İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Mi Band 4

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nabzını da kontrol altına alabiliyor demek ki :)

Abi direksiyon giderek ağırlaşıyormuş gibi hissediyordum. Oysaki ben güçten düşüyormuşum. Nabız yavaş düşüyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tarçınlı (tercihen) olips bulunsun torpidoda. bende tarçınlı naneli ve tropikal her zaman bulunur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Huawei GT2 İphone11 ile çalıştı. Arama ve diğer bildirimleri aldık. (Whatsapp, Sms gibi)

İphone8 ile sadece aramaları alabildik. Diğer bildirimleri alamadık.

Amazfit GTR ile ilgili bilgim yok maalesef.

Aldık diyelim, aynı ya da benzer hataları aldık sıkıntı.

Huawei GT2 kullanan arkadaş olduğu için deneme fırsatı bulabildik.

Ayrıca her iki modelde de ekran temalarını ve müziklerini kontrol edemiyorsunuz. Android gibi değil. Bu sebeple kısıtlı imkan sunuyor.

İphone11 olan arkadaş Mi 4 kullanıyor. Aramalar, diğer bildirimler geliyor. Ayrıca Youtube da müzik dinlerken şarkı değiştirme, ses yükseltme/azaltma gibi fonksiyonları da yapabiliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

amazfit bip iphone se ve 11 ile kullandım. emojilerin çıkmaması dışında her türlü mesaj email vs vs geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

İkincisinide aldım. Kızımda istiyor şimdi. onada bişey bulmak lazım. 4 yaşında bebeye saat takılmaz dimi. 

Arabayı sürerken nabzım düşmüş, 9 dakika rahatlama ölçmüş. Sakin sürüşün sonuçları sanırım. 

zuhahaha aynı banada oldu, kendime aldım oğlan istedi, hanım istedi, al benimkini dedim verdim, zaten sevmediydim....

amaze fit bip güzel, ekran çözünürlüğü atariden hallice ama olsun, Mehmet beyin dediği gibi güzel,ona niyetlendiydim pahalı geldi (pek sevmeyince azda pahalıysa sebeb oluyor almamak için, yoksa sevdiğim birşey olsa dinlemem, bisiklete aldığım alet edevatı desem :shok:neyse..) almadıydım, kardeşimde var gayet memnun bu arada....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

https://www.hepsiburada.com/amazfit-bip-lite-bluetooth-nabiz-akilli-saat-global-versiyon-siyah-distributor-garantili-p-HBV00000MK46K?magaza=Hepsiburada
Ben bundan kullanıyorum , 1 yıl olmuş alalı.

Şarj sorunundan dolayı 2 kere servise gönderdim. İlk seferde bataryanın değiştiğini söyleyip geri gönderdiler ama değişen birşey olmamıştı. İkinci gönderdiğim de yenisini yolladılar. 

Şarjı benim kullanımımda 25 gün civarı gidiyor. Bütün bildirimler açık. ( Bankacılık uygulamaları da dahil ) Uyku nabız takibi hassas olacak şekilde açık. 

Tek eksiği konuşma bana göre. Konuşma olsa tadından yenmez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Mert Gulkokan yazdı:

konuşma yapabilen akıllı saatim var 1 kere denedim gereksiz bir özelllik

onun yerine Bluetooth kulaklık daha mantıklı her zaman

Kulaklık her zaman yanında olmuyor, arabada falan anlık konuşmalarda saat güzel oluyor telefonu cepten çıkarmadan. 
Normal zamanda kulaklığın yerini alamaz zaten o konuda haklısın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Darbaz yazdı:

@Çağlar Bayur Abi bugün rekor kırdım. Nabzım sürüş esnasında 73 bpm kadar düştü. Baya baya sakin sakin gidiyorum.  :D

Uyursun :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Uyursun :)

Az oksijen tüketiyorum bedenende hipermilci olduk :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Dogan Arsiray yazdı:

oksitometre ile oksijen miktarına bakmak lazım.

