İçeriğe Yönlendir

Lityum Karbonat Üretim Tesisimiz Açıldı

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Kaan Karakaya

Pandemiden dolayı sanırım, bu konuda bir bilgim yok ancak bu hafta yönetim kadrosu açılışa gidecekti. Videoda gösterilen bina Boron ürünlerinin üretiminin yapıldığı fabrika bu arada.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Kaan Karakaya yazdı:

Pandemiden dolayı sanırım, bu konuda bir bilgim yok ancak bu hafta yönetim kadrosu açılışa gidecekti. Videoda gösterilen bina Boron ürünlerinin üretiminin yapıldığı fabrika bu arada.

Üretim orada eskişehir’de eti maden tesislerinde yapılacakmış zaten. 

Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya

Eti Maden'de çalışıyorum :) Boron üretimi o fabrikada gerçekleşiyor, lityum karbonat üretimi için yeterli alan var mıdır vb fabrikanın durumu hakkında bilgim yok. Pazartesi günü Kırka İşletmesi'nden birilerini arayıp soracağım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bim den, üçte bir fiyata, şarj edilebilir türk malı 18650 pil aldığım gün inanırım.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya

Üretim yapılırsa, Vestel'e yönelik olur diye düşünüyorum. Vestel ile ilişkiler iyi. Son ürünleri raflarda görmemiz zor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

maden olarak bor 1 ise, işlendiğinde 1000 , 10000 olmakta, karbonatı bilmiyorum kimyam sıdırdır, maden haldeki bor a ne kadar katma değer kattığını. çok değerli bir maden ancak ince işleme teknolojisi fransızlarda, onu da bize vermiyorlar.

Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya
Çağlar Bayur yazdı:

maden olarak bor 1 ise, işlendiğinde 1000 , 10000 olmakta

1 kg bor = 1 kg şeker

Şeker fabrikaları analım buradan.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Dogan Arsiray yazdı:

1 kilo toz, otobor. olmadi...

Escobar mezarında ters döndü :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Dogan Arsiray yazdı:

bim den, üçte bir fiyata, şarj edilebilir türk malı 18650 pil aldığım gün inanırım.

Şuan nereden alıyorsunuz, bana da lazım bir iki tane :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Şuan nereden alıyorsunuz, bana da lazım bir iki tane :)

n11 de pilsitesi diye bir satıcı var. ondan alabilirsiniz. sattıkları orijinal malzeme. ne için kullanacaksınız? C değeri en önemli şey uygulama açısından.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yüksek akıma gerek yok, eski bir ışıldagi hayata geçireceğim, 60 mA çekiyor 4 V aküden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...