İçeriğe Yönlendir

Fiat Uno Yeşilimsi Mavi

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun. Tam görev arabası Selçuk. İsteyeni dahada çoğalacak demedi deme. Artık herkes evine ucuz yollu ikinci bir araç almak niyetinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Bahadır Taşpolat yazdı:

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, çocukluğumdan beri hep hoşuma gitmiştir tipi şekli, mahallede yan komşumuzun vardı, birgün kendi kendine kornası çalmaya başladı bizden bilmişlerdi :D   jantları ve aynaları güzel bir renge boyayıp, sağ stop sulu zımpara vernikle çok tatlı durur 

Teşekkürler, sulu zımpara hiç aklıma gelmemişti deneyeceğim 😊

Yurdaer Elay yazdı:

Hayırlı olsun :nazar: 

Teşekkür ederim 😊

Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun :nazar:

Teşekkür ederim 😊

Arda Bülent Güzel yazdı:

Hayırlı olsun. Tam görev arabası Selçuk. İsteyeni dahada çoğalacak demedi deme. Artık herkes evine ucuz yollu ikinci bir araç almak niyetinde.

Sağol Abicim, maalesef şu virüs belasına herşey değişti, umarım en kısa zamanda kurtuluruz.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Gençken hep istediğim arabaydi.

Kazasız belasız ekonomisi en avantajlı yönü buralarda ilk piyasaya çiktığında nayanlarda çok tutuluyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Aytac Sakal yazdı:

Gençken hep istediğim arabaydi.

Kazasız belasız ekonomisi en avantajlı yönü buralarda ilk piyasaya çiktığında nayanlarda çok tutuluyordu.

Aşırı ekonomik hakketen, ortalama 370 km yolu 90 TL gibi bir fiyata gittim 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Güle güle kullanın..94 te 0 km sx almıştım....sabahları kışın  stop etme problemi beni aşırı bezdirmişti...ozamanlar servistekiler bile araca uzay aracı gözüyle baktıkları için anlamama modundaydılar ve her sensör değişmişti yinede çözüm olmamıştı.seriliği ozaman için çok iyiydi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayırlı olsun,  kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. Güzel ve sağlamdır arkadaşımda 70sx ie vardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

abi hayırlı olsun, kliması olsa mazot arabası olarak düşündüğüm ilk araçlar bu kübik küçük hb'ler, dağa taşa vuran tanıdığım var, dayanıyor. benzer suzuki vs japonlar da var ama uno daha sevimli bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tuluhan Şıpka yazdı:

Güle güle kullanın..94 te 0 km sx almıştım....sabahları kışın  stop etme problemi beni aşırı bezdirmişti...ozamanlar servistekiler bile araca uzay aracı gözüyle baktıkları için anlamama modundaydılar ve her sensör değişmişti yinede çözüm olmamıştı.seriliği ozaman için çok iyiydi...

İnşallah bizde çıkmaz, şimdilik kusurları tolerans edilebilir seviyede. Teşekkürler

Metin Uzunoğlu yazdı:

Hayırlı olsun,  kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. Güzel ve sağlamdır arkadaşımda 70sx ie vardı. 

Şimdilik memnunuz inşallah sıkıntı çıkarmaz. Teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Umut Taşlı yazdı:

abi hayırlı olsun, kliması olsa mazot arabası olarak düşündüğüm ilk araçlar bu kübik küçük hb'ler, dağa taşa vuran tanıdığım var, dayanıyor. benzer suzuki vs japonlar da var ama uno daha sevimli bence.

Klimalı modellerde var hobby serisi var çeşitleri çok aslında, yakıtı bedava gibi geliyor 😊

Ali Gürbüz yazdı:

Hayırlı ugurlu olsun. emoji3478.png

Teşekkürler 😊

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Hayırlı olsun. Gerçekten sağa sola koşturmaya böyle bir araç lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Selçuk hayırlı olsun. 70sxie 'm vardı. Uno güzel arabadır.

Gazda kullandıktan sonra benzinde nasıl bir sorun yapıyor? Rölantide sorunsuz ama kalkış yapmak isteyince tekleme, hoplama zıplama, gitmeme mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Önder Özcan yazdı:

Selçuk hayırlı olsun. 70sxie 'm vardı. Uno güzel arabadır.

