İçeriğe Yönlendir

Yanlış Şirkete Yatırım Yapmak

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

son 1 haftadır malum mesajlaşma prgoram izinlerine  fırtına kopunca, başka bir mesaj uygulamasına ilgi duyulmaya başlanıyor, hali ile yatırımcılar o şirketin borsa daki hisselerine hucum ediyor, 4 -5-6 misli artıyor hisseler.

yalnız bu hisseleri alınan şirket isim benzerliği ile bambaşka bir şirket, mesaj uygulaması ile ilgisi yok ve Tek(1) (bir) adet çalışanı var....

buraya kadar olabilir diyelim, cep telefonu yatırımcısı hatalı tıklamış diyelim ancak şirketin değeri hala artmakta, ve hala değeri artmakta

mangal hazır buyrun buradan yakın......

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

nasıl bir şirketmiş o bir çalışan ile borsada boy gösterme başarısını elde etmiş. bir şirketin borsaya girmesi bu kadar kolay mı bilmediğimden soruyorum 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Var var biz de de var öyle. Ama rüzgarı alıp gidince yanlış falan dinlemiyor millet. Takılıyor peşine gidiyor.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Çağlar Bayur yazdı:

son 1 haftadır malum mesajlaşma prgoram izinlerine  fırtına kopunca, başka bir mesaj uygulamasına ilgi duyulmaya başlanıyor, hali ile yatırımcılar o şirketin borsa daki hisselerine hucum ediyor, 4 -5-6 misli artıyor hisseler.

yalnız bu hisseleri alınan şirket isim benzerliği ile bambaşka bir şirket, mesaj uygulaması ile ilgisi yok ve Tek(1) (bir) adet çalışanı var....

buraya kadar olabilir diyelim, cep telefonu yatırımcısı hatalı tıklamış diyelim ancak şirketin değeri hala artmakta, ve hala değeri artmakta

mangal hazır buyrun buradan yakın......

Arkdasa dedım bremen alak arkadas şirketi arar abi 3 kişi çalısıyoruz biz dedi :) fiyat 1,5 lira sonra 5 lira oldu 3 kişi çalısyoz diye vazgecmişdim 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

diş macununa yatırım yapılmış olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

nasıl bir şirketmiş o bir çalışan ile borsada boy gösterme başarısını elde etmiş. bir şirketin borsaya girmesi bu kadar kolay mı bilmediğimden soruyorum 

amerigan sistemi , evin garajında şirket açıp hisse satabilirsin, sonra mortgeyç ile yolunur kazlar itina ile

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Demek ben Elon Musk olsam dünyanın çekeceği varmış.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Dogangram a geçin. appstore ve googleplay de sadece 99 TL

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yanlış Signal vermiş :)

isimle değilde bizim borsadaki kodlarla bı sıfır yüzünden farklı kağıt almıştık. Şubede  isimle kod uyuşmuyor diye hata veriyordu ekran . Dedim sistemde sıkıntı var galiba  gel ATM'den alalim . ATM den bam diye aldı.  Aldı ama adı bı değişik. Koştum ekrana bakmaya. kağıdın adı da benziyor ama o kağıt değil . Bı soğuk ter boşaldi . Aman tanrım didim....

Allah'tan kağıt çok para değildi. Hemen satış vs ile çözdük. O kağıt da yürüyordu da kardan zarar ile çıktık.

Bı elan musk değiliz ama bizde yanlış Signaller verdik

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ülkemizde de buna benzer birşey olmuştu. Kervan gıda halka arzı açıklanınca benzer kodlu kervansaray yükselmişti birkaç gün üst üste. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk
Erhan Doruk yazdı:

Ülkemizde de buna benzer birşey olmuştu. Kervan gıda halka arzı açıklanınca benzer kodlu kervansaray yükselmişti birkaç gün üst üste. 

Aynen, arkadaş aynı grup firması diye aldı. Bizim borsada bunlar normal. Değerinin yüzlerce katı yükselmiş, sonra millet uyanmış ve kısmen düşmüş firma yine tavan tavan gidiyor. Küçücük bir manav, daha doğrusu kabzımal. Sahibi gariban hiç bir şeyden haberi yok, soruşturma geçirmekten bitap düşmüş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kervan da olay farklıydı sanki herkes arz zamanı soruyordu 😛

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...