İçeriğe Yönlendir

Megan 2 Debriyaj Titremesi

Durdu Ekici

Recommended Posts

Durdu Ekici

Merhabalar 2003 model Megan 2 1.6 hb aracım rölanti de çalışırken debriyaj pedalında bı titreme oluyor usta şanzıman dedi ama aracın cam düğmesine basınca cami kapatırken ses artıyor bırakınca kesiliyor bir süre bana elektronik bı sorun gibi geldi şanzıman olsa cam ne alaka neyden kaynaklı olabilir veya böyle bişey yaşayan oldumu tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Pedala basarken mi hissediyorsunuz titremeyi yoksa ayağınız dokunurken mi? 

Yorum bağlantısı
Durdu Ekici
Durdu Ekici yazdı:

Merhabalar 2003 model Megan 2 1.6 hb aracım rölanti de çalışırken debriyaj pedalında bı titreme oluyor usta şanzıman dedi ama aracın cam düğmesine basınca cami kapatırken ses artıyor bırakınca kesiliyor bir süre bana elektronik bı sorun gibi geldi şanzıman olsa cam ne alaka neyden kaynaklı olabilir veya böyle bişey yaşayan oldumu tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Vites boştayken tıkırtı şeklinde tam anlayamadım pedalların ordan gibi direksiyonun altından gibi elektrikçiye bi baktiracagim çünkü cami kapatırken ne alaka başka yerden ses gelmesi ya ama en yakın zamandan kurtulacağım tam anlamıyla bela oldu aracı aldim alali

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...