İçeriğe Yönlendir

Araç Gazda iken Arka Taraftan Gelen Şak Şak Sesi

Tulak Akan

Recommended Posts

Tulak Akan

Hayirli gunler , arac gazda iken onden bir sak sak sesi geliyor once pistonlardan sandim ama gazi kapatinca hemen ses kayboluyor kaputu  actim fakat ses biraz gerilerde tam konsolun orda sanki ancak cami acarsak sesten kurtuluyouz cok rahatsiz edici bir ses. Acaba ne yapsam bu sikinti gecer?

Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Mustafa Gökmen yazdı:

Merhaba,Video çekip paylaşmalısınız.

Abi ses gelmiyo malesef , kaputu acip bakinca sadece motor sesi var cunku bu araclarda enjeksiyon arkada kaliyo tam konsolun orda icerdeyken hissediliyor, o da malesef videoda gozukmez, Ama gazdan cikinca hemen kesiyo bunu diyebilir. Uzun sure kullanmadim araci gecenerde bindim bi 40 km falan sonra boyle bir sikinti cikti.

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Gazda iken yapıyorsa kapatınca geçiyorsa kaynağı direk lpg enjektörü olmalı onlar ses yapabilir. Lpg kiti hangisi?

Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Ömer Sarıgül yazdı:

Gazda iken yapıyorsa kapatınca geçiyorsa kaynağı direk lpg enjektörü olmalı onlar ses yapabilir. Lpg kiti hangisi?

brc lpg var , cok guzeldi aslinda regulatorude degistirmistim bir sure kullanmayip gecenlerde surmeye basladim ve bu sorun basladi direk , acaba nasil halledebiliriz bu sesi 

simdi bir video buldum ses aynen boyle  ama bende boyle gozukmuyor enjektorler arkada kaliyor 

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Benim enjektörler bosch bundan daha sesli çalışıyor ama dışardan duyuluyor sadece. Oluyorsa enjektörler ses yalıtıcı bir madde ile kapatılabilir. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

çok pis bir espri yapacaktım vaz geçtim. :)

bence enjektör sesidir o. değilse valf sesi geliyor demektir avans problemi vardır. arıza kaydı olur var ise.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...