İçeriğe Yönlendir

Tablet Önerisi

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Cem Işık

Bundan 7-8 sene kadar evvel Dubai'den ipad 4 almıştım o zaman yeni çıkmıştı. Hala kullanıyor kızım evde. Bataryası taş gibi, kendisi de öyle. Güncelleme almıyor birkaç senedir, bazı güncel uygulamaları yükleyemiyoruz ama kullanıma mani değil. İmkan varsa 2. el de olsa apple öneririm ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
ben size bir şey sorayım Sani bey [emoji4]  eşim akademisyen proje kapsamında okula samsung galaksy tab pro s 2 in 1 almıştı. şimdi onu okula iade edeceğiz fakat çok alıştık ve pratikti. windows işletim sistemi vardı. tablet formunda pc gibiydi. klavye aparatı falan çok pratikti. ona benzer muadil ne alabiliriz?
ofis programlarını kullanıyoruz ve online görüşmeler yapıyoruz daha çok
casper in böyle modelleri vardı bir ara kullandım güzeldi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Geçen hafta kendim için Casper Via S30 aldım. Bence kesinlikle düşünün. Donanım olarak bu fiyata pek benzer ürün yok. Daha önceki tabletim de Casper idi bir sıkıntı yaşamamıştım. IPS ekran 4 GB ram mevcut. Kaliteli bir kılıf, kulaklık ve ekran koruyucu ile geliyor. Zaten bunlar 200 TL ye yakın tutuyor. Dokunmatik hassasiyeti iyi. Tek sıkıntı hopolörleri. 2 hopörlör mevcut pek kaliteli ve yüksek bir sesi yok. İçinden kulaklık çıkıyor ama boğuk bir sesi mevcut. Ben huwaei kulaklık taktım canavar gibi ses veriyor. Ben öyle çok komplike oyun oynamıyorum ama alırken incelemelerine bakmıştım çoğu oyunun sıkıntısız oynandığı belirtilmişti. Bence düşünün derim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Geçen hafta kendim için Casper Via S30 aldım. Bence kesinlikle düşünün. Donanım olarak bu fiyata pek benzer ürün yok. Daha önceki tabletim de Casper idi bir sıkıntı yaşamamıştım. IPS ekran 4 GB ram mevcut. Kaliteli bir kılıf, kulaklık ve ekran koruyucu ile geliyor. Zaten bunlar 200 TL ye yakın tutuyor. Dokunmatik hassasiyeti iyi. Tek sıkıntı hopolörleri. 2 hopörlör mevcut pek kaliteli ve yüksek bir sesi yok. İçinden kulaklık çıkıyor ama boğuk bir sesi mevcut. Ben huwaei kulaklık taktım canavar gibi ses veriyor. Ben öyle çok komplike oyun oynamıyorum ama alırken incelemelerine bakmıştım çoğu oyunun sıkıntısız oynandığı belirtilmişti. Bence düşünün derim. 
ben de yeni aldım. ağır mübarek arkası aleminyummuş ondan galiba. şarjı bir tablete göre çok iyi gidiyor şık duruyor ekran çok güzel.oyun oynamadım ama işlemcisi giriş/orta seviye olduğu için bir çok oyunu oynatacaktır. diğer dediklerinize imza atarım. 2 hoparlör bulunuyor sesi yüksek ama dediğiniz gibi tablet hoparlörden pek beklenti içinde olmamak lazım
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Samsung Galaxy Tab A7 SMT500 siparişi verdim. En önemli tercih sebebim minimum 3 GB Rame sahip olması ve Samsung olması. Ekran hassasiyetinin önemli olduğuna karar verdim. Kullanan arkadaşların deneyimleri de bu karada etkili oldu. Herkese çok teşekkür ederim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Ozan Yurtsever yazdı:

ben size bir şey sorayım Sani bey :)  eşim akademisyen proje kapsamında okula samsung galaksy tab pro s 2 in 1 almıştı. şimdi onu okula iade edeceğiz fakat çok alıştık ve pratikti. windows işletim sistemi vardı. tablet formunda pc gibiydi. klavye aparatı falan çok pratikti. ona benzer muadil ne alabiliriz?

ofis programlarını kullanıyoruz ve online görüşmeler yapıyoruz daha çok

Merhaba,

Samsung ürünler bayağı performanslı ürünlerdi. Böyle bir şey için bütçeniz nedir?

