İçeriğe Yönlendir

Tırnak Mantarı

Servet Aydın

Recommended Posts

Selçuk Bakış
Servet Aydın yazdı:

En son balıklar telef oldu diye kapadık dediler?

Virüs artmadan önce mangala gitmiştik, havuza girmedik ama dere kısmında baya balık vardı, telef olduğunu hiç duymadım. Bilgi alayım istersen.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selçuk Bakış yazdı:

Sanırım Kangal balıklı kaplıcasına da uğramıştın Abicim, sonucu nasıl olmuştu?

evet kangal köpeği iş görür.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Dogan Arsiray yazdı:

evet kangal köpeği iş görür.

Köpek aşk vadisinde lazım 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selçuk Bakış yazdı:

Köpek aşk vadisinde lazım 😁

kaybolurlarsa bulsun diye değilmi? o egzantrik sütunlara bakarken böyle. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Dogan Arsiray yazdı:

kaybolurlarsa bulsun diye değilmi? o egzantrik sütunlara bakarken böyle. :D

Köpek ve Servet Abi, hikayesi derin 😁

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Servet Aydın yazdı:

İkişer defa çekildi ayak baş parmak tırnakları. Yok aga gelen yine sorunlu. Kullanmadığım ilaç türevi kalmadı. Sabırla kullandım 1yıl veya daha fazla. Parmağı kökten koparsam işe yarar mı? Kesin bilgi ise yayalım mı yoksa başka yöntem var mı?

Gogıla sorunca beyin tümörüne kadar çıkıyor olay. Dr'lar da derdime çare bulamadı

Mecitefendi aynısefa kremi. mutemadiyen her akşam tırnağa uygula. İlk sürdüğün gün itibariyle etkisini göreceksin.  zararı yok . kokusu güzel. fiyatı uygun.. bir dene derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mecitefendi aynısefa kremi. mutemadiyen her akşam tırnağa uygula. İlk sürdüğün gün itibariyle etkisini göreceksin.  zararı yok . kokusu güzel. fiyatı uygun.. bir dene derim.

Aktar vs bulunur herhalde bu ürün
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Servet Aydın yazdı:

Para ver

Bu çok ağır oldu, hem de çok ağır :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Üniversiteden bi arkadaşımda aynı sorun vardı, normal bildiğimiz balonun içine eczanede satılan etil alkolü döküyordu, içi dolu halde balonu baş parmağına takıp ip ile hafifce baş tarafından bağlıyordu. Evde otururken çıplak ayak, baş parmağında pinokyo burnu gibi balon takılı vaziyette oturuyordu, istiyorsan bi dene abi şaka yapmıyorum, ama görüntü evdekileri gülme krizine sokabilir. Bi yarım saat her akşam öyle duruyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Alkol suyu çeker mantara birşey yapar mı bilmem ama çok uzun sürmeden belki sıkıntı olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bakteriler kafayı buluyordur. Alışırlarsa yine gelirler. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ersev Kaya
Cem Işık yazdı:

Ürünü kullanmaya devam ediyorum ama hiç bir faydasını görmedim.

Belki de ayak, günde 10 saat ayakkabıdan çıkmıyor; ondandır.

Pinterest'te şöyle bir yöntem okudum. Şimdi de onu deneyeceğim.

Tırnak mantarından kurtulmak için ihtiyacınız olan malzemeler karbonat ve elma sirkesidir. Yani şu an mutfağınızda bulunan şeylerle bu can sıkıcı problemden kolayca kurtulabilirsiniz. İşte tarif:

Malzemeler

• 4 – 5 yemek kaşığı karbonat
  • 1 bardan elma sirkesi
  • Su
  • Kağıt havlu
  • Hazırlanışı ve Uygulanışı

Ayaklarınızı sokabileceğiniz kadar suyun içerisine elma sirkesi ve karbonatı ekleyin. 15 dakika boyunca bekletin ve ardından kağıt havlu ile kurulayın. Günde 2 kere tekrarlamanız halinde sirke mantarı yok edecek, karbonat ise başka bölgelere tutunmasını ve yayılmasını engelleyecektir.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben bir keresinde kına yaktım ve düzelmeye başladı ama tekrar etmeyi beceremedim. 

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Doktora gittim. 45 gün boyunca hap kullandım. Birde oje gibi sürülen bir ilaç kullandım. Çok şükür kurtuldum. Ilaç kullanmadan kurtulunmuyor malesef. Daha ince ıvır zıvır çok şey denedim onlar zaman kaybı sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Doktora gittim. 45 gün boyunca hap kullandım. Birde oje gibi sürülen bir ilaç kullandım. Çok şükür kurtuldum. Ilaç kullanmadan kurtulunmuyor malesef. Daha ince ıvır zıvır çok şey denedim onlar zaman kaybı sadece.
O hapın yan etkisi biraz sorun. Doğrudan karaciğeri etkiliyor. Kullanıp hastanelik olan da, tavsiye etmeyen doktor da tanıyorum. Oje üstten mantarın temasını engelliyor sanırım herkese standart verilen birşey.
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Ercüment Yıldırım yazdı:

O hapın yan etkisi biraz sorun. Doğrudan karaciğeri etkiliyor. Kullanıp hastanelik olan da, tavsiye etmeyen doktor da tanıyorum. Oje üstten mantarın temasını engelliyor sanırım herkese standart verilen birşey.

Bende yan  etkisi olmadı. 1 ay kullandıktan sonra kan testi istiyor doktor. Kurtulmanın başka yoluda yok gibi.

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Bende yan  etkisi olmadı. 1 ay kullandıktan sonra kan testi istiyor doktor. Kurtulmanın başka yoluda yok gibi.
İnşallah tekrarlamaz sizde. Darısı bize artık
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben doktordan ısrarla hapı istememe rağmen, zararı faydasından çok deyip vermemişti.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Akvaryumcularda satılan mavi ilaç (metilen mavisi) deneyip kurtulan arkadaşım var.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

elma sirkesi diyorum bende, akşam sok içine barnağı dursun, ayakkabı içinde sirkeli bammuk koy barnağın üstüne öyle dolaş, sirke farbirkasyon değil doğalsa daha iyi olur haberin ola....

geçmiş olsun bu arada....

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
elma sirkesi diyorum bende, akşam sok içine barnağı dursun, ayakkabı içinde sirkeli bammuk koy barnağın üstüne öyle dolaş, sirke farbirkasyon değil doğalsa daha iyi olur haberin ola....

geçmiş olsun bu arada....
Cümleler gayet kafiyeli abi [emoji1]
Bilsem işe yarayacak elma sirkesi kesin kullanırım. Biri deneyip test etse sonuçlarına bakardık
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Akvaryumcularda satılan mavi ilaç (metilen mavisi) deneyip kurtulan arkadaşım var.

Hee denedim. Tatilde millet uzaylı gibi baktı bana
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Sende gelişme var mı abi durum aynı mı
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

sadece mavi biraz.

tarihinde İlkay BAŞARAN tarafından düzenlendi
video
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...