İçeriğe Yönlendir

İkinci El Alım Satım Teknik Analizi (Tavsiye Değildir :P)

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Mustafa Tüfekçi yazdı:

2018 Passat 1.6 TDI DSG highline

HSDHOa.png

sTes6p.png

EdoKQY.png

L1oH1Z.png

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hep bu sarı site yüzünden arabaların fiyatı artıyor demek neyse yılbaşına kesin düşecek ümitliyim

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mustafa Tüfekçi yazdı:

2013 Skoda Octavia TDI elegance manuel 140.000 km üst limit

a9J8T1.png

88GtkB.png

n6ZJuN.png

Trinksat da 3 araç bedeli sorgulama yapabilirsiniz diyor hafta 3 4 modeli ekleyecez demektir takip edelim ve bakalım satılanlar ve fiyatı aşağı yukarı çıkanlar neler olacak

Jkq8Na.png

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
kiJMoR.png
Fluence [emoji14]
Oo 11 lira dusmus [emoji39]
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Oo 11 lira dusmus [emoji39]
Yersen artık. En ayar olduğum olay. İnsanları aptal yerine koyuyorlar. Bu yaz full takipteydim fiyatları adamlar 20 30 ekleyip 10 15 inerdi sürekli. Dürüst satıcı bulmakta zor.
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Yersen artık. En ayar olduğum olay. İnsanları aptal yerine koyuyorlar. Bu yaz full takipteydim fiyatları adamlar 20 30 ekleyip 10 15 inerdi sürekli. Dürüst satıcı bulmakta zor.
Durust degil diyemem de favoriye alanlarin dikkatini cekme çabalari
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

1328cb0b6267ae2b05838c1f3c340449.jpg
Bu bi örnek..bir tane de 2016 308 vardı ben hayatımda böyle fiyatı 10 .15 inip çıkan bir ilan görmedim derken bi passat variant ilanına takıldım...425 den 520 ve oran 395 e ordan 445 ordan 385 ...en sonunda her iki aracın sahibinede mesaj attım...dedim ne iş... abi şöyle abi böyle ...millet kafayı yemiş...

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Al bi tane daha Audi a 6 2011 model 3.0 dizel
fb4221337799305f0d8557287dcb075f.jpg

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

cPvYIc.jpg

tarihinde Mehmet Ozyurek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Bu bi örnek..bir tane de 2016 308 vardı ben hayatımda böyle fiyatı 10 .15 inip çıkan bir ilan görmedim derken bi passat variant ilanına takıldım...425 den 520 ve oran 395 e ordan 445 ordan 385 ...en sonunda her iki aracın sahibinede mesaj attım...dedim ne iş... abi şöyle abi böyle ...millet kafayı yemiş...

birçok defa yazıldı ancak tekrar olsun, söz konusu örnekteki ilanı 36305 dolardan açıyor ve ilan internette yasa gereği o dolar üstünden kur çarpanı ile  TL olarak sergileniyor, söz konusu tarihlerdeki kur ortalamasına bakınca rakam aynı 36305 dolar.  birçok pahalı ev ilanlarında altta yazar, güncel fiuay için sorunuz diye mesela.

Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Al bi tane daha Audi a 6 2011 model 3.0 dizel

bu da segmenti gereği takasa girip çıkılan bir model, satıcı takasa atacağı teklif öncesi rakamı ayarlyabiliyor, o ayrı konu

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

HGa78O.png

Tarihe göre sıralı

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yüksek faiz fiyatı pahalı metaları çok etkiledi. Şu an paraya acil ihtiyacı olan arabasını ağuston-eylül-ekimde aldığı fiyattan ucuza satabilir. 

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Arabam.com kasko değeri 210 bin görünen araca 144.000 teklif etti  az önce .

Aynısını ben de yaşadım. Kasko değeri 140 bin olan araca 82 bin lira teklif ettiler. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Vava bazı modellerde fiyatı yukarı revize ettim diye mesaj atıyor bana. Çoğu ilanda çok az düşüş var

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Vava bazı modellerde fiyatı yukarı revize ettim diye mesaj atıyor bana. Çoğu ilanda çok az düşüş var

Önceki hafta aracım içi vavacars 'dan randevu aldım.  Baktılar incelediler. Ön incelemede 129.000 bin teklif ettikleri araca 115.000 bin fiyat teklif ettiler. Sonrasında mesaj geldi yükselttik diye. Tekrar girdim bilgileri bu zafer daha düşük fiyat verdi. Fakat vavacars bana guvenilir geldi.

Tuv süd expert te araç inceliyorlar. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Akçay
Muhittin Kaplan yazdı:

1iz1EX.png

Hocam öncelikle emeginize saglık sol taraftaki dikey fiyat asagıdaki soldan saga olan km sanırım. mavi noktalarında her biri bir ilana tekabul ediyor. kırmızı cizgiyi neye göre olusturuyorsunuz. istatsitik dersinden zor gectim zaten teknik bir kısa acıklamayaparmısınız yorumlayamadım ben .Kırmızı cizgi fiyat ortalaması mı oluyor nedir acaba

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Mustafa Akçay yazdı:

Hocam öncelikle emeginize saglık sol taraftaki dikey fiyat asagıdaki soldan saga olan km sanırım. mavi noktalarında her biri bir ilana tekabul ediyor. kırmızı cizgiyi neye göre olusturuyorsunuz. istatsitik dersinden zor gectim zaten teknik bir kısa acıklamayaparmısınız yorumlayamadım ben .Kırmızı cizgi fiyat ortalaması mı oluyor nedir acaba

Günaydın. 

Yukarıdaki sorgu sonucu dönen fiyat ve tarih bilgilerinden oluşturulmuş bir grafik. Sadece fiyat ve ilan tarihi var grafikte.

Y ekseni fiyat.

X ekseni ise en soldan başlayarak sıralı (en eski tarihli ilan) en sağa kadar ilanlar.(en sağda en yeni ilan). KM bilgisi yok.

Kırmızı çizgi ise lineer Reg ile oluşturulmuş fiyat grafiği. En yakın kareler yöntemi oluşturulmuştur. (KNN).

Eğer bu grafikte fiyatlar düşme eğilimi gösterseydi o kırmızı çizgi aşağı doğru eğri çıkardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
2nGFGo.png
Yuzde 3 dusmus ..
Oncesinde yuzde kac artmisti acaba
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...