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Tahir Ak yazdı:

casper via s30 bakabilirsiniz uygun fiyatlı ekran fhd ıps Android 10 4 Ram 10 inç

bunu aralık başında küçük oğlana doğum günü hediyesi olarak aldım.

özellikle pili için aldım. :)

geceden şarja bırakıyoruz sabah dolmuş oluyor.

9:00-14:30 arası canlı derse giriyor sonra gece yatana kadar videodur oyundur bütün  gün tek şarj ile bitiriyor. abartmadan 13 14 saat şarjı gidiyor.

görüntü kalitesi ve hoparlörü çok iyi. 

kutu içinde ekran koruyucusu kılıfı beraber geliyor. 

tek eksisi hızlı şarj özellikli adaptör koysalarmış iyi olurmuş. 7400mah pil 2A adaptör saçma olmuş. 

https://www.hepsiburada.com/casper-via-s30-4gb-64gb-10-fhd-tablet-pm-HB000011AI9N?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-tablet&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiAlsv_BRDtARIsAHMGVSbrYKJXISUxEf3G8L8RmXRTS6JTt7zNYefH-8ocxtnsEQABuBMkkVMaAifQEALw_wcB

Tahir Ak yazdı:

oyun oynamadım ama işlemcisi giriş/orta seviye olduğu için bir çok oyunu oynatacaktır

biz pubg oynuyoruz jiroskop yokmuş bizi üzdü ama alıştık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma
Eyüp Çetin yazdı:

Samsung Galaxy Tab A7 SMT500 siparişi verdim. En önemli tercih sebebim minimum 3 GB Rame sahip olması ve Samsung olması. Ekran hassasiyetinin önemli olduğuna karar verdim. Kullanan arkadaşların deneyimleri de bu karada etkili oldu. Herkese çok teşekkür ederim. 

Eyüp bey bu tableti sipariş vermek üzereydim ancak harici karta uygulama yüklenemiyormuş 64 lük olandan sipariş veriyorum bu konu sizin için önemlimi hatırlatmak istedim

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Erkam Elma yazdı:

Eyüp bey bu tableti sipariş vermek üzereydim ancak harici karta uygulama yüklenemiyormuş 64 lük olandan sipariş veriyorum bu konu sizin için önemlimi hatırlatmak istedim

Teşekkür ederim. Şimdilik önemli değil fakat ileride sorun olur mu bilemiyorum. Olmayacağı kanaatindeyim. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
biz pubg oynuyoruz jiroskop yokmuş bizi üzdü ama alıştık [emoji4]
papçiyi kaldırıyorsa bence işlemcisi de iyidir. pek anlamam ama.

ööööreğmeniiim bööğn canlı ders var mı :)
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Geçen kullandığım samsung Tablet çok hoşuma gitmişti. İnanın şu an kendimi satın almamak için zor tutuyorum. Tamda kızıma göre, Yavrucuğum eski çep telefonları ile vakit geçiriyor. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Casper s30 a o kadar para verilmez bence. 

İşlemci 4 çekirdek, rakibi 8 çekirdek ve daha iyi bir çekirdek var kyro 260. Çoklu işlemlerde 2 kattan fazla performans veriyor ortalamada %75 daha iyi. 

Yazılım ve rom desteği kıyaslamiyorum bile, SD (Snapdragon) candır.

https://www.notebookcheck.net/MT8168-vs-SD-662_12645_12771.247596.0.html

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Casper s30 a o kadar para verilmez bence. 
İşlemci 4 çekirdek, rakibi 8 çekirdek ve daha iyi bir çekirdek var kyro 260. Çoklu işlemlerde 2 kattan fazla performans veriyor ortalamada %75 daha iyi. 

