İçeriğe Yönlendir

Exxen

Furkan Sumer

Recommended Posts

Görkem Karakaş

reklamlarla işi tutturur. Acun bu...

Konu özetlenmiş. Beni de cezbeden bi içerik yok ama acun Türkiyeyi iyi tanıyor. Ne satacağını nasıl satacağını iyi biliyor. Başarılı olur yine.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Netflixe arkadaşlarla ortak abone oldum geçen sene sadece Behzat Ç. ve birkaç film izledim sonra hiç açmadım bu yüzden paralı üyeliklerin hepsinden uzak duruyorum. Spotifyı bile arada bir dinlediğim için (haftalık 50 liralık dizel yolculuğu işte:) harbi 60 oldu) o kadar. Youtube yeterli oluyor.

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
(düzenlendi)

T24 haberi;

DJqiZv.jpg

03.10

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul
Mert Gulkokan yazdı:

Ben exxen muhabbeti ile tanıdım
Meğerse adam popüler olmuş youtube da
Ben araba gezi karavan bisiklet gibi içerikler izlerim youtube da
Doğan kabak içinde exxen almam zaten netflix var onuda doğru dürüst izlemiyorum

Konuşanlar değişik bir içerik oldugu için benimsendi. Banada arkadaşlarım önerdi izledim, sevdim. Exxen e 10 tl vermek sorun değilde, Bizim ülkenin interneti bunu nasıl kaldıracak merak ediyorum :) komple digital ortama kaymaya başladı izleyici. 

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Ben olumlu bakıyorum, youtube'da yayın yapan pek çok genci bünyesine çekerek pek çok aileyi izleme çocuğum şunu demekten kurtaracak.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Mithat Tuğrul yazdı:

Konuşanlar değişik bir içerik oldugu için benimsendi. Banada arkadaşlarım önerdi izledim, sevdim. Exxen e 10 tl vermek sorun değilde, Bizim ülkenin interneti bunu nasıl kaldıracak merak ediyorum :) komple digital ortama kaymaya başladı izleyici. 

Altyapı çalışmalarını hızlandırdılar pandemiden dolayı, daha dün babamların interneti 10mbit zor alıyorken mahalleye (10 günlük çalışma) vdsl getirmişler, 50 mbit bağlattık, donma takılma az hız alma vs yok.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Lg televizyonda baktım. Uygulama listesinde yok. Loptoptan izlemeyi sevmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Azad Mirzade yazdı:

Ben olumlu bakıyorum, youtube'da yayın yapan pek çok genci bünyesine çekerek pek çok aileyi izleme çocuğum şunu demekten kurtaracak.

Enes Batur u da alsa bari 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ya adamda para gani. 9.99’tan herkesi bağlar zarar eder ama bi alıştırırsa yürür gider. Ben televizyon ve diziye karşıyım sadece film severim ama yine de trt1’in Gönül Dağı dizisine takıldım kaldım. 
Evde ve iş yerinde netflix var çöplük gibi geliyor bana. Çok nadiren güzel içerik buluyorum. YouTube da işim düşmedikçe izlemem pek, ama görüyorum ki yeni nesil bayılıyor. 5 yaşındaki oğlum yarım saat youtube için gün boyu tv izlemekten feragat ediyor.

Tutar ya bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Oflu

Dün akşam itibarı ile kızıma üyelik aldım. Reklam olursa 9,90, reklamsız 19,90 TL. Değer mi derseniz emin değilim???

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Emre Şimşek yazdı:

trt1’in Gönül Dağı dizisine takıldım kaldım. 
Evde ve iş yerinde netflix var çöplük gibi geliyor bana. Çok nadiren güzel içerik buluyorum. YouTube da işim düşmedikçe izlemem pek, ama görüyorum ki yeni nesil bayılıyor. 5 yaşındaki oğlum yarım saat youtube için gün boyu tv izlemekten feragat ediyor.

Tutar ya bu

Beklerim youtube'a. :) Trt'nin yöresel dizileri hoşuma gidiyor. Her ne kadar ara ara reklam koksa da beğenerek izliyorum. Yeşil Deniz, Ege'nin Hamsisi, Kalk Gidelim (Yazın çekildiği yere gittim oyuncularla fotoğrafta çektirmiştim). 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Emre Şimşek yazdı:

Ya adamda para gani. 9.99’tan herkesi bağlar zarar eder ama bi alıştırırsa yürür gider. Ben televizyon ve diziye karşıyım sadece film severim ama yine de trt1’in Gönül Dağı dizisine takıldım kaldım. 

Tutar ya bu

Yau o gönül dağı yıllar sonra canlı takip ettiğim tek dizi desem :D 

Yan karakterler muhteşem işlenmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

milletimiz iyi ki varmış. Acun abimiz kinayeli kinayeli konuşuyor yine. 

normalde 40 imiş  ama 9.90 imiş. bütçeyi kurtarmıyormuş.  mışlar muşlar bitmiyor. 

o değilde bu nekfilişe kafa mı tutacak? efsanenin sonu mu geliyor? 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Acun abimiz de her programın bir köşesine lgbt unsurları koyacak mı? Koymayacaksa ilk defa Acun'un bir işini desteklerim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mahmut Yıldız yazdı:

Acun abimiz de her programın bir köşesine lgbt unsurları koyacak mı? Koymayacaksa ilk defa Acun'un bir işini desteklerim. 

ben farketmedim onu ne gibi mesela? 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

OO çok ucuzmuş, 10 lira olsa alamazdık :) Ben özellikle bu dönemde başarılı olacağını sanmıyorum. Hedef kitlesi kafası çalışan zehir gibi genç nesil, dizileri kısa zamanda internete düşürürler. Zaten teknik altyapı eksikliinden dolayı da para verip üyelik alanlar hiç memnun değil. Bilgisayardan açılıyor ama akıllı tv ler için henüz uygulaması yok diyorlar.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Erhan Doruk yazdı:

OO çok ucuzmuş, 10 lira olsa alamazdık :) Ben özellikle bu dönemde başarılı olacağını sanmıyorum. Hedef kitlesi kafası çalışan zehir gibi genç nesil, dizileri kısa zamanda internete düşürürler. Zaten teknik altyapı eksikliinden dolayı da para verip üyelik alanlar hiç memnun değil. Bilgisayardan açılıyor ama akıllı tv ler için henüz uygulaması yok diyorlar.

3  günde 5 milyon kazanmış Acun bey. Deme öyle deme deme üzülür bak. :P

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ümit Türk yazdı:

3  günde 5 milyon kazanmış Acun bey. Deme öyle deme deme üzülür bak. 😛

Youtuber lara yaradı bu kanal, hem tanınmaları artacak hem de para kazanacaklar. Acun için 5 Milyon birşey değil, Eski eşinin 2 yıllık nafakası :)

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:
Ümit Türk yazdı:
3  günde 5 milyon kazanmış Acun bey. Deme öyle deme deme üzülür bak. emoji14.png

500 bin değil miydi

düzeltiyorum üye imiş. ben nasıl okuduysam artık. 3 günde  500.000 üye. :):) acunu görünce para şeklini alıyor gözümde.  farketmiyor hemen hemen aynı paraya geliyor.

Erhan Doruk yazdı:

Eski eşinin 2 yıllık nafakası :)

fena sardılar buna :)  

evet acun iyiki varız. bizim gibi kerizler olmasa eski eşinin nafakasını nasıl öderdin diye dalgaya aldılar. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ümit Türk yazdı:

ben farketmedim onu ne gibi mesela? 

Farketmediyseniz, koymamış demek ki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...