İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Yakup Kocaağa

Merhaba arkadaşlar,

Aracıma yaz aylarında güneş ışığını kırması ve aracımın içinin net görülmemesi için film taktırmak istiyorum öyle zifiri karanlık yapanlardan hoşlanmıyorum muayene den geçecek şekilde ön camda dahil olmak üzere kaç numara film taktırabilirim.fiyat olarak da ne kadardır

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cam filminde dünyada numara diye bir kriter yok,

%70 koyunlukta ve uv %98 kesen bir marka tercih edilmeli. cam filmi şu anda kanunen yasak, ve tüv de ağır kusur, ancak kararname ile uygulama askıda, 1 gecede askıdan inebilir de böyle devam da edebilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

cam filminde dünyada numara diye bir kriter yok,

%70 koyunlukta ve uv %98 kesen bir marka tercih edilmeli. cam filmi şu anda kanunen yasak, ve tüv de ağır kusur, ancak kararname ile uygulama askıda, 1 gecede askıdan inebilir de böyle devam da edebilir.

Askından inip AB standartlarına gelmeli. Güvenlik ve trafik emniyeti için çok sakıncalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Land geçti

Hafif kusur

Kusur listesinde ön cam yazıyor mu tam olarak?

Ne yapacaklarını şaşırdılar artık...

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Sani Gerşon yazdı:

Ön cam filmi tüv'den de geçmiyor.

Yan camlar geçiyor.

Geçen çok araç gördüm önceden kesin bırakıyorlardı şimdilerde artık sallamıyorlar galiba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

şu an kesin talimat var filme ses çıkaran yok, yarın bambaşka olabilir tabii

Mehmet Göktürk yazdı:

AB standartlarına gelmeli.

oralara hiç girmeyelim kalırız

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Yan camlar tamamda ön cama film yaptirilmasina karsiyim... Gidis gelisli sehir ici yollarda donus yaparken göz temasi çok önemli, diger sürücü ile göz temasi kuruldugu takdirde ben kendimi daha guvende hissediyorum... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

İki hafta önce ön cam hariç filmli aracım kusursuz olarak geçti. Lumar film var

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Camlar filmli yazıyor
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Fietanın arka camlar kendinden kararmalı.Ön sağ ve sol camada kendinden kararmalı cam bulamayızmı? Böylece film derdinden kurtuluruz. Eğer olursa camları kırıp Kaskodan yaptıralım bence :D Çocuklar taş atmış kırmış deriz. @Mehmet Ozyurek, abi sıkıntı olmaz demi :) 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Mert Gulkokan yazdı:
Fatih Sarıkaya yazdı:
Fietanın arka camlar kendinden kararmalı.Ön sağ ve sol camada kendinden kararmalı cam bulamayızmı? Böylece film derdinden kurtuluruz. Eğer olursa camları kırıp Kaskodan yaptıralım bence emoji3.png Çocuklar taş atmış kırmış deriz. [mention=23]Mehmet Ozyurek[/mention], abi sıkıntı olmaz demi emoji4.png 

Karartmasız camları lazer ile karartan yerler var diye biliyorum forumdan birisi yaptırmıştı

Şimdi karartma etiketi olmassa film yasaklandığı zaman senin camın orjina değil sonradan uygulama yapılmış derler. Orjinal karartmalı yapalımki ses çıkaramasınlar. 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Benim tüm camlarda var. 3 gün önce muayeneye girdi. Tüm camlar filmli hafif kusur olarak geçti. Ön camdaki siyah film değil içerden görüşü kesinlikle etkilemiyor sadece %70 ısı kesen cam filmi, markası modeli detayı nedir bilmiyorum. Yazın inanılmaz fayda ediyor. Yan camları açınca kolum yanıyor resmen. Sanırım ön cama o nedenle ses çıkarmadılar. Siyah tam film olmadığı için. Dışardan bakınca hafif aynalı gibi bir görüntüsü var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Cem Dilmen yazdı:

Benim tüm camlarda var. 3 gün önce muayeneye girdi. Tüm camlar filmli hafif kusur olarak geçti. Ön camdaki siyah film değil içerden görüşü kesinlikle etkilemiyor sadece %70 ısı kesen cam filmi, markası modeli detayı nedir bilmiyorum. Yazın inanılmaz fayda ediyor. Yan camları açınca kolum yanıyor resmen. Sanırım ön cama o nedenle ses çıkarmadılar. Siyah tam film olmadığı için. Dışardan bakınca hafif aynalı gibi bir görüntüsü var. 

Olumsuz bence yine de. özellikle aynalı görüntü. 

Hafif kusurun yaptırımı nedir neden yazılır ben çözemiyorum. 3 ay içinde yaptır felan gibi bir yaptırımı olsa hadi anlarım.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Fatih Sarıkaya yazdı:

Şimdi karartma etiketi olmassa film yasaklandığı zaman senin camın orjina değil sonradan uygulama yapılmış derler. Orjinal karartmalı yapalımki ses çıkaramasınlar. 

Orjinal cam ile renkli cam üzerindeki yazıların farklı olması lazım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

evlerin kenarına duvar, camlara filim...bahçelere kale duvarı gibi leylandi...evlere kalın kadife perdeler...ne olacak bizim halimiz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Sarıkaya yazdı:

Fietanın arka camlar kendinden kararmalı.Ön sağ ve sol camada kendinden kararmalı cam bulamayızmı? Böylece film derdinden kurtuluruz. Eğer olursa camları kırıp Kaskodan yaptıralım bence :D Çocuklar taş atmış kırmış deriz. @Mehmet Ozyurek, abi sıkıntı olmaz demi :) 

Hepsini birden mi :)

Kim inanır buna 

Soruya cevap.. 

karatmalı cam bulunamazsa bile yapılabilir. 

Bir arkadaşım focus1 için komple yaptırmıştı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Sarıkaya yazdı:

Yasal olarak geçerli camı cam firmaları istek doğrultusunda üretebiliyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mert Gulkokan yazdı:

Etiketli ön cam yok ki dünya geneli zaten ön yan camlar yasak fabrika çıkışlı koyu olması.
Mecburen lazerle karartılacak

Dünyada olmayan şeyi neden yapmaya kalkarız hiç düşündük mü?

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yasal olarak geçerli camı cam firmaları istek doğrultusunda üretebiliyor. 

Bence filimden çok iyi.Yıpranma solma eskime derdi yok. Fiyatı uygun bulursam yaptırırım. Araştırayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ön cam ve ön kapı camları atermik arka kapı koyu renk arka cam ya atermik (atermik tercihim) yada koyu renk olmalı, zorunlu üretim böyle olmalı bitti gitti konu kapandı Daalın :)

1 Kanuna bakar iş biter, yapacak babayiğit aranıyor.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hepsini birden mi :)

Kim inanır buna 

deplasmanda gs maçı günü arabayı bayrak ile süsleyip fenerbahçeye park et, veya tersi. direkt onaylanır hasar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...