İçeriğe Yönlendir

Apple’dan I-car Geliyor

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Muhammed Orak
(düzenlendi)

100 dolar fakla lastik ister misiniz? :)

edit:eğer araba elektrikli olursa eminim ki şarj kablosu ayrı satılır. 

tarihinde Muhammed Orak tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yazılım üretebilirler anca. Araba üretmelerini düşünemiyorum bile, kesin “güvenli değil” diye koltuğunu yatırmana bile izin vermez :) 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

ürettiği araçta kesin engeller olur.  akü değiştirme teyp yüksek açma avrupa standartlarında kullan hypermil yapma :):) efendim ne söyliyeyim lastik değiştirme. 

kesin yan sanayi parçada kabul etmez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bugün çok yemişsin deyip marş almazsa şaşırmam. 

Birde sıvı teması konusu var, dikkat etmek lazım

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

arabanın tamiri mümkün olmaz ise, yüzde 90 ının isterler yenisini veririler.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Uzun ömürlü olacağı kesin :) En azından benim için. Ama dolusunu almak lazım. Yoksa güncelleme almıyor :D 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Çinde ürettirip tüm dünyaya satarlar. Model isimleri bile  belli, 4 den başlar 12 ye kadar gider :)

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Kılı 40 yaran bir firma. Adam eşşek yükü parayla kulaklık satıyor, sattığı kulaklık bilgisayarda driver arızası veriyor. Androide bağlandı dediği halde ses vermiyor. Ne demek istiyor. Benim ürünü benim ürümlerimde kullan. 1000 lira verdim vaktinde o kulaklığa. Nerde istersem kullanırım. Birdaha alırmıyım? Rüyasında görür.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yedek parçayı tanıtmadan kullandırmaz, onun için de orijinal ister. Lastikleri farklı olur, apple tyres alman gerekir. Hızlı şarjı sadece apple istasyonlarında yapabilirsin. 

I-sazf0f366f3e1af24e53e5add9aea49aeb0.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

En o zaman en basit modeli apple icar se, bir üstü apple icar 12, en üstü apple icar 12 pro.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Apple'dan icra geliyor diye okuyan tek benim dimi 🤫

Bu ara çok çalışıyorum galiba

• Beğen 2
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Furkan Avcı yazdı:

Apple'dan icra geliyor diye okuyan tek benim dimi 🤫

Bu ara çok çalışıyorum galiba

Ben icar (tarlanın kiraya verilmesi) olarak okudum. Hem de 3 kere ve anlama veremedim. Jeton sonra düştü. 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Mahmut Yıldız yazdı:

Ben icar (tarlanın kiraya verilmesi) olarak okudum. Hem de 3 kere ve anlama veremedim. Jeton sonra düştü. 

Apple organik tarıma da el attı diye bir haber de çıkar ileride. Isırılmış elma 10 dolar yalnız.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya
Ali Gök yazdı:

bu araba çıksın acaba çin malı yedek parçası kaç gün sonra çıkar :D 

Daha telefonun cismi yokken kılıfını ürettikleri gibi, şu an yedek parçaları satılıyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kesin şarj kablosu vermeyecekler. Hatta prizden veya başka çıkıştan şarj olmayacak. Kendi adaptörü olacak. Evden onunla şarj edilecek. Dışarıda da bunun için ayrı istasyon kurabilirler. Bunlar parayla satılacak tabi

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ortamda telefondan sonra anahtarla dikkat çekmek isteyenler için güzel bir durum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Aman ha şifreyi unutmayın başkaları denerse 1 2 saat arabaya binemezsiniz hatta Vatan Şaşmaz ın mevzuya döner araba ebedi açılmaz. Bence herkes kendi işini yapsın 😁

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...