İçeriğe Yönlendir

Ford’dan Sağlık Çalışanlarımızın Yanındayız

Koray Demir

Recommended Posts

Koray Demir

Her koşulda bizim sağlığımızı düşünen ve bize destek olan sizlere, bizden küçük bir destek. Ford modellerinde %3 indirim Ford yetkili satıcılarında sizi bekliyor.

Kampanya 7-30 Kasım tarihleri arasında Ford yetkili satıcılarından satın alınacak 0 km, yeni Ford markaFiesta, Ecosport, Focus, Kuga, Puma, Courier, Connect, Tansit ve Custom model binek & ticari araç alımlarında geçerlidir olup tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %3 indirim verilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Detaylı indirim bilgisi için www.ford.com.tr veya Ford yetkili satıcılarından bilgi alınmalıdır. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

https://www.ford.com.tr/arastir/satin-alin/kampanyalar/satis-kampanyalari/saglik-calisanlarimizin-yanindayiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

120’ye fiesta var mi diye bakiyorum 😒

Fiesta: 1.0 benzin style 6ileri otomatik en baz -tek- fiyat 208.000₺

Focus: 1.5 benzin trendx 200.000₺, sedanla hb arasinda 14 bin lira fark var.

EcoSport: 1.0 benzin 6ileri otomatik 216.000₺

Courier: Kombi 1.5 dizel 6ileri manuel 156.000₺

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
(düzenlendi)

Temmuzda ecosport almaya gittiğimde de vardı. 164 bin + 1600 metalik boya farkı vardı. Kayınbirader diş hekimi idi aracı %3 indirimle onun üzerine aldım. 5 bin lira indirimle 160 a bağlamıştık. 2 gün sonra devrini aldım üstüme. Kalan 5 bin ile de kasko ve sigortasını yaptırıp depomu doldurmuştum😅 

Çağatay Kılınç yazdı:

Temmuzda ecosport almaya gittiğimde de vardı. 164 bin + 1600 metalik boya farkı vardı. Kayınbirader diş hekimi idi aracı %3 indirimle onun üzerine aldım. 5 bin lira indirimle 160 a başlamıştık. 2 gün sonra devrini aldım üstüme. Kalan 5 bin ile de kasko ve sigortasını yaptırıp depomu doldurmuştum😅 

Yalnız fiyat uçtu resmen. Ben aldığımdan beri neredeyse 60 kaat zam gelmiş

tarihinde Çağatay Kılınç tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ford zaten direk mucize doktora çalışıyordu en son bildiğim kadarıyla. 

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Mehmet Yeter yazdı:

Ford zaten direk mucize doktora çalışıyordu en son bildiğim kadarıyla. 

+ Cem Yılmaz Karakomik Filmler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ümit Türk yazdı:

%3  mü? 

Biz zaten onu en ucuz opsiyonlar zaten alırız yeter ki gönüller bir olsun mesajı veriyorlar sanırım. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Ozan Yurtsever yazdı:

%3 nedir ya

Ümit Türk yazdı:

%3  mü? 

Küçük bir destek demiş kandırmaca yok 😀

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...