İçeriğe Yönlendir

Eksik Parça , İşlemci fanı

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Çok gürültülü bir işlemci fanım var. Bir tane çok maksatlı işlemci fanı var elimin altında. Fakat fanın bir bacağı eksik.  Bunu nasıl temin ederim. 

Zaten bir fan olmuş 130 tl, harcadığımız para arşa çıktı. Şu fan altını komple yada sadece eksik şeffaf parçayı arıyorum. Adını çıkaramadım . 

ACtC-3da8AiGEwemxGP5QT2Q4oqvReLKqfvbrJ__ACtC-3eu20Xx7gQXSVkZIy9Lt-uuY5yaki1R6VICACtC-3d8y5Qqg1TtCZU9VzBcJRH8iJMhpvsh7rUsACtC-3fTvu6EbHGuqNKNWNVKh2XVRkHfviC3WNWa

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

garip bir parça o , içine geçen vida ile sıkışıyor, onları atıp direkt vidalamıştım çerçeveyi, soğutucu geçmeleri de daha sıkı geçiyor o zaman 0.5 mm kadar sıkı avantaj oluyor

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

garip bir parça o , içine geçen vida ile sıkışıyor, onları atıp direkt vidalamıştım çerçeveyi, soğutucu geçmeleri de daha sıkı geçiyor o zaman 0.5 mm kadar sıkı avantaj oluyor

Abi süpersin babamın alet çantası ilginç ekipmanlar vardı. Beki bişey uydururuk. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

türke imkansız de sonra otur seyret :f1: o kuru soğucuyu sulu soğutucu yapan var, bakırların uçlarını kes tamamdır

fan egzos tarafında olsun ve egzosa doğru üflesin takmadan kontrol ediver.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

bunlardandı kırdım plastikleri hiç sök taka gelmiyor yahu

20 kere söker takarım, yine kırmam.

Narin parmakların olacak. Yanlış yerlerde antreman yapıyorsun. Nişantaşı'na gel covid bitince :seytan:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

20 kere söker takarım, yine kırmam.

Narin parmakların olacak. Yanlış yerlerde antreman yapıyorsun. Nişantaşı'na gel covid bitince :seytan:

kuş uçuşu 500 mt.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Dübel çaktım

:shok:

Çağlar Bayur yazdı:

kuş uçuşu 500 mt.

Deme öyle, kuş gribi de başlamış şimdi.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

:shok:

Deme öyle, kuş gribi de başlamış şimdi.

Kafasına vura vura soktum, kellesini kestim. TAş gibi oldu. Sökmek gerekirse pense lazım olacak. Durağan halde 25 derece makine. Yükte 55 üstü görmüyor. Eski öten fan ile 65 görüyordu .

ACtC-3cE6I_GegACnw0BJh9sYs5tAEktW5HuDNWf

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabasını bana hibe eden kardeşime , elimdeki imkanlar dahilinde güzel bir oyun makinesi yaptım. Makineyi odasına kurdum. Bu hikayede burda bitmiş oldu. 

Tabi bu işin sonunda Dell 5558 model notebookunuda bana hibe etmiş oldu. Bu notebookuda eşim muhasebe işleri kullansın diye aldım.

herkes kazandı. 

Kardeşimin oyun bilgisayarı oldu.

Eşimin muhasebe bilgisayarı .

Benimde evin alanı açıldı. 

Misler gibi oldu. :) 

ACtC-3fYrcrsddF9gTT0icqMe6SbXreua2OHa7Oq

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...