İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

deplasmanda gs maçı günü arabayı bayrak ile süsleyip fenerbahçeye park et, veya tersi. direkt onaylanır hasar.

Onaylanır :)

Kötü niyetli hareketler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

Renksiz cam filmleri varmış güneş koruyuculuğu olan.

nefisler, çok hafif mavi tonları var, uv lambası testi ile güenşin yakma hissini yok etmekte

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Şöyle tatlı bir test videosu koyayım :)

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

Önceki aracımda lumar marka film vardı.3-5 yıl kullandım. Hiç bir şey olmamıştı. Şimdi aracımda da aldığımda film vardı o arka cam kaparmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Metin Akbal yazdı:

Renksiz cam filmleri varmış güneş koruyuculuğu olan.

Benim bahsettiğim bunlardan işte Metin Bey. Görüşe etkisi yok ama ısıya baya var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
nefisler, çok hafif mavi tonları var, uv lambası testi ile güenşin yakma hissini yok etmekte

Bu Llumar Air 80 dedikleri renksiz, görüşü engellemeyen ama güneş ısısını muazzam kesen filmdir. 2019 yazında önceki aracıma sadece ön cama 700 tl vermiştim. Şimdi kur çok yükseldi fiyatını sormak bile istemiyorum ama şu anki aracımın cam tavanı için de elzem. Bekliyorum şimdilik.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taha Şengül
Çağlar Bayur yazdı:

cam filminde dünyada numara diye bir kriter yok,

%70 koyunlukta ve uv %98 kesen bir marka tercih edilmeli. cam filmi şu anda kanunen yasak, ve tüv de ağır kusur, ancak kararname ile uygulama askıda, 1 gecede askıdan inebilir de böyle devam da edebilir.

Abi bir gece çok uzun bir süre :) şöyle açıklayabilirim;

araç muayene istasyonunda çalıştım kısa bir süre, dediğiniz gibi cam filmi ağır kusurdu ve araç muayeneden kalıyordu. yanlış hatırlamıyorsam saat 14:10 sularıydı, raporu pc ye girip yazdır dediğinde araç filmi varsa kalıyordu... son dk istasyon amirine bir mail geldi ve cam filmi hafif kusur olarak değişmiş... o mailin geldiği saatten itibaren cam filmi hafif kusur geçmeye başladı. sadece filmden kalanlarda ne gariptir ki muayene tekrarı alıp araçlarını tekrar muayeneye soktular ve hiç bişey değişmeden rapor yenilendi cam filmi - hafif kusur...

ÇOOOOK saçma bir sistemimiz var :( malum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...