İçeriğe Yönlendir

Egzoz Muayenesi

Selim Uzun

Recommended Posts

Selim Uzun

arkadaşlar kolay gelsin hayırlı işler benin bugun eksoz muayenemin günü fakat genel muayenemin gunu 07.aralık yanı 15 gun falan var.eksoz muayenesi genel muayene ile beraber yaptırayım diyorum.burda bir bir ceza yermiyin eksoz muayene si geç oldugu için ve trafik çevirmesinde ceza kesilirmi engin bilgilerinize sunarım.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Selim Uzun yazdı:

arkadaşlar kolay gelsin hayırlı işler benin bugun eksoz muayenemin günü fakat genel muayenemin gunu 07.aralık yanı 15 gun falan var.eksoz muayenesi genel muayene ile beraber yaptırayım diyorum.burda bir bir ceza yermiyin eksoz muayene si geç oldugu için ve trafik çevirmesinde ceza kesilirmi engin bilgilerinize sunarım.

Günaydın, egzoz muayenesi bugün bitiyorsa bugün yaptırmanız gerekir. Aksi halde ceza yersiniz. İkisinin bir arada yapılmasına gerek yok. Sanayide, servislerde yetkili istasyonlar var onlarda yaptırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Polis sormazsa bir sorun olmaz. Ceza olsa da çok cüzi olur. Ama polis sorduğunda gösteremezseniz o zaman cezası baya baya yüklü idi. Bence risk almayın yaptırın geçsin.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

80 TL  ücreti var. bir sürü yerde ölçüm yapılıyor birine giriverip yaptırın toplam 5 dk sürmüyor

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Artık sistemden otomatik görünüyor, E-Devlet'ten kendiniz bile görebiliyorsunuz, en basit bir çevirmede bile polis görecektir. Egzoz muayenesini TuvTürk istasyonları harici yapan yerler var, gidip oraya yaptırın, 10 dk sürmüyor...

Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

selamlar ben de birsey sormak istiyorum, benim aracın muayenesini ben egzoz muyanesi dolmadan yaptırmıştım, şuan egzoz muayenesi yok ama normal muayene var, egzoz muayenesi olmadan çevirmeye girersem ceza mı yerim? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
egzos muayene cezasını hangi kurum  yazıyor?

Çevre bakanlığı galiba.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Çevre ve şehircilik bakanlığı adına idi eskiden. Malum dün dündür bugünde bugündür mantığı ile son durumu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Egzoz emisyon ölçümü yaptırmayana 1546 lira ceza var. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...