İçeriğe Yönlendir

Exxen

Furkan Sumer

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

İyi güzel hoş da, hiç yabancı içerik yok. Tercih ve zevk meselesi tabi, ama bu şekilde pek tutmaz gibi geliyor. Konuşanlar güzeldi, tüm bölümleri kaldırdılar, sırf onun için abone olunmaz. Öte yandan Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak, "Garaj" diye bir otomobil programı hazırlamışlar, keşke youtube ya da bir TV kanalında olsalardı. 

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Survivor da mı exxen de olacakmış 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Reklamli yayin aldik, danaya girer gibi 5 kullaniciyi ortak ettim (9.90₺😂😂 

İlk 5 saniyelik kola reklami cikiyor. Bir defa 50dk’lik programda 3 reklam izledim.

Reklam sesinin yayindan fazla cikmasi disinda sorun yok. Youtube’dan aliskinim cunku.. 

Bolumler beklediğimden kisa surede bitince keşfe ciktim.

Kimi program 5 dakika bile sarmadi; 🤮🤮 (Enes Batur, Orkun İsitmak)

kimisi ise vay bee iyiymiş 😌 dedirtti.

Aboneligini en cok ve sadece Konusanlar icin istiyordum.

İlk etapta listeme eskiden beri cok sevdigim Volkan Oge’nin Kesin Yaşanmıştır’ını, Tolga Cevik Tolgshow, Youtube’da ara sira denk geldigim Ozcan Show ve en yenisi Feyyaz Yigit’in Gibi programini ekledim. Bunlarla yola devam edilir.. 😊

Surprizimiz Var programinin ikinci bolumunu begendim. İllet bir hastalikla mucadele eden kucuk kiz cocugunun hayali gerceklestirilmis. Umarim nice yardima, ilgiye, vb. ihtiyaci olan kisilere ulasilir..

Tasarim Evler programini 1 bolum izledim, begendim. Sunucu her ne kadar olaya hakim olmasa da yanindaki mimarlar isi goturuyor. TLC belgeseli formunda kisacasi. Bu tip belgeselleri begenenler vardir illa ki..

Kacis programini sevdim. Heyecanli kacma yakalama tarzi bi icerik.. Influencer’in Youtube’da da benzer icerikleri varmis, izlenebilir ama surekli ayni format sıkar.. 

Buralarin Yabancisiyiz’da, onceden ulusal bi kanalda gece showu yapan yabancilarin Türk gelenek goreneklere verdikleri tepkiler meshurdu. Daha sonra Youtube’a tasindi. Simdi ise il il dolasip tecrube aktariyorlar. Bence keyifli..

NoLimit cesitli sporlari ve aksiyonlari barindiran program.. Nat Geo izlenimi verdi bana.

Ayak Tenisi’ni tv’ye baglayip izleyelim dedik. Keske onun yerine bi voleybol, futbol ya da herhangi bi spor olsaydi dedik. Eski futbolcularin ikiserli dort takimla ayak tenisi oynadiklari bir program.. surekli ilerletip ilerletip bolumu bitirmis olduk. Format ya da isim degismedikce omrunun uzun olacagini sanmiyorum 😂😂

An itibariyle 44 icerikten 8-9 tanesini begenip izlemisim, ya da ilerleyen surecte kaydedip her bolumunu izlerim diyeyim.. 

Kaba hesapla her birine aylik 1 ₺ oduyorum gibi bi sonuc cikiyor 😂

Umarim ilerleyen surecte daha guzel, kaliteli icerikler sunulur.. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mithat Tuğrul
Furkan Sumer yazdı:

Reklamli yayin aldik, danaya girer gibi 5 kullaniciyi ortak ettim (9.90₺😂😂 

İlk 5 saniyelik kola reklami cikiyor. Bir defa 50dk’lik programda 3 reklam izledim.

Reklam sesinin yayindan fazla cikmasi disinda sorun yok. Youtube’dan aliskinim cunku.. 

Bolumler beklediğimden kisa surede bitince keşfe ciktim.

