İçeriğe Yönlendir

Kanalımın İlk Videosu-İyi Seyirler Dilerim :)

Mehmet Yeter

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Uzun zamandır uğraşıyorum. Amaçlar ve nedenler içinde mevcuttur. Elimden geldiğince video çekmeye devam edeceğim. Akşam çerezlik niyetine iyi seyirler dilerim.

• Beğen 17
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bence, müziği biraz daha kısılırsa iyi olur, yer yer alt /yan/üst yazı olursa iyi olur. , 14 dak. çok uzun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bazen video üstüne resim biniyor. Çekimde yerleri iyi ayarlamanız lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Çok güzel naçizane tavsiyem ellerinizin gölgesi dikkat dağıtıyor ışıklandırmayı değiştirirseniz çok daha güzel olur

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çağlar Bayur yazdı:

bence, müziği biraz daha kısılırsa iyi olur, yer yer alt /yan/üst yazı olursa iyi olur. , 14 dak. çok uzun?

Çağlar müzik işi benim de dikkati çekti, bir dahakine daha dikkat edeceğim, 14 dakika ilk video içindi bundan sonrakiler 10'u geçmez. alt yazı, üst yazı derken abi?

Cihat Küçükay yazdı:

Bazen video üstüne resim biniyor. Çekimde yerleri iyi ayarlamanız lazım.

Evet Cihat hocam yaklaşık 1 aydır her gün yeni şeyler öğreniyorum. Bu konuda da bu durumu daha iyi ayarlayacağım, modeli daha sabit tutmaya dikkat edeceğim.

Fatih Keskin yazdı:

Çok güzel naçizane tavsiyem ellerinizin gölgesi dikkat dağıtıyor ışıklandırmayı değiştirirseniz çok daha güzel olur

Haklısınız ilk videolarda ışık sorununu led el fenerleri ile çözmeye çalıştım. Videonun son bölümüne dikkat edersiniz orada olay çözüldü sanırım. Vloger ışığı aldım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
(düzenlendi)

hayırlı olsun cok begendim. basarilar..

ilk video degil de sanki kanalin 30.videosuymus gibi basarili, profesyonel.

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Furkan Sumer yazdı:

hayırlı olsun cok begendim. basarilar..

ilk video degil de sanki kanalin 30.videosuymus gibi basarili, profesyonel.

Çok teşekkür ederim Furkan hocam valla 1 aydır üzerinde uğraşıyorum. Şunu kessem, bunu kessem düzgün birşey çıksın diye ortaya. Bir de çekilen videoları çok izledim nelere dikkat ettilerse aynı yoldan gitmeye çalıştım. Ekipman eksiğimiz var. Zamanla o da olacak. Kullandığım kamere xiaomi redmi not8 pro.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Hayırlı olsun.

Çekim yaparken elinizde değilde bir standın üstüne koyup yakın çekim yaparsanız daha iyi olabilir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

aksiyon kamerasi sandim yalan yok..

Mehmet Yeter yazdı:

Ekipman eksiğimiz var. Zamanla o da olacak. Kullandığım kamere xiaomi redmi not8 pro.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
İsa Erdoğan yazdı:

Hayırlı olsun.

Çekim yaparken elinizde değilde bir standın üstüne koyup yakın çekim yaparsanız daha iyi olabilir.

Stand işini denerim ancak araçlar 1.64 boyuntunda olduğu için kameraya yaklaştırmam gerekiyor. Ancak belirgin durumlarda denerim. Teşekkür ederim.

Furkan Sumer yazdı:

aksiyon kamerasi sandim yalan yok..

Aksiyon kamerası da var ama yok🤣🤣A101den almıştım. Abi bana hiç dokunma aksiyona gelemem diyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Emre Demir yazdı:

69/83 derim ben biraz dikkat !

Çok özür dilerim anlayamadım:unsure2:Aracın üretim yılını mı kast ediyorsunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Dogan Arsiray yazdı:

bende bunun çok iyi bir kopyası var. turuncu renk.

abone oldum .)

Artık baktıkça tatlı bir hatırası olur:)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Yeter yazdı:

alt yazı, üst yazı derken abi?

videoda zaman zaman yazılar çıkınca daha ikikat çekici olup izleme süresi artıyor, mesela 69 dodge yazsın, bir süre sonra üretim sayısı vb. gibi herhangi bilgiler.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çağlar Bayur yazdı:

videoda zaman zaman yazılar çıkınca daha ikikat çekici olup izleme süresi artıyor, mesela 69 dodge yazsın, bir süre sonra üretim sayısı vb. gibi herhangi bilgiler.

Anladım Çağlar abi. Ancak bundan sonra ki videomuz özel bir video olacak aynı serinin özel bir aracı beklerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bu arada çok teşekkür ederim destekleriniz için. İzlenmelerin yüzde 41'i sitemizden gelmiş. Çok mutlu oldum. Yarın yeni aracın kurgusuna başlıyorum.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Hayırlı olsun başarılar dilerim güzel görünüyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Hayırlı olsun başarılar dilerim güzel görünüyor.

Teşekkürler Harun hocam beklerim. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Yeter

Sürpriz sonlu kanalımın ikinci videosu yayında buyrun arkadaşlar. Desteklerinizi bekliyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

baştaki giriş kısmı fazla uzun olmamış mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çağlar Bayur yazdı:

baştaki giriş kısmı fazla uzun olmamış mı?

Katılıyorum Çağlar abi aracın filmle ilgili bağlantısını kurabilmek için detay oldu. Ancak bir sonrakinde direk video verip ardından karşılaştırma bölümüne geçebilirim.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Video vitrin fotosunda filmde oynayan güzel bir kız görsel koysan 10 katı kadar tıklanır. Tecrübe ile sabit 😀

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Erhan Doruk yazdı:

Video vitrin fotosunda filmde oynayan güzel bir kız görsel koysan 10 katı kadar tıklanır. Tecrübe ile sabit 😀

Orası kesin :hahahoho:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...