İçeriğe Yönlendir

Ağva Gezisi Tavsiye

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Bir arkadaşım için lazım,

Kış tatilinde 5 günlük bir tatil için İstanbul Ağva-Şile’de neler yapılır?

Nereleri gezmeli, hangi mekanlarda ne yemeli?

Tavsiyelerinizi bekliyorum, kendiside konuyu okuyacak 😊

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ahanda  yasak geldi. Ama şöyle bir durum var. Şehirler arası yasak yok. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

#evdekal

Cumhurbaşkanı şimdi öyle dedi. 

Ben evdeyim, evden işe işten eve 😊

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile, bizde STK kavramı yok, ceza üstüne kurulu bir yaşantımız var. Halkıb suçu da değil bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

eh, illa restorana, cafeye,  belki avm ye , hele tatile, bayramda köye, fındığa, bağbozumuna ve bilimum yerlere akarsa olacağı bu. şimidi bütün kafeler restoranlar kapandı iyimi oldu ekonomik açıdan?   1 senedir avm ye gittiğim 4 keredir o da mecburen koçtaştan filan birşeyler almak için. tatile gitmedim, markete en geç saatte gittim genelde,  sürekli ffp2 maske takıyorum iş yerinde ve dışarıda, buna rağmen covid oldum, nasıl oldum belli değil. ben kolayca geçirdim gitti... sıfır sorun bende. ama millet şuursuz.  yeteri kadar bilgilendirimliyor insanlar.  bu hastalığın risk grubundakilere ne yaptığı belli. onlarda ağır hastalar, çok yaşlılar vs.  tabi sürekli covid korkusu ile piskoz içinde olmakta doğru değil ama tedbiri bırakmamak lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile, bizde STK kavramı yok, ceza üstüne kurulu bir yaşantımız var. Halkıb suçu da değil bu

30 yıl savaşlarını okumuşsunuzdur lisede.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

30 yıl savaşlarını okumuşsunuzdur lisede.

yutup olsa daha kısa sürer miydi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

yutup olsa daha kısa sürer miydi?

Almanca okullar okutur da okutur.

The_Hanging_by_Jacques_Callot.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Almanca okullar okutur da okutur.

ode to joy ezberlenirdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

"...a conflict primarily fought in Central Europe from 1618 to 1648; estimates of total military and civilian deaths range from 4.5 to 8 million, the vast majority from disease or starvation. In some areas of Germany, it has been suggested up to 60% of the population died"

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

In some areas of Germany, it has been suggested up to 60% of the population died"

zaten o yıllarda en gariban halk alman dır, hiçbir doğal kaynakları yok çorak dağ taş anca

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Dogan Arsiray yazdı:

anca patates yemisler. 

25 kilo patatesi işleyip 4 litre alkol üretiyorlar. Onuda V2 için roket yakıtı yapmışlar. 

Yani savaşta onuda yiyemediler.  1 spitfire düşüren pilot kahvaltıda fazladan 1 yumurta veren Almanlardan bahsediyoruz. 

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

zaten o yıllarda en gariban halk alman dır, hiçbir doğal kaynakları yok çorak dağ taş anca

agvaya tatile gidecek kisi simdiye basini daga tasa vuruyordur 😂😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Furkan Sumer

Asfalt yollar ile ulasim oldukca kolay.

60’tan fazla otel/butik otel var bolgede..

Konaklama anlaminda benim tavsiyem Göçe’de Pine Garden Hotel’den yana. Betül Hanım’ın esi Oktay Bey ile beraber islettigi aile oteli.

Hanimefendinin adindan bahsediyorum cunku yemekleri, mezeleri, aparatifleri kendi elleriyle hazirlayip sofraniza getiriyor. 

Hazirladigim surprizde, organizasyonlarda katkisi cok fazla. Disarida sarki calip soylenebilecek kis bahcesi, yuzme havuzu, ahsap odalari; icerde farkli renklerde dekore edilmis her butceye uygun odalari mevcut.

Temizlik ve hijyen anlaminda bolgenin en iyisi denebilir.

Bolgede yapilabilecek aktivite cok fazla. Atv, karavan, bisiklet, at turlari yapilabilir. Nehir, orman gezintisi..

Sehir merkezinde ihtiyacinizi kolaylikla karsilayacaginiz market, sarkuteri vb. seyler var..

Balik tutup pisirebileceginiz ya da oturup balik ekmek yenebilecek guzel bir tatil beldesi oldugunu dusunuyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...