İçeriğe Yönlendir

C4 1.4 / Anti Theft Faulty Problemi Nasıl Çözülür?

Galip Kul

Recommended Posts

Galip Kul

Merhaba

Aracin yedek olan anahtari ile araci suanda kullaniyorum ama uzaktan kumandali olan anahtari calistirdigimda malesef bu hatayi aliyorum. Arada bir calistirabiliyorum fakat 5 kere denersem mumkun oluyor. Icini soktum pilini kontrol ettim kilitleme, acma sorunsuz, sadece araci calistirirken, malesef anti theft faulty hatasini aliyorum. Bir cok video izledim fakat hic biri yardimci olmadi.

Ve son olarak

Boyle bir sorunum daha onceden yoktu fakat son zamanlarda basladi. Aracimi sadece yedek anahtar ile kullaniyorum fakat kapilari kitlerken malesef uzaktan kapatamiyorum. Sizce nasil cozebiliriz bu sorunu 

Saygilar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Manga yazdı:

Valla bende baktım araştırdım senin için ..... burada baya anlatmışlar Citroen ve peugeot araçlarr  için bı bak istersen 

dosyay-ıda indirelim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Serhat Manga yazdı:

Valla bende baktım araştırdım senin için....... burada baya anlatmışlar Citroen ve peugeot araçlarr  için bı bak istersen 

Serhat Bey. videoları youtube'dan ekleyin lütfen. 

Yorum bağlantısı
Galip Kul
Serhat Manga yazdı:

Valla bende baktım araştırdım senin için....... burada baya anlatmışlar Citroen ve peugeot araçlarr  için bı bak istersen 

nerde abi goremedim

Yorum bağlantısı
Baris Akkaya
Galip Kul yazdı:

Merhaba

Aracin yedek olan anahtari ile araci suanda kullaniyorum ama uzaktan kumandali olan anahtari calistirdigimda malesef bu hatayi aliyorum. Arada bir calistirabiliyorum fakat 5 kere denersem mumkun oluyor. Icini soktum pilini kontrol ettim kilitleme, acma sorunsuz, sadece araci calistirirken, malesef anti theft faulty hatasini aliyorum. Bir cok video izledim fakat hic biri yardimci olmadi.

Ve son olarak

Boyle bir sorunum daha onceden yoktu fakat son zamanlarda basladi. Aracimi sadece yedek anahtar ile kullaniyorum fakat kapilari kitlerken malesef uzaktan kapatamiyorum. Sizce nasil cozebiliriz bu sorunu 

Saygilar

Merhaba anahtarınız immobiliser hatası vermiş. Videonun linkini paylaşabilirsem bilmiyorum yardımı olur mu? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Galip Kul yazdı:

nerde abi goremedim

kötü niyetli virüslü link atmıştı, bildiğinden değil tıklamayın öyle linklere etraf 3kağıtçı doldu

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

kötü niyetli virüslü link atmıştı, bildiğinden değil tıklamayın öyle linklere etraf 3kağıtçı doldu

bilerek mi atti acaba abi banlayin oyleyse vallahi ortalik karisik

tarihinde Tulak Akan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...