlış yok ama paket servis gibi detaylar da yok. Ama en basit çizelge bu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben eşimi bu haftasonu Maşukiye Naturköy'e götürebilirmiyim. Serpme kahvaltı yapıp bahçesinde gezebilecekmiyim ? Bunu bana deyin bakayım. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Darbaz yazdı:

Ben eşimi bu haftasonu Maşukiye Naturköy'e götürebilirmiyim. Serpme kahvaltı yapıp bahçesinde gezebilecekmiyim ? Bunu bana deyin bakayım. 

Çocuklar olmazsa saat 10'dan sonra gidebilirsin. Çocuklar varsa 13-16 arası, o da öğle yemeği olur anca.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Emrah Taşpınar yazdı:

Genelgeyi okudum 20 si cumadan itibaren başlar diyor yasaklar , peki yarın 6 yaşındaki çocukla dışarı cikabilirmiyim hanımın işi var benle araçta seyahat edebilir mi

Kaçırdığınız nokta şu genelge cuma akşam 20:00 dan itibaren geçerlidir diyor ama ilk yasak cumartesi 20:00 den başlar diyor; 

Meali şu: 

Biz 24 saat önceden haber verdik bak, geçen seferki gibi fütursuzca gidip bir yerlere yığılıp birilerinin görevden Af istemesine sebep olmayın haaa!

Yani yarın yasak yok.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...