Huawei Watch GT2 de var ama İphone uyumusuz:(

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

honor 5 de var mesela. iphone da çalışıyor.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aydın Sert yazdı:

Huawei Watch GT2 de var ama İphone uyumusuz:(

Gördüm bunu.. Ne güzel şeymiş o öyle. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

@Çağlar Bayur Abi bugün rekor kırdım. Nabzım sürüş esnasında 73 bpm kadar düştü. Baya baya sakin sakin gidiyorum.  :D

çok riskli, bileğine acil durumda diye tel no yazaılabilir :) bende uyurken 110 atar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Ersen Tapan yazdı:

https://www.hepsiburada.com/amazfit-bip-lite-bluetooth-nabiz-akilli-saat-global-versiyon-siyah-distributor-garantili-p-HBV00000MK46K?magaza=Hepsiburada
Ben bundan kullanıyorum , 1 yıl olmuş alalı.

Şarj sorunundan dolayı 2 kere servise gönderdim. İlk seferde bataryanın değiştiğini söyleyip geri gönderdiler ama değişen birşey olmamıştı. İkinci gönderdiğim de yenisini yolladılar. 

Şarjı benim kullanımımda 25 gün civarı gidiyor. Bütün bildirimler açık. ( Bankacılık uygulamaları da dahil ) Uyku nabız takibi hassas olacak şekilde açık. 

Tek eksiği konuşma bana göre. Konuşma olsa tadından yenmez. 

Ersen Hocam, hangi telefon ile kullanıyorsunuz?

@Mehmet Göktürk Hocam da bu saati önerdi. İphone SE ve 11 de çalışmış. Benimki 8. Arkadaşın Mi band4 ve Huawei GT2 benimkinde bildirim vermedi. Ama arkadaşın 11 de verdi.

Aslında niyetim yuvarlak kasalı bir saat almaktı fakat telefonum ile uyumlu, tüm bildirimleri alabileceğim bir ürün bulamadım.

Şimdi Honor 5 ile Amazfit Bip arasında kaldım.

8 ile stabil çalıştığını netleştirebilsem sipariş vereceğim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

lite yeni çıkmış galiba gps olmayan. başka geliştirmeler yapmışlardır. gps hakikaten hiç kullandığım bir özellik değil. telefonu evde bırakacağım da koşacağım ormanda. yok..yapmıyorum. ben tavsiye ederim.

Aydın Sert yazdı:

@Mehmet Göktürk Hocam da bu saati önerdi. İphone SE ve 11 de çalışmış. Benimki 8. Arkadaşın Mi band4 ve Huawei GT2 benimkinde bildirim vermedi. Ama arkadaşın 11 de verdi.

Aslında niyetim yuvarlak kasalı bir saat almaktı fakat telefonum ile uyumlu, tüm bildirimleri alabileceğim bir ürün bulamadım.

Şimdi Honor 5 ile Amazfit Bip arasında kaldım.

8 ile stabil çalıştığını netleştirebilsem sipariş vereceğim.

Se de çalışan 8 de çalışır.  SE ile 6S aynı cihaz.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Sabah fırtınalı havada araba kullanınca nabzım 118 görmüş. :D Demekki atraksiyon lazım . 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Aydın Sert yazdı:

Xiaomi note 9 pro İle kullanıyorum. Doğal olarak hiç bildirim sorunum yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Ersen Tapan yazdı:

Xiaomi note 9 pro İle kullanıyorum. Doğal olarak hiç bildirim sorunum yok :)

Hanımda da aynı telefon var. Telefonları takası düşünsem mi:rolleyes:

Zorla androide geçirecekler insanı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Aydın Sert yazdı:

Tavsiye ederim note 8 prodan memnun kullanım durumuna göre şarjı 1 buçuk gün filan gidiyor. Çok hızlı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Aydın Sert yazdı:

Saate alışınca yokluğunu hissettiriyor. Servise gönderdiğimde 3-4 günlüğüne epey zorlanmıştım :)
Takas iyidir. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Sabahtan beri saat bakıyorum. Kafam sepet gibi oldu.

Yuvarlak kasa bakıyorum. Bu sebeple;

- Huawei GT2

- Amazfit GTR2

- Amazfit Verge

- Honor Magic 2

- Haylou Sonar LS05

- C4U C1 

Hepsinin birbirine göre artıları eksileri var.

Hangisine bakacağımı şaşırdım:(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...