İçeriğe Yönlendir

Kapı Döşemesindeki Klips Ayakları

Celal ışık

Recommended Posts

Celal ışık

Ford kaların genel hastalığı kapı döşemesini tutturamamak genelde klips ayakları olmadığından çıkmasıda  bulunmadığından akıllı vidayla sabitlemek oluyor çok çirkin bi görüntü söz konusu bu malzemeden ihtiyacı olanlar benimle irtibata geçebilir ben aynılarından aleminyum döküm olarak yaptım sizede yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

O malesef hastalık degil.Klip sökmeyi bilmeyen ruh hastalarının sebep oldugu birşey[emoji23]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aluminyum olunca, döşemeyi sökerken kapı döşeme arkasındaki klipsi yuvası plastik olduğu için kırılmaz mı? klipsin görevi esnek montaj imknaı sağlamsı ve döşeme kırılmadan klipsin kırılmasıdır?

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Klipslerin olmadığını kim söyledi ise ya bilmediğinden ya da uğraşmamak için söylemiştir. 

Oldukça bol şekilde bulunuyor. Bulunmadığını varsayarsak, klips işinden başka iş yapmayan firmalar var ve onlarda da mevcut. 

O da olmadı diyelim, metal klips takıldığı yeri ezebilir, zamanla paslanabilir vs vs

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Burada bahsi gećen klipslerin dösemedeki ayakları anladıgım kadarıyla.Bence işgörür birşey güzelce de epoxi ile yapıştirıldıgında ömürlü birşey olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Musa Değerli yazdı:

Burada bahsi gećen klipslerin dösemedeki ayakları anladıgım kadarıyla.Bence işgörür birşey güzelce de epoxi ile yapıştirıldıgında ömürlü birşey olur.

foto lazım ? olabilir?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Klipslerin olmadığını kim söyledi ise ya bilmediğinden ya da uğraşmamak için söylemiştir. 

Oldukça bol şekilde bulunuyor. Bulunmadığını varsayarsak, klips işinden başka iş yapmayan firmalar var ve onlarda da mevcut. 

O da olmadı diyelim, metal klips takıldığı yeri ezebilir, zamanla paslanabilir vs vs
Klipslerin orjinallerini bulmak cidden zor.Digerleri ya yuvaya kücuk ya da buyuk geliyor.Tamponlarda bu yuzden klips sisteminden vaz gecip vidaya döndüm.Gerci daha kullanışli oldu
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Musa Değerli yazdı:
Ü.Emre Kartal yazdı:

Klipslerin orjinallerini bulmak cidden zor.Digerleri ya yuvaya kücuk ya da buyuk geliyor.Tamponlarda bu yuzden klips sisteminden vaz gecip vidaya döndüm.Gerci daha kullanışli oldu

starklips dükkanından almıştım avuç avuç, galiba golf tampon klipsi diye geçiyor aynısı

tampondaki klipste var ama o çok pahalı idi , adetle almıştım

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Musa Değerli yazdı:
Ü.Emre Kartal yazdı:

Görüntüsü ile alınca öyle oluyor, kumpasla ölçülü alırsanız o sıkıntı kalmıyor. Profesyonel klips firmalarının katalogları var oradan gönderiyorlar ölçüyü verince. Vida ne yazıkki klips gibi olmuyor, iş görür mü görür ama bahsettiğim gibi oluyor. 

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Görüntüsü ile alınca öyle oluyor, kumpasla ölçülü alırsanız o sıkıntı kalmıyor. Profesyonel klips firmalarının katalogları var oradan gönderiyorlar ölçüyü verince. Vida ne yazıkki klips gibi olmuyor, iş görür mü görür ama bahsettiğim gibi oluyor. 
Yeniyim ögrenicez yavaş yavaş[emoji16]
Yorum bağlantısı
Ramazan Elbaşı
Celal ışık yazdı:

Ford kaların genel hastalığı kapı döşemesini tutturamamak genelde klips ayakları olmadığından çıkmasıda  bulunmadığından akıllı vidayla sabitlemek oluyor çok çirkin bi görüntü söz konusu bu malzemeden ihtiyacı olanlar benimle irtibata geçebilir ben aynılarından aleminyum döküm olarak yaptım sizede yardımcı olurum.

Almak isterim. Foto ekleyebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Celal ışık
Ü.Emre Kartal yazdı:

Klipleri tutan klips ayakları piyasada yok yanlış anlaşılmış

Çağlar Bayur yazdı:

aluminyum olunca, döşemeyi sökerken kapı döşeme arkasındaki klipsi yuvası plastik olduğu için kırılmaz mı? klipsin görevi esnek montaj imknaı sağlamsı ve döşeme kırılmadan klipsin kırılmasıdır?

Kesinlikle ama o klişelerin ilkönce orada durabilmesini sağlayan klips ayakları var döşeme kısmında onlar olmadan klips zaten olmuyor konuyu biraz yanlış anlattım heralde ben bu klips ayaklarını anlatmaya çalıştım😃

Ramazan Elbaşı yazdı:

Almak isterim. Foto ekleyebilir misiniz?

Sizde hangisinin eksik olduğunu biliyormusunuz

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Sizde hangisinin eksik olduğunu biliyormusunuz
Bi foto atmazsan millet böyle birbirine girer[emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal ışık
Musa Değerli yazdı:

Bi foto atmazsan millet böyle birbirine gireremoji16.png

Kesinlikle katılıyorum bi heyecan aracın üstüne taktım ama çekip aticam.kapıların döşemesini yenileyince vidalar çok abes olacaktı gaza geldik 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Kesinlikle katılıyorum bi heyecan aracın üstüne taktım ama çekip aticam.kapıların döşemesini yenileyince vidalar çok abes olacaktı gaza geldik [emoji23]
aluminyum gereksiz bi dayaniklılık degilmi?.Maliyet acisindan da ?
Yorum bağlantısı
Celal ışık

Foto linkleri 

https://ibb.co/2dWYzhG
https://ibb.co/Nrc08C5
https://ibb.co/Vgh7HSZi

ben uyguladım döşemeye gayet sağlam tuttu 

Musa Değerli yazdı:
Celal ışık yazdı:
Kesinlikle katılıyorum bi heyecan aracın üstüne taktım ama çekip aticam.kapıların döşemesini yenileyince vidalar çok abes olacaktı gaza geldik emoji23.png

aluminyum gereksiz bi dayaniklılık degilmi?.Maliyet acisindan da ?

Olsun sağlamlık iyidir hocam 

Yorum bağlantısı
Celal ışık
(düzenlendi)

Bundan çok bir kâr amacım yok o yüzden kısa süreliğine 25 lira biliyorsunuz ki ülkemizde herşeye çok çabuk zam gelmeye başladı aleminyumda dahil üzerinde orjinal klipsiyle olacak size yapıştırması kalacak

tarihinde Celal ışık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Bundan çok bir kâr amacım yok o yüzden kısa süreliğine 25 lira biliyorsunuz ki ülkemizde herşeye çok çabuk zam gelmeye başladı aleminyumda dahil üzerinde orjinal klipsiyle olacak size yapıştırması kalacak
Yok asla kimsenin fiyatıni sorgulamam.Yuksek de değil ayrıca makul gayet.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

süper, klipslerin geçtiği yer, bunları kapıya iyice yapıştırınca harika iş yapar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...