İçeriğe Yönlendir

Haziran Tatili

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba dostlar. 

Biraz erken oldu ama, hazır aşıda bulunmuş felan. Gelin bir tatil planı yapalım. 2021 için erken rezervasyon fırsatlarını inceliyorum. Haziran ilk haftası için otel tavsiyelerinizi alırım. 

Herşey dahil 4 yetişkin bir bebe olarak nereye gidilir. Bana kalkanda villa önermeyin. Homini gırtlak ekmek elden su gölden  herşey dahil bişey bakıyoruz. Anama Hanıma mutfaka sokacaksam, her gün alışveriş felan filan uğraşıcaksam o tatil benim için tatil değil. Sabahları ekmek almaya gitmekde istemem acıkcası 

Hadi güzel bir tatili şimdiden planlayalım. 

Unutmadan hedef bedel 2500 tl. (oda başına ) 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

hazır aşıda bulunmuş felan.

tüm insanlık düşecek işte bu hataya, dünya üstünde oyunu oynalar da buna güveniyor zaten

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

tüm insanlık düşecek işte bu hataya, dünya üstünde oyunu oynalar da buna güveniyor zaten

Bidehamı gelcez dünyaya abi. Bol bol gezelim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Bidehamı gelcez dünyaya abi. Bol bol gezelim. 

1 yıl olmadı tüm yaşam, alışılmışlıklar değişti, artık kaldırımda karşıdan gelen hafif üstümüze doğru gelse kafasına şemsiye ile vurmak olağan bir davranış haline gelmesi an meselesi, birkaç ay sonra keyfi seyahat edenler kurşuna dizileblir diye kanun bile çıkarsa şaşırmayalım.

bence kıtalararası keyfi ve bolca seyahat edenler hazırladı bu salgını, yıllarca dna lara yerleşmiş savunma mekaniza ve farklı kıtalara yerleşik virüslerin , evrime aykırı kısa sürede yayılmasını sağladılar. piramit fotosu çekecekler diye milyon insan ölüyor.

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Tahir İlter yazdı:

En erken 2022 yazına kadar #evdekal

2022 de mesela ev kavramı ne olacak? değişebilir mi 2019 daki ev kavramı ile? düşünmeli? O bile soru işareti

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Çok erken gerçekte,bence tatil için nisan,mayısı görmek lazım,yarının ne olacağı belli olmaz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Bence şimdiden plan yapmamak lazım. Olağanüstü bir durum var çünkü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bu yazıda memleketinde geçir Ali..Bol oksijen..Bol mangal...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

2022 de mesela ev kavramı ne olacak? değişebilir mi 2019 daki ev kavramı ile? düşünmeli? O bile soru işareti

Aküsüz olmaz.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Bırak Haziran'ı 2021'i görebileceğinden endişeli millet. İnşallah ortalık düzelir de siz de istediğiniz tatili yaparsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Aküsüz olmaz.. 

listeye köfturu ekledim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

listeye köfturu ekledim

Pekmez ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Pekmez ?

ek dedik, o zaten listebaşında idi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Biz yarını göremiyoruz. Ali bey haziranı düşünüyor. Valla tebrikler.

• Beğen 5
  • Teşekkür 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Tatili alırsın, otel açılmazsa paranı da iade etmezler, açık hesaba atarlar. ayrıca 2500 tl bütçe 2021 de iyi bir otel için oldukça az görünüyor. Bence bekle en azından Mayıs ayı bir görünsün. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Adamın evine 45 tl elektrik faturası geliyor aşırı planlı yaşıyor... hatalı meslek seçmiş keşke asker falan olabilseymiş bu kadar planlı bir hayat...

Bana 160 komşularıma 130 170 arası fiyatlar gelmiş elektrik

Sadece hafta sonları kalıyorum, 120 TL elektrik faturası gelmiş.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Adamın evine 45 tl elektrik faturası geliyor aşırı planlı yaşıyor... hatalı meslek seçmiş keşke asker falan olabilseymiş bu kadar planlı bir hayat...

Bana gelen elektrik faturası 280 TL. Sadece normal evden tek farkı 2 buzdolabı çalışıyor evde. Lambalar led ampül. Kesinlikle artı birşey çalışmıyor. Bina merkezi sistem. Kombi olmadığı için artı bir elektrik sarfiyatım yok. Neden bana 280 geldi. Şimdi kafayı buna taktım Mert.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Mert Gulkokan yazdı:

Cidden 45 TL elektrik faturası nedir ya 🙄sadece buzdolabı+bulaşık makinası rutin olarak buna yakın bir değer tüketir fotosentezle mi yaşıyorsun diye sorarlar adama 🤗 Hesaplaması kolay

https://www.ckbogazici.com.tr/tr/tuketim-hesaplama

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bana 45 TL elektrik faturası gelmesi için ayın 21 günü elektriklerin kesik olması lazım.

• Beğen 4
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

45 bizim depoya gelir az zorlasa .d

abi haziranı hastane koridorunda geçirseniz ne gülerim diyeceğim de kötülüğünü isteyemiyorum. acının covidli tebessümü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ali tasarruflarıyla güzel bir tatil yapabilir.. 

Siz beceremiyorsunuz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...