Gazda kullandıktan sonra benzinde nasıl bir sorun yapıyor? Rölantide sorunsuz ama kalkış yapmak isteyince tekleme, hoplama zıplama, gitmeme mi?

Büyük bir problem değil aslında ama bazen çekişi düşüyor ufak tefek hoplamalar oluyor

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Jantlar müthiş

Fiesta da da bu şekil kullanıyordum 😊

Hasan Sancak yazdı:

Hayırlı olsun. Gerçekten sağa sola koşturmaya böyle bir araç lazım.

Ne görev verirsen yapıyor 😁

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Selçuk Bakış yazdı:

Fiesta da da bu şekil kullanıyordum 😊

Boya var gönderim mi ?

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Güle güle kullanın, zamanında çok kullandım 1.4 motorun performansı kasanın hafifliği ile birleşimce çok iyidir.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Boya var gönderim mi ?

Hele yaz gelsin buzlarımız bir çözülsün, belki araba oraya gelir 😁

Hakan Gürsu yazdı:

Güle güle kullanın, zamanında çok kullandım 1.4 motorun performansı kasanın hafifliği ile birleşimce çok iyidir.

Teşekkür ederim, boyuna postuna göre iyi iş yapıyor. En önemlisi hiç park problemi olmuyor 😊

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Selçuk Bakış yazdı:

belki araba oraya gelir

Getir hibrit türbin takalım :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Getir hibrit türbin takalım :) 

Bundan her türlü kobay olur, gönül rahatlığıyla emanet edebilirim 😁

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Hayırlısı olsun tam amaca uygun, 'işini gör kapıya bırak' arabası :) pek arıza falanda çıkarmaz tahminimce.. Allah kaza bela vermesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Onur Doğan yazdı:

Hayırlısı olsun tam amaca uygun, 'işini gör kapıya bırak' arabası :) pek arıza falanda çıkarmaz tahminimce.. Allah kaza bela vermesin

Teşekkür ederim, alırken acaba çok bozulur mu diye tereddüt ettim ama şimdilik aramız iyi 😊

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Dün işlerim nedeniyle biraz yol yaptım, o kadar çok uno çıktı ki karşıma [emoji51] algıda seçicilik galiba. Samsun havalimani otoparkında iki tane yan yana bile vardı. [emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Haluk Şentürk yazdı:

Dün işlerim nedeniyle biraz yol yaptım, o kadar çok uno çıktı ki karşıma emoji51.png algıda seçicilik galiba. Samsun havalimani otoparkında iki tane yan yana bile vardı. emoji106.png

Piyasada cidden fazla var, yedek parça problemi de bu sayede yoktur. Keşke klimalı olsaydı bende ki 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Aldığımdan itibaren yağ bakımı fırsat bulup yapılmamıştı ama kalorifer peteği değiştirip Antifriz yenilenmişti. Uzun süre takip ettik kaçak yoktu en son araç artık beni bakıma götür der gibi suyunu yavaşça bırakmaya başladı.

Hararet ibresi fan açtığı aralığı geçtiği zaman bir problem olduğunu anlayıp sağda durdum. Alttan su akıyordu. Bagajda duran suyu ekleyip zaten yakın olan sanayiye ulaşıp aracı teslim ettim.

Su tapalarından şanzımanın altında kalan da kaçak vardı, mecbur şanzıman indi, şanzıman yağı değişti, baskı balatamız yeni imiş sökülünce usta kontrol etmiş. Aracın bakımını yapıp kontrol ederken V kayışın Bilyasında ses problemi vardı usta onu da değişmiş.

işlemler bitip aracı teslim aldım, gerçekten sonuçtan memnun kaldım. Aslında Uno sessizmiş 😅

Şanzıman yağı

Vites denge çubuklarından bir tanesi

Yağ ve yağ filtresi

Antifriz

V kayış Bilyası 

Ve asıl sorumlu olan tapa değişimi ile toplamda 850 TL ile günü kapattık 😊

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...