İçeriğe Yönlendir

A3 Arka Cam Filmi Sökümü

Halim yufka

Recommended Posts

Halim yufka

Merhaba. 2010 model Audi a3 sahibiyim. Araç alınırken 2010 yılında cam filmi yaptırılmış. 2 sene önce solmadan dolayı yandaki filmleri söktürüp yenisi yaptırdım, ama arkadaki filmin sökülmesinin çok zor olacağından üstüne film yaptırdım. Şuan aracın arka filminde biraz solma oldu. Bu cam filmini kimse garanti vererek sökmüyor (rezistansdan dolayı). Tekrar üstüne yaptırsam herhangi bir sıkıntı olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Alttaki kalacak ve üstteki gelecektir büyük ihtimal sökülmek istenildiğinde. Yine de işinin ehli bir ustayla gösterilse iyi olur.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

battal boy çöp poşetleri ve amonyakla sökümünü anlatan videolar var. eski aracımda poşetsiz sadece amonyak sıkarak temizlemiştim. ama çok zahmetli bir iş, ayrıca amonyağı solumamak lazım. o nedenle yaz mevsiminde  uğraşmak daha doğru. .aracı güneş altında bırakmak ya da ısı uygulamak şart.bu mevsimde uğraşılmaz. profesyonel yardım alın derim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Halim yufka

Cevaplardan ötürü teşekkür ederim. Üstüne film yaptırmam da bir sıkıntı yaşar mıyım acaba bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Halim yufka yazdı:

Üstüne film yaptırmam da bir sıkıntı yaşar mıyım acaba bilginiz var mı?

Dikiz aynasından bakınca çok bulanık görünür. Sağlıklı değil üst üste film bence.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Benim araçta da film üstüne film var, aracı alırken bayi hediye diye yaptı 1 numara, varla yok arası olduğundan üzerine 2 numara da ben yaptırdım sonradan:) görüşümü de engellemiyor ama sizin film görüşünüzü engelleyecek gibi ise(solgunlaştı vs ise)  söktürmekten başka çare yok.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı

benim ön camda da film var eski sahibi yaptırmış

ön camı söktürmekte sakınca risk vs varmı yahu ona bi el atacam bende

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

benim ön camda da film var eski sahibi yaptırmış

ön camı söktürmekte sakınca risk vs varmı yahu ona bi el atacam bende

çok riski yok, çatlayınca değişiyorsun

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Benim arka cam kabarcıktı,sizin camdan muhtemelen daha kötüydü. Bazı yerleri sıcak hava tabancası yardımıyla kolay sökerken bazı yerleri oldukça zorladı. Resistansda problem oldu. Tamir ettim.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Eski arabamın arka camının filmini sökmeye başladım bazı yerler zorlayınca yaptırdığım yere gittim. Abi biz sökmüyoruz rezistans açısından riskli dediler olsun sökülecek sorumluluk bana ait deyince ısı tabancası ile ısıtarak söktüler. Rezistansta bir sıkıntı olmadı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Benzer bir durum da benim başıma geldi. Arka camda çok eski bir film vardı çok ugraştım sıcakta beklettim amonyak v.s denedim ama nafile rezistansı feda ettik çok kötü durumdaydı kabarcıklanmıştı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...