İçeriğe Yönlendir

Ventilli C4 Grand Picasso

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Avrupa'dakilerde var 2.0 motorda buna bide  ventilci hikmet üstada ventil koyduk mu tiss tiss olur tam 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Multivana vitodan çıkma airmatic takacaktı amcam, gürcistana giden tır da bir aksilik çıkmıştı alamamıştık. Geniş arabalarda çok güzel oluyor bu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

koy bide reterdar namın yürüsü mustafa :d 

Vites kolunu iptal edip koyacan onu da tam yerinde namissiz

images?q=tbn:ANd9GcQ9HM_I4-uPUYtxBhbdZ2c

Selim Bilgin yazdı:

Eski 403 culerden kim kaldı ve alıyom d sınıfını yakında bı bakmışsın altımızda 403 geziyor Çorumu angarayi

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

C-max kullanırken retarder arıyordum, o da otobüs gibi. :D 

Şirketin Megane a bindim çok klostrofobik geliyor peşine grandın. Camlar çok basık

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Şirketin Megane a bindim çok klostrofobik geliyor peşine grandın. Camlar çok basık

Bir çok araç öyle gelecek.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

ventil nedir? ventilli maske var mesela.

Subap tek yönlü 😛 otobislerdeki havalı süspansiyon körüğünde darbeleri yumuşatmak için korukteki basınçlı havanın fazlasını tahliye ediyor. Maskede napar bilmiyorum 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sevdiklerimiz yollarda kalmasın boşa para harcamasın istiyoruz :f1: taş yiyeylim daha iyi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:nazar: resim bile koymuyom eskisi gibi 😛 çok iyi gidiyoz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Evren Barış Özbek yazdı:

Silecek işini ne yaptın?

Silbak aldım atlama yapti bı. Değiştik ses yapanı. Şuan iyi. Cama cila silecege az camsil  😛

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Silbak aldım atlama yapti bı. Değiştik ses yapanı. Şuan iyi. Cama cila silecege az camsil  😛

Ankara Şaşmaz'da özen ticaret vardı. İnternet üstünden satışta yapıyorlardı. Ben oradan almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam Bosch aerotwin di.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Aerolar 3 katı para idi buldum da 250 300 civarı nerdeyse . :p mercedes için o para vermedim diye almadim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...