Kimi program 5 dakika bile sarmadi; 🤮🤮 (Enes Batur, Orkun İsitmak)

kimisi ise vay bee iyiymiş 😌 dedirtti.

Aboneligini en cok ve sadece Konusanlar icin istiyordum.

İlk etapta listeme eskiden beri cok sevdigim Volkan Oge’nin Kesin Yaşanmıştır’ını, Tolga Cevik Tolgshow, Youtube’da ara sira denk geldigim Ozcan Show ve en yenisi Feyyaz Yigit’in Gibi programini ekledim. Bunlarla yola devam edilir.. 😊

Surprizimiz Var programinin ikinci bolumunu begendim. İllet bir hastalikla mucadele eden kucuk kiz cocugunun hayali gerceklestirilmis. Umarim nice yardima, ilgiye, vb. ihtiyaci olan kisilere ulasilir..

Tasarim Evler programini 1 bolum izledim, begendim. Sunucu her ne kadar olaya hakim olmasa da yanindaki mimarlar isi goturuyor. TLC belgeseli formunda kisacasi. Bu tip belgeselleri begenenler vardir illa ki..

Kacis programini sevdim. Heyecanli kacma yakalama tarzi bi icerik.. Influencer’in Youtube’da da benzer icerikleri varmis, izlenebilir ama surekli ayni format sıkar.. 

Buralarin Yabancisiyiz’da, onceden ulusal bi kanalda gece showu yapan yabancilarin Türk gelenek goreneklere verdikleri tepkiler meshurdu. Daha sonra Youtube’a tasindi. Simdi ise il il dolasip tecrube aktariyorlar. Bence keyifli..

NoLimit cesitli sporlari ve aksiyonlari barindiran program.. Nat Geo izlenimi verdi bana.

Ayak Tenisi’ni tv’ye baglayip izleyelim dedik. Keske onun yerine bi voleybol, futbol ya da herhangi bi spor olsaydi dedik. Eski futbolcularin ikiserli dort takimla ayak tenisi oynadiklari bir program.. surekli ilerletip ilerletip bolumu bitirmis olduk. Format ya da isim degismedikce omrunun uzun olacagini sanmiyorum 😂😂

An itibariyle 44 icerikten 8-9 tanesini begenip izlemisim, ya da ilerleyen surecte kaydedip her bolumunu izlerim diyeyim.. 

Kaba hesapla her birine aylik 1 ₺ oduyorum gibi bi sonuc cikiyor 😂

Umarim ilerleyen surecte daha guzel, kaliteli icerikler sunulur.. 

Netflix gibi çoklu ekran açılabiliyormu?

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mithat Tuğrul yazdı:

Netflix gibi çoklu ekran açılabiliyormu?

Hayır açılmıyor.

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
Sizleri bilmiyorum ama popüler kültüre dair her şeyden nefret etme eğilimi başladı bende, yakında bütün sosyal medya hesaplarımı kapatacağım, kimsenin hayatına dair hiçbir şeyden haberdar olmak istemiyorum artık...

Sizin gibi bende de oluştu o nefret. Geçen hafta kapattım hesapları. Bir eksikliği olmadığı gibi şarjım da daha uzun gidiyor artık. [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İsa Erdoğan

Leyla ile mecnun yeni bölümlerle tekrar ekranlarda olacakmış.

Sırf bu dizi için Exxene üye olurum.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
İsa Erdoğan yazdı:

yeni bölümlerle

Yeni mi bölüm? Herkes olacak mıymış?

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Erdal Bakkal (Cengiz Bozkurt) henüz ikna edilmemiş  

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Söylenen erdal bakkal hariç kadro tam.

Haziranda çekimler başlıyormuş.👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Furkan Sumer yazdı:

Reklamli yayin aldik, danaya girer gibi 5 kullaniciyi ortak ettim (9.90₺)

digitürkte tüm kanallar açık 7 tl , pahalıymış bu eksen

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

digitürkte tüm kanallar açık 7 tl , pahalıymış bu eksen

digiturk, exxen, netflix iptal ettim.. 😜

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...