İçeriğe Yönlendir

Haziran Tatili

Ali Darbaz

Recommended Posts

Mert Yeldan
Ali Darbaz yazdı:

Yani iznimi alıyım, Cruze bineyim akşam 21:00 da yola çıkayım bana serbest. Çünkü otele gidiyorum ben :D DOğrumu anlamışım. 

İzin al bin git.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alptuğ Özcan yazdı:

Kararlısınız yani otele gitmeye

Ooo açımam valla basar giderim. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Ali Darbaz yazdı:

Ooo açımam valla basar giderim. 

Hayırlısı olsun o zaman

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Mert Yeldan yazdı:

Otel rezervasyonunda voucher belgesi ile ilgili tarihten 1 hafta önce kaymakamlıktan izin

Bunu online yapma şansı varmı ?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ersen Tapan yazdı:

Bunu online yapma şansı varmı ?

Abi otel rezervasyonumu Setur sitesi üzerinden yaptım. Voucher belgesi tarafıma e-mail ile gönderildi. E-devlet üzerinden , email ile gelen dosyayı seyehat izin başvurusu yaparken ekliyorusunuz.  Diğer bilgileri girip izin başvurunca onaylıyorlar. 

Cumhurbaşkanı bu konuda sahte voucher yapanlara yaptırım yapılcak demişti. Bu konuda dikkatli olmak lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Ayrıca bu pazar eşimin randevusu var. Özel aracımla hastaneye gitmem serbestmi. 

araba veya insan muayenesine, otele veya resorta dilediğin zaman gitmek serbest, rus isen bunların harici de serbest, yalnız rusya da rus isen buraya gelemezsin, gelmiş olman lazım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz

Merhaba 

Ben tatili uzatmak için güzergah üzerinde bir yer bakmak istedim. Kaş'da 2 gün kalmak istiyorum. Ama hafta sonuna denk geliyor . Yerli Turist olarak haftasonu Kaş'a gittiğimde , gezmem serbets olacakmı. Herşey dahil olamayn butik bir otelde kalmak istiyorum. 

not otelleri aradım. Yasak geçerli. :(  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

gezmem serbets olacakmı.

2 gün uzayacak günler için şimdiden 2 gün sonrası belirsiz olduğundan 2 ay sonrasına kahve falı açmak gerekir.

vesile ile yeni zellanda da 50 bin kişilik maskesiz konser düzenlendi, ağustos böceği ile karınca hikayesi vardır, kripto alan ağustos böceği sonra bir bakmış ki, serverlar kapanmış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

zaten ortalık karışık, ne tatili :) 

izin olursa günübirlik bi yerlere gidersin

bir çin atasözü der ki : 没有地方可以开斋节

yani bayramda bi yere gidilmez 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz

Lool. 

Tatil için izin başvuruma red geldi :D .. Mevlut Çavuşoğlu Turistin göreceği herkes aşı olacak demiş. Bende tatile gideceğim zaman turislerin göreceği Tc vatandaşı olacağım. Aşı olamazsam gidemeyeceğim mi. Neyse , belki 17 sinde şartlar değişirde rahatlarız. Evde kalın lütfen.  

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Lool. 

Tatil için izin başvuruma red geldi :D .. Mevlut Çavuşoğlu Turistin göreceği herkes aşı olacak demiş. Bende tatile gideceğim zaman turislerin göreceği Tc vatandaşı olacağım. Aşı olamazsam gidemeyeceğim mi. Neyse , belki 17 sinde şartlar değişirde rahatlarız. Evde kalın lütfen.  

Sen tatile git diye mi evde kalacağız

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

Sen tatile git diye mi evde kalacağız

Yok canım, daha neler. Kendi sağlığımız için evde kalın. Bana tatil izni vermiyorlar ise başkalarına da vermeyecektir. Bu bilgiyi paylaşmak istedim. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Lool. 
Tatil için izin başvuruma red geldi [emoji3] .. Mevlut Çavuşoğlu Turistin göreceği herkes aşı olacak demiş. Bende tatile gideceğim zaman turislerin göreceği Tc vatandaşı olacağım. Aşı olamazsam gidemeyeceğim mi. Neyse , belki 17 sinde şartlar değişirde rahatlarız. Evde kalın lütfen.  
Kesin değiştir bu yaz yabanci tourist gelmeyecek anlasilan yerli turistte kaldi sektor cazip fiyatlar görebiliriz .
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Levent Güzelkalp yazdı:
Ali Darbaz yazdı:
Lool. 
Tatil için izin başvuruma red geldi emoji3.png .. Mevlut Çavuşoğlu Turistin göreceği herkes aşı olacak demiş. Bende tatile gideceğim zaman turislerin göreceği Tc vatandaşı olacağım. Aşı olamazsam gidemeyeceğim mi. Neyse , belki 17 sinde şartlar değişirde rahatlarız. Evde kalın lütfen.  

Kesin değiştir bu yaz yabanci tourist gelmeyecek anlasilan yerli turistte kaldi sektor cazip fiyatlar görebiliriz .

Aynı otelde izini uzatmak istediğimde çok daha pahalı gösteriyor. 2200 liraya yaptığım rezervasyon şu an 4800 tl gösteriyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Bizim millet aç kalır ama ıphone alacak ve otele gidecek parayı bulur . Gerekirse 36 ay kredi çeker 😂

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

Bizim millet aç kalır ama ıphone alacak ve otele gidecek parayı bulur . Gerekirse 36 ay kredi çeker 😂

Bunu bari bana söyleme, 2016 model telefon kullanıp ocak ayından tatil rezervasyonu yapmış adamım :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bizim millet aç kalır ama ıphone alacak ve otele gidecek parayı bulur . Gerekirse 36 ay kredi çeker [emoji23]
Şekiliz ya [emoji16]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Lool. 

tui üstünden rezv yaptırsa idin hem yarı parasını öderdin hem de otele yabancı kontenjanından girebilirdin

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

tui üstünden rezv yaptırsa idin hem yarı parasını öderdin hem de otele yabancı kontenjanından girebilirdin

Abi Tui de kalacağım otel 8000 tl çıkıyor. Ben diyomki 2200 tl verdim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Abi birileri seni işletiyor sanırım. Geçen sene kaldığım otel Tuide 3500 tl. ETS de ise 2300 tl. Arada 1200 tl fark var.  Tui felan ucuz felan değil. Mevzu daha fazla içki tüketmek ise 1200 liraya 4 gün için istemediğin kadar içki alkol alabilirsin. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi Tui de kalacağım otel 8000 tl çıkıyor. Ben diyomki 2200 tl verdim. 

diğer konuda linkini vermiştim, rakam karşılaştırması aynı gün içinde yapılır, 6 ay önceki 2200 tl de şu anda 22000 olurdu yatırıma konsa idi. ordaki kaybın daha da büyük

Ali Darbaz yazdı:

Tui felan ucuz felan değil.

diğer konuda lini var aynı otel aynı gün giriş çıkış tui de 10 bizde 18 bin TL

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...