Yazılım ve rom desteği kıyaslamiyorum bile, SD (Snapdragon) candır.

https://www.notebookcheck.net/MT8168-vs-SD-662_12645_12771.247596.0.html
fhd ips ekran 4gb Ram var mı bu fiyatta samsungda
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
Sani Gerşon yazdı:

Merhaba,

Samsung ürünler bayağı performanslı ürünlerdi. Böyle bir şey için bütçeniz nedir?

max 3 bin düşündüm ama piyasayı hiç bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Ozan Yurtsever yazdı:

max 3 bin düşündüm ama piyasayı hiç bilmiyorum.

O rakamlara maalesef performanslı bi şey bekleyemezsiniz. @Mehmet Ozyurek in de kullandığı Casper'lara bakabilirsiniz. N210 du sanırım modeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

O rakamlara maalesef performanslı bi şey bekleyemezsiniz. @Mehmet Ozyurek in de kullandığı Casper'lara bakabilirsiniz. N210 du sanırım modeli.

Çok memnunum ben.. 

Birini seyahatlerde iş için kullanıyorum.. 

Diğerini ihtiyaca göre evde kullanıyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Tahir Ak yazdı:

papçiyi kaldırıyorsa bence işlemcisi de iyidir. pek anlamam ama.

ööööreğmeniiim bööğn canlı ders var mı :)

:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hakmar ve Şok'a tablet gelecekti 500 lira civarlarında bir bakılabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

maceracı seniii.... biz de zamanında başkasının üflediği doğum günü pastasından  yemiştik, çılgınca

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
Sani Gerşon yazdı:

off ya ben de çok mu dedim acaba diyordum. :D hiç haberim yok piyasadan. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çok memnunum ben.. 
Diğerini ihtiyaca göre evde kullanıyorlar. 

Zenginlik...

Seref istif.Portif halı kilim inşaat turizm aş

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Pazartesi günü kargoya verilen ürün bugün elime ulaştı. İlk izlenimlerim olumlu yönde. Daha önce ehliyet sınavlarında kullandığımız General Mobile tabletlerini kullanmak dışında bir tecrübeye sahip değilim. Onunla kıyaslayarak konuşursak Samsung dokunmatik, GM ise basmatik diyebiliriz. Ekran hassasiyeti çok iyi. Onun haricinde çok ince ve şık bir tasarıma sahip. Hemen bir ekran koruyucu ve kılıfta sipariş etmiştim. Zore marka ekran koruyucu tam olarak oturdu ve ekran hassasiyetini etkilemedi. Family Link ile benden habersiz hiç bir şey yapamayacak olması da güzel. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Uzun yıllar kullanılacak bir cihaz gibi duruyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Eyüp Çetin yazdı:

Pazartesi günü kargoya verilen ürün bugün elime ulaştı. İlk izlenimlerim olumlu yönde. Daha önce ehliyet sınavlarında kullandığımız General Mobile tabletlerini kullanmak dışında bir tecrübeye sahip değilim. Onunla kıyaslayarak konuşursak Samsung dokunmatik, GM ise basmatik diyebiliriz. Ekran hassasiyeti çok iyi. Onun haricinde çok ince ve şık bir tasarıma sahip. Hemen bir ekran koruyucu ve kılıfta sipariş etmiştim. Zore marka ekran koruyucu tam olarak oturdu ve ekran hassasiyetini etkilemedi. Family Link ile benden habersiz hiç bir şey yapamayacak olması da güzel. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Uzun yıllar kullanılacak bir cihaz gibi duruyor.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :nazar: 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Hayırlı olsun ben de bugün 64 lük olanı teslim aldım incelik çok şık dokunmatik hassasiyeti güzel.Hızını da beğendim umarım uzun ömürlü olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Erkam Elma yazdı:

Hayırlı olsun ben de bugün 64 lük olanı teslim aldım incelik çok şık dokunmatik hassasiyeti güzel.Hızını da beğendim umarım uzun ömürlü olur.

Size de hayırlı olsun güle güle kullanın. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...