İçeriğe Yönlendir

Samsung M51

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

oppo reno 2 yada 2z ye bir bak derim. medimarkt lar satiyor. 

reno2  pahalı. 2z düşük çipseti 12nm. m51 8nm. epey fark var. özellikle kamerada

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hanım diyor ki, bana ip8’i versen bile 2 sene sonra yine gider son iphone’u alırım. Ben de iyi madem dedim. Git şimdi ip12 al. Ben de ip8’i 2 sene daha kullanmaya devam ediyorum arkadaşlar. Ama bilinmez her zaman dikkat çekicidir. Bu m51’i merak etmiyor değilim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Az önce ip12(128gb) fiyatı açıklandı. 11.500tl. Ben yine m51’e bakmaya devam :) 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ios kusursuz bir yazılım

Böyle birşey yeryüzünde yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arkadaşlar bahsedilen bazı markaların fiyatları 5 bin liralarda hatta daha fazla. Ben bu fiyatlara çıkarsam gider iphone 11’i direkt alırım gözünün yaşına bakmam. ios kusursuz bir yazılım. Ben 4000 altında beni 4 sene götürecek telefon arıyorum. iphone maaşlarımızı aşar oldu. Tekrar bir maaşımın altına düşerse iphone alırım. Ama mecbur eksikliklerine rağmen android alacağız. 

uygulamalar meydanı boş bulunca her türlü veriyi çekmek için sürekli çalışıyorlar. ios buna asla izin vermiyordu. En güzel tarafı bu işte

Android'in yeni versiyonlarında uygulamaların iznini tek tek ve ios dan daha detaylı şekilde kontrol edebiliyorsunuz. 

Ben 2 hafta önce Samsung Galaxy Note 10 Lite aldım. Memunun tavsiye ederim. Eşime Xiaomi mi 9 SE almıştık. Arada kendi kendine yavaşlamalar, wifi kopması, bazen tepki vermeme gibi sorunlar çıktığı için Xiaomi Mi Note 10 Lite almanın eşiğinden döndüm.

Bu arada Amoled Ekran candır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Emrah Altun yazdı:

Samsung Galaxy Note 10 Lite aldım

Kalemsiz Bir telefonu Nasıl Kullanıyorlar anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Muhittin Kaplan yazdı:

Kalemsiz Bir telefonu Nasıl Kullanıyorlar anlamıyorum.

Valla kalem kullanmaya alışan vaz geçemiyor gerçekten. Bundan önceki telefonumda Samsung Note serisi idi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Emrah Altun yazdı:

Samsung Note serisi idi. 

4 sonrasında 5 vardı, 7FE aldım. 10 a göz kırpıyorum.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Muhittin Kaplan yazdı:

4 sonrasında 5 vardı, 7FE aldım. 10 a göz kırpıyorum.

7 FE 3 sene kullandım. Anakart arızası çıkınca mecbur bunu aldım. Note 7 FE hala da taş gibi işimi görüyordu bozulmasaydı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Muhittin Kaplan yazdı:

Böyle birşey yeryüzünde yok.

Yok da mobil işletim sistemlerinde bir numara

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

reno2  pahalı. 2z düşük çipseti 12nm. m51 8nm. epey fark var. özellikle kamerada

medimarkt da dukkan a ozel indirimler oluyor. gecen gordum ikisi yakin fiyatliydi. her durumda 2z tam bir fp telefonu.  samsung a birsey diyemeyecegim. pahali modeli degilse ben olsam almazdim.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yok da mobil işletim sistemlerinde bir numara

Hataları çok iyi saklıyorlar, bu da bir beceri.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

hanımda iwatch5 var. nuh diyor peygamber demiyor. ben iphone kullanacağım diyor. benim ip8'i ona versem 2 sene kullansa, sonra yine iphone alırmış. o zaman benim şu an yeni telefon almama gerek yok. ip8'i düzgün kullanıp, 6 sene kullanmaya çalışacağım. ilk çıktığı gün almıştım zaten. hanıma da şimdilik ip11(128gb) gözüküyor gibi. 4-5 sene de o kullanır artık.

ben bugün ip8'i 3-3,5 bine satsam da samsung m51 alsam, o telefon amiral gemisi olmadığı için akıcı çalışma olarak maksimum 3 sene gidecekti. o süreyi ip8'de geçireceğiz gibi gözüküyor. ha kur düşer, iphone üstündeki ekstra vergi kalkarsa gider bugün de alırım :) 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hanımda iwatch5 var. nuh diyor peygamber demiyor. ben iphone kullanacağım diyor. benim ip8'i ona versem 2 sene kullansa, sonra yine iphone alırmış. o zaman benim şu an yeni telefon almama gerek yok. ip8'i düzgün kullanıp, 6 sene kullanmaya çalışacağım. ilk çıktığı gün almıştım zaten. hanıma da şimdilik ip11(128gb) gözüküyor gibi. 4-5 sene de o kullanır artık.

ben bugün ip8'i 3-3,5 bine satsam da samsung m51 alsam, o telefon amiral gemisi olmadığı için akıcı çalışma olarak maksimum 3 sene gidecekti. o süreyi ip8'de geçireceğiz gibi gözüküyor. ha kur düşer, iphone üstündeki ekstra vergi kalkarsa gider bugün de alırım :) 

Corallaya baglayabiliyor musunuz? Bendeki 2019 a ekran yansımıyor iPhone 6s. Teli değiştirsem yansır mi?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

plus olsaydı 2 3 sene daha giderdi de... 8 çok küçük.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

plus olsaydı 2 3 sene daha giderdi de... 8 çok küçük.

Daha güzel işte. Tek elle :) m51 veya diğerleri tek elle kullanılamıyor. Film falan izlemiyorum oyun da yok. Mail, sosyal medya, kamera, banka benim işim. Bi de birkaç yardımcı uygulama. Plus’ta tek artısı ram idi. Sanırım benimki 2, plus 3gb ram. İşlemci aynı

Hacı Şenyurt yazdı:

Corallaya baglayabiliyor musunuz? Bendeki 2019 a ekran yansımıyor iPhone 6s. Teli değiştirsem yansır mi?

Evet. 2020’de düzelttiler onu. Kablo ile carplay çalışıyor. Bluetooth ile de telefon spotify çalışıyor. 

android’de araç hareketsizken telefon ekranı direkt araba ekranına yansıyormuş. Hatta arkada kablo kesme falan yapıp sürekli ekran yansıtma kullanan var. 

2019’lara ister internetten bulunan dosya ile istersen serviste 400-500’e güncelleme atınca onlara da carplay desteği geliyor. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Evet. 2020’de düzelttiler onu. Kablo ile carplay çalışıyor. Bluetooth ile de telefon spotify çalışıyor. 

android’de araç hareketsizken telefon ekranı direkt araba ekranına yansıyormuş. Hatta arkada kablo kesme falan yapıp sürekli ekran yansıtma kullanan var. 

2019’lara ister internetten bulunan dosya ile istersen serviste 400-500’e güncelleme atınca onlara da carplay desteği geliyor. 

Yazilimin herhangi bit linki varsa özel den alabilir miyim?
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hacı Şenyurt yazdı:

Yazilimin herhangi bit linki varsa özel den alabilir miyim?

Bende yok ama facebook’ta corolla 2019+ grubunda sürekli paylaşılıp uyguluyorlar, görüyorum

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
 Bende yok ama facebook’ta corolla 2019+ grubunda sürekli paylaşılıp uyguluyorlar, görüyorum

Teşekkürler [emoji120]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...