İçeriğe Yönlendir

LPG Bobin RPM Okuyucu

Ümit Kuru

Recommended Posts

Ümit Kuru

aracım çok eski bi sistem mevcut geçen ay ahtopot hortumu patladı değişim sırasında usta dikkat etmediği için lpg kabloları kopmus sistemde zaten ucu ucuna kablolar tutuyordu komple gitti , daha sonra lpgciye gittim bağladı bobinden bi kablo çekti araba geçti tam giderken araba teklemeye başladı bu sefer geri döndüm soket çok eski değişince düzelcek dedi değiştirdim tekrar bağladı görünürde herhangi bi arıza ışığı vb gözükmüyordu, çekilen kablo rpm devir okumak içinmiş yaklaşık bi hafta sonra araba tekleyeme devir saati aşağı yukarı oynamaya basladı bobin yandı bende simdi sıfırlıyorum lpg tesisatını ancak bu rpm okuyucusu baska sekilde halledilebilir mi ? atiker ve ya vikars smart taktırıcam montajda ustaya belirtmem gereken herhangi bi durum var mı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

bobinden okutunca genelde bobini bozuyor. neden bilmiyorum çok arkadaşımın başına geldi. bir cihaz vardı emülatör deniyordu sanırım onu bağlıyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Kuru

vikars smartta hiç kablo

çekilmiyormuş kendisi ayarlıyormuş ama yedek parçası vb bulunduğum yerde aşırı sıkıntı gibi duruyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...