İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Mi Band 4

Ali Darbaz

Recommended Posts

Tayfun Aydın

Hocam 300 liralara çıkıp saat görünümlü xiaomi nin modelleri de var. Düşünülebilir..

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Biz kullanıyoruz, çok başarılı bir model. Uyku süresi, telefona gelen bildirimleri göstermesi vs. güzel özellikleri var. Şarjı çok uzun gidiyor, bluetooth çekme mesafesi çok iyi. Telefonu alt katta bıraktığımda bile sorunsuz iletişimi devam ediyor. Fiyat performans bakımından çok iyi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Huawei de tavsiye ederim ancak adım sayarlarına çok güvenmeyin yanıltıcıdır. 2 yıldır honor band a2 yi kullanıyorum taş gibi saat, şarjında da zayıflama olmadı.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Ahmet Türedi

Ben kullanıyorum.En büyük sıkıntım sahada yüksek sesten dolayı telefonları duymuyordum.Artık kolumda titrediği için telefonu duymama gibi bir sorun kalmadı ,şarjı 1 aya yakın gidiyor.Adım sayıyor bazı egzersiz programlarına uygun veri topluyor bence fiyatına göre gayet iyi bir ürün.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ahmet Türedi yazdı:

Ben kullanıyorum.En büyük sıkıntım sahada yüksek sesten dolayı telefonları duymuyordum.Artık kolumda titrediği için telefonu duymama gibi bir sorun kalmadı ,şarjı 1 aya yakın gidiyor.Adım sayıyor bazı egzersiz programlarına uygun veri topluyor bence fiyatına göre gayet iyi bir ürün.

Bunu miband 4 için söylüyorsun dimi :) 

A101 de indirimde varmış. Akşam bakacam. Bulursam alacam. 

Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

Amazon da kupon ile 150 ye geliyordu haberiniz olsun. Mi band 5 pil performansı rezil. Eski modelini alın. Zaten 4 ile 5 arasında bir fark yok.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Ali Darbaz yazdı:

Bunu miband 4 için söylüyorsun dimi :) 

A101 de indirimde varmış. Akşam bakacam. Bulursam alacam. 

Aynen şuan kolumda :) Birde çok hafif .Aslında ben klasik saat sevenlerdenim.Hanım i watch alınca bu saat onundu boşa çıktı.Bana kullanırmısın dedi ilk ön yargılı baktım ama şimdi kolumdan çıkartmıyorum.Özellikle telefon duymama problemimi çözdüğü için çok memnun kaldım saaten.Normalde eve girdiğim gibi kolumdan saati çıkartırdım bu saati kolumda hissetmediğim için çıkartma ihtiyacıda duymuyorum baya rahat.Ben memnun kaldım tek eksiği sesli görüşme gibi.Ama oda çok önemli değil şimdilik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
[mention=52323]Cihat Küçükay[/mention] abi mevzu var, gel [emoji4] 
Yettim gayri [emoji6] benim çocuklarda mi band 4 var.
Bende xiaomi gtr, hanımda xiaomi gts var. Sorular varsa alayım [emoji106]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Apple hariç ekg bakabilen saat var mı?
Huawei watch gt 2 pro EKG versiyonu var. Yurt dışında bu ay satışa çıktı ama Türkiye ye getirdiler mi bilmiyorum. Onun dışında oppo ve lemfo da benzer modeller var.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Cihat Küçükay yazdı:

Yettim gayri emoji6.png benim çocuklarda mi band 4 var.
Bende xiaomi gtr, hanımda xiaomi gts var. Sorular varsa alayım emoji106.png

Ful şarj kaç gün gidiyor. 

Uyku durumu ve adım sayarı ne kadar doğru çıkıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Ful şarj kaç gün gidiyor. 
Uyku durumu ve adım sayarı ne kadar doğru çıkıyor. 

Gtr için konuşuyorum ;
Bluetooth tüm gün bağlı, bütün bildirimler açık, ekranı hep açık : 7 gün civarında
Bluetooth günde 3-4 defa bağlı, bütün bildirimler açık, ekranı hep açık : 21 gün civarında
Bluetooth tüm gün bağlı, bütün bildirimler açık, ekranı kapalı: 23-25 gün civarında
Bluetooth günde 3-4 defa bağlı, sadece bazı bildirimler açık, ekranı kapalı : 90 gün civarında

Bu veriler 6 aylık kullanımlarım sonrası elde ettiğim değerler.

Adım doğruluğu için yazılımda adım mesafenizin ne kadar olduğu, davranış öğrenme gibi yerlere gerekli verileri tanıtmanız gerekiyor. Ondan sonra hata payı %1-2 gibi gördüm.

Uyku takibi iyi, derin uyku ve hafif uyku süresini de takip ediyor.

Bende Zepp yazılımı haricinde Notify for Amazfit yazılımının da tam sürümü var. Bu sayede ekstra bazı özelliklere de kolayca erişebiliyorum. (Arayüzü değiştirme gibi).

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Cihat Küçükay
bana da eşi doğum günümde almıştı. Takamam falan diyordum ama sabahları bile saatin alarmı ile uyanıyorum [emoji4] 
Bende bunla başlayıp sonra gtr geçtim [emoji106]
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Bende bunla başlayıp sonra gtr geçtim [emoji106]

Sanırım benim de öyle olacak.)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...