İçeriğe Yönlendir

Yıkama Makinesi (MJJC Foam Lance) Tarzı Ürün Önerisi

Sedat Demircan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Nihat Palolu yazdı:

Köpüğü yüksek basıçta atmaz, atamaz.

evet öyleymiş, zaten mantıklı değil o deli basınçla köpük atması...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hala araç mı yıkıyorsunuz?

Yetkili serviste boya korumayı nerede yaptırdınız çok güzel dediler. (araba 3 yaşında).  Arabayı yıkamıyorum pis pis geziyorum servisten servie yıkanıyor diyebilirim dedim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Hala araç mı yıkıyorsunuz?

Yetkili serviste boya korumayı nerede yaptırdınız çok güzel dediler. (araba 3 yaşında).  Arabayı yıkamıyorum pis pis geziyorum servisten servie yıkanıyor diyebilirim dedim. :)

Araba alman mikronlar kalın olunca kendine bir güven geliyor tabi :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hehe üstüne bir albatros bombalasın servisten servise yıkadığında bir bakmışsın tavan akıyor :)  en iyi koruma düzenli yıkamadır ama su bitti gezegen öldü o yüzden, 1 lt. su ile aracı köpükleyip basınçlı yıkmayla cüzzi su püskürtüp kuruluyoruz artık.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

gezegen öldü o yüzden, 1 lt. su ile aracı köpükleyip basınçlı yıkmayla cüzzi su püskürtüp kuruluyoruz artık.

asitli köpük ile az su harcayınca gezegen yaşayacak yani? köpüğün içeriği önemli?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

asitli köpük ile az su harcayınca gezegen yaşayacak yani? köpüğün içeriği önemli?

Arap sabunu nasıl abi? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

hehe üstüne bir albatros bombalasın servisten servise yıkadığında bir bakmışsın tavan akıyor :)  en iyi koruma düzenli yıkamadır ama su bitti gezegen öldü o yüzden, 1 lt. su ile aracı köpükleyip basınçlı yıkmayla cüzzi su püskürtüp kuruluyoruz artık.

Onlara lokal temizlik yaparım yapıyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arap sabunu nasıl abi? 

en güzeli , araba için değil tabii, lastikleri syahlatır ama

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

en güzeli , araba için değil tabii, lastikleri syahlatır ama

Katkı maddesi en az, en doğal sabun diyorlar abi. Hatta bulaşıkları bile yıkayan var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Katkı maddesi en az, en doğal sabun diyorlar abi. Hatta bulaşıkları bile yıkayan var

orası öyle de boyayı matlaştırıyor devamlı kullanımda, eski şoförler yıkardı ama ardından gazlı bez ile parlatırlardı, selülozik boya candır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...