İçeriğe Yönlendir

Peugeot Expert Traveler İnceleme ve Yorumlar

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Pejo, ticari van alanında transporter'in yerini alamıyacak olsa da güzel bir araç çıkarmış. Bu konudaki yorumları buraya toplamak istedim. Başka konuları işgal etmeden. Özellikle camlıvan arkada yükleme alanı olan modelin kullanışlı olacağı düşünülebilir. 

https://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/peugeot-nuzu-secin/yeni-expert-traveller/teknik-ozellikler.html

peugeot-traveller-1602tech-i.img.313104.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

8+1 otomobil ruhastlı, 2,0HDi dizel EAT8 otomatik + cam tavan paketini almadığıma pişman olduğum araçtır :( gerçi alsam da park edecek yerim yok orası da ayrı :)   

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Daha çok Caravelle le aynı tipmiş gibi geldi bana.

Otomobil ruhsatı olması kesinlikle bir +

2000cc motora 5600 gibi bir vergi çıkıyordu galiba aile için alacakların bunu da göz ardı etmemesi gerekir.

Ticari amaç ve yanında ailede olur diyenler için biçilmiş kaftan. hem 2 yılda bir muayenesi yanında + sı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu kadar vergi vermek yerine her yıl muayeneye gitmek belki daha iyi olabilir :)

Hususi camlıvan yazdırınca oluyor diye biliyorum ille de şirket üstüne olmasına gerek yok. Daha çok araç tipi ile ilgili. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
300 bin TL miydi şu an ki rakamı?

Lisre fiyatı 292 gayme

haaa iyiymiş ilk yıl bandrol bedavaya geldi :f1:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

VW ve Ford varken ticaride işi zor, tavan basık gibi sanki ama bbu tür araçlar hep aynı sanırım, 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mustafa Yanar yazdı:

VW ve Ford varken ticaride işi zor, tavan basık gibi sanki ama bbu tür araçlar hep aynı sanırım, 

Bence bu genişletilmiş kangoo gibi düşünülüp 2+1 camlı olarak anlamlı olabilir belki. o zaman galiba 200 fiyat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Birkaç ilanda daha 6 aylık 576 TL diyor mtv için. Galiba minibüs olarak geçiyor.Biraz daha kısa olsaydı çok kullanışlı bir alternatif olabilirdi.İlandaki araç sıfırmış 268 istiyorlar. ae2f241932182fa01f7951f85a51304c.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Yanar yazdı:

buna 4 ton atarlarsa beli bükülür arhavi rampasında

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Çağlar Bayur yazdı:

buna 4 ton atarlarsa beli bükülür arhavi rampasında

Aynen Abi Forddan başka ticari pek tutulmuyor oralarda. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Karadenizde transporter ve transit varken çok fazla satmaz diye tahmin ediyorum, özellikle otomatiği kapıya koymazlar. Bunla ne çay taşınır nede fındık :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Eskiden Ford 1210,1211 kamyonlar vardı, tek dingil, şaseye ek yaparlar bir dingil daha eklerler sonra da kasa alıncaya kadar yük atarlardı, ona rağmen o kamyonlar rampaları çıkardı. Turbo falan da yoktu o arabalarda, Yeni ticari araç fabrikası kuruyormuş, haberlerde okudum. 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

kısası var. hem de baya kısa. üç boy.

image.thumb.png.d035761bc177fc401e279208addc75e7.png

2017 den beri Citroen Jumpy ile ortak . Kısa şasinin binek versiyonunu görmedim. Panelvan olarak var.Traveller nerdeyse Caravelle kadar, hatta daha uzun bile olabilir. Kısa şasi binek otomobil ruhsatlı olsa harika bir seçenek olurdu. Düz vites 1.6 otomobil geçenleride var. Sitelerine bakınca kısa şasi sanki traveller miş gibi yansıyor. Bence değil. Belki de gelmiştir. Fakat o zaman riftere rakip olur. VW, Mercedes,Fordun bulunduğu  pazarda kiralama firmaları için ucuz seçenek. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yollarda hız sınırı otomobilden 10km/s daha düşük. Caddy düşünüyordum bi ara ben de :) 

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI

Vallahi olmayan paramla canım çekti. Normalde hiç tarzım değildir ilgimi de çekmez. Ama 250-300 üm olsa alırdım mis gibi dedim. Yakıt mükemmel. Tork hp mükemmel. 8 ileri otomatik şanzıman. Mmmmah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

En kısasinda bagaj kaç litre acaba

Kısanın binek versiyonu yok diye biliyorum.

Bineği 5.3 metre galiba.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...