İçeriğe Yönlendir

Gaz Kesen Honda CRV

Kaan Akın İşeri

Recommended Posts

Kaan Akın İşeri

Honda crv aracımda dpf arızası vardı DPF’i iptal ettirdim şimdide araç normal giderken birden gaz yememeye başlıyor ama kontak kapatıp açınca sorun olmadan devam ediyor.  Sonrasında tekrar gaz yemiyor neden böyle bir şey yaşıyorum. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dpf yazılım iptalinde hata yapan da oalbiliyor, son durumda arıza kodu var mı araçta?

Yorum bağlantısı
Kaan Akın İşeri

Hayır arıza kodu yok

Bir öneriniz varmı? Hayatımı zorlaştırdı. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hondanın cihazının ismini bilmiyorum ancak  orjinal cihaza bağlatıp incelemek lazım sensörleri mutlaka belli eder kendisini . gaz yemezken motor rölantiye mi düşüyor yoksa çok nazlı ve yavaş mı devirleniyor?

Yorum bağlantısı
Kaan Akın İşeri
Çağlar Bayur yazdı:

hondanın cihazının ismini bilmiyorum ancak  orjinal cihaza bağlatıp incelemek lazım sensörleri mutlaka belli eder kendisini . gaz yemezken motor rölantiye mi düşüyor yoksa çok nazlı ve yavaş mı devirleniyor?

O sırada 2000 devri geçmiyor. 

Yorum bağlantısı
Kaan Akın İşeri

Gerçekten bilemiyorum, ilk kez böyle birşey yaşıyorum. Peki koruma modunda olduğumu nasıl anlayacağım. 

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Araç VW grubu olsa hemen EGR bozulmuş diyecektim ama dizel Honda 'soru işareti'. 😯

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Araç VW grubu olsa hemen EGR bozulmuş diyecektim ama dizel Honda 'soru işareti'. [emoji54]

Dpf sorunundan dolayı garantiden komple motor değişen dizel crv sahibi tanıdğım var.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kaan Akın İşeri yazdı:

O sırada 2000 devri geçmiyor. 

turbo basınç valfi gibi basit bir arıza da olabilir, tahmin ile olmaz, servise başvurun kısa sürede çözerler, iş büyümeden

Yorum bağlantısı
Kaan Akın İşeri
(düzenlendi)

Teşekkürler, randevu aldım gideceğim ama servis arıza kodu olmayınca ne yapacak bilemiyorum. 

tarihinde Kaan Akın İşeri tarafından düzenlendi
Klavye hatası MR yazılmıştı.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...