İçeriğe Yönlendir

Karavan Rotası...

Erkut Uysal

Recommended Posts

Fatih Evcin
Motokaravan olacak sayın hocam...

Nereden yola çıkmayı düşünüyorsunuz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Fatih Evcin yazdı:

Nereden yola çıkmayı düşünüyorsunuz

İstanbul Silivriden yola çıkıcaz... gelen yorumlarda gosteriyo ki Egeye dogru yol almak daha mantık gibi duruyor...

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Erkut Uysal yazdı:

İstanbul Silivriden yola çıkıcaz... gelen yorumlarda gosteriyo ki Egeye dogru yol almak daha mantık gibi duruyor...

Gideceğiniz rotada mesafeleri , hız limitlerini ve otoban ücretlerini de göz önünde bulundurun derim.

Örneğin ; İstanbul'dan Muğla'ya 8-10 saat sürer gitmeniz sonra da yorgun düşer uyursunuz :) Ben olsam çok uzaklaşmazdım. Sakarya- Bursa - Çanakkale gibi.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

İlklimden dolayı tercih ege olmalı.  Öteki taraf olursa sürekli bir sıkıntı doğuracak.  Hele ki çocuk varsa iki kere düşünülmeli. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Çok uzun soluklu olmayan bir tatil, mevsim gereği her iki bölgede de ağırlıklı olarak karavan içerisinde vakit geçirmek durumunda kalacaksınız, Karadeniz dolaylarında kar  ihtimali yüksek olduğu için ısınma ve kıyafetlerin ıslanıp kurumaması problem olabilir daha doğrusu karavanda kurutamamak problem olabilir. Ege bölgesin de ise rüzgar sebebiyle denir kenarında karavan dışında vakit geçirmek zorlaşacaktır. Mevcut durumda ben olsam Ege tarafına doğru inerdim. Hatta egeye kadar inmeden evvel kapıdağ yarımadası sonrasın da ayvalık,asos yakın çevresini gezerek tamamlardım.   

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...