İçeriğe Yönlendir

Yağ Damlaması

Yusuf Benek

Recommended Posts

Yusuf Benek

Değerli dostlar . Aracım Ford fusion 2004 1.6 benZinli. Hava filtre kutusunun hemen arkasında motora kanca ile bağlı borudan yağ damlıyor. Egzoza değince duman ve koku oluşuyor. Bu parça değişir mi tamir mi olur . Maliyeti ne olur. Bir kaç kişiye sordum . Direksiyon yağ borusu dediler

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sisteme farklı bir müdahale edilmiş gibi duruyor orjinal bağlantıları bu şekilde değil diye hatırlıyorum. Boru gitmiş zaten sıfırı ile değişim şart çok masraflı bir şey değildir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozkan çoban
Koray Demir yazdı:

Sisteme farklı bir müdahale edilmiş gibi duruyor orjinal bağlantıları bu şekilde değil diye hatırlıyorum. Boru gitmiş zaten sıfırı ile değişim şart çok masraflı bir şey değildir.

Hocam ne borusu o acaba bilginiz var mı ?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ozkan çoban yazdı:

Hocam ne borusu o acaba bilginiz var mı ?

Bloğa doğru değil de aşağı yöne direksiyon pompasına doğru gidiyor sanki. Direksiyon hidrolik hortumu zannımca. Hortumu takip edin uçları nereye gidiyor teyit edebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ferit Gür
Yusuf Benek yazdı:

Değerli dostlar . Aracım Ford fusion 2004 1.6 benZinli. Hava filtre kutusunun hemen arkasında motora kanca ile bağlı borudan yağ damlıyor. Egzoza değince duman ve koku oluşuyor. Bu parça değişir mi tamir mi olur . Maliyeti ne olur. Bir kaç kişiye sordum . Direksiyon yağ borusu dediler

ustam o benim de basima bela oldu siz nasil yaptiniz. Bulunmasi zor bir parca ben de https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/306784-ford-fiesta-v-hidrolik-direksiyon-hortumu-sızdırması/?tab=comments#comment-3609579 burda konusunu acmistim oem no vs hepsini yazmistim eger siz hallettiyseniz bana da söyleyin yöntemini 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...