İçeriğe Yönlendir

Şeker Kırmızısı (Candy Red) Boyama Teknikleri

Enes Kapar

Recommended Posts

Enes Kapar

94 Model Golf 3 aracımı restore ediyorum . Kaporta işleri bitti . Boyama atölyesine geçecek . Kafamda Candy Red'e boyatmak var . Normal boyamadan farklı teknikleri var mı ? İncelikleri vs varmıdır ? Boya yaptırdığım yerde yardımcı olurlar mı ?

Örneğin :

73495035_954495034916976_894180580497398

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

gerçek şeker boyanacak ise normalin 2 misli rakam çıkar, her renge ait baz renk de farklıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Kapar
Emre Demir yazdı:

boyacılar daha iyi bilir gibi :D 

Boyacım bu tarz boya yapmış biri değil ondan önce buraya danışayım dedim . Yanlış bir hareket yapıp arabayı rezil etmek istemiyorum .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

işçilik te kesinlikle rakam yukarı çıkar, bir de boyacının istemedği bir ürünü alıp getiriseniz bir türlü tutmaz o boya, tüm malzeme çöpe gider :seytan: baştan iyi ce anlaşmalı , üst katta akma yaparsa tüm panel sıfıra soyulup baştan başlar tüm işlem mesela, kolay bir işlem değil, nalburlarda bile baz boyasını doğru veeremeyebilirler vs.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Demir
Enes Kapar yazdı:

Boyacım bu tarz boya yapmış biri değil ondan önce buraya danışayım dedim . Yanlış bir hareket yapıp arabayı rezil etmek istemiyorum .

abi bu arabanın trigeri nasıl senteye gelip sökülüyor , ben 1,6 söktüm bu farklı diyen ustanın yanından kaçmam gibi bir durum .

daha önce yapan birine gidin 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Enes Kapar yazdı:

Boyacım bu tarz boya yapmış biri değil 

"acemi nalbant yabancı eşeğinde dener kendini" diye bir söz duymuştum. :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...