İçeriğe Yönlendir

Polo Motordan Gelen Tıkırtı Sesi

Ali Balta

Recommended Posts

Ali Balta

Herkese merhaba

aracımda gaza basıp çekince bir ses geliyor. Servise de götürdüm v kayışını değiştirdiler  ama bir değişiklik olmadı. Motor ısınınca sesi kesiyor. 3-5 km gittikten sonra ses kesiliyor. Bir türlü çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misniz neden olabilir.Aracım otomatik. Sabah boştayken de gaza basıp bırakınca ses geliypr. Video ekledim sesi dinleyebilirsiniz. 

https://youtu.be/XJZRD9hcU4Y

Yorum bağlantısı
Ali Balta
Ali Balta yazdı:

Herkese merhaba

aracımda gaza basıp çekince bir ses geliyor. Servise de götürdüm v kayışını değiştirdiler  ama bir değişiklik olmadı. Motor ısınınca sesi kesiyor. 3-5 km gittikten sonra ses kesiliyor. Bir türlü çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misniz neden olabilir.Aracım otomatik. Sabah boştayken de gaza basıp bırakınca ses geliypr. Video ekledim sesi dinleyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Ali Balta

Aracımda garip bir tıkırtı sesi var. Sabah çalıştırınca geliyor motor ısınınca kesiyor. Ustalara gösterdim V kayışını ve Nilay değiştirdiler Amasra kesilmedi. Sinir oldum. Gaz basıp ayağını çekince böyle tıkırtı sesi gibi geliyor. Aşağıdaki linkden sesi dinleyebilirsiniz. Motor kısmından geliyor.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Dogan Arsiray yazdı:

Nilay da kim?

Bilya. Klavyenin otomatik düzeltmesi mağdur etmiş :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Balta
Recep Selim Kaya yazdı:

Motor kulakları gibi geldi bana.

Recep bey motor ısırdıktan sonra sesi kesiyor. Ayrıca kasise yaklaşırken gazdan ayağımı çekip yavaşlarken de yapıyor. Yorumunuz için tşk ederim

Dogan Arsiray yazdı:

Nilay da kim?

😁 kusura bakmayın otomatik klavye den kaynaklı bilya demek istedim.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Alaattin Zeki
Çağlar Bayur yazdı:

egzosçuya bir baktırın

Katılıyorum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...