İçeriğe Yönlendir

BMW 530XD E60

Sarp Özdoğan

Recommended Posts

Sarp Özdoğan

Merhabalar forumda yeniyim.. Yüksek vergilerden dolayı Mazda 6 2013 skyactive aracımı değiştirmekteyim. Yerine parça fiyatları ve MTV 'si daha düşük bir 530d 530xd veya 535d aramaktayım.. piyasada temiz 535d bulmak çok zor.. 530d ile 530xd arasındayım.. 530d ile 535d aynı motora sahip 535d'de sadece ufak turbo var 530d'ye ek.. fakat 530xd hakkında bir fikrim yok. Sizce nasıldır ? Kronik bir arızası var mı ? Motor 530d ile aynı sanırım. Bilgilendirirseniz sevinirim ..

Yorum bağlantısı
Sarp Özdoğan

E60'ın parça fiyatları Mazda 6 'ya göre daha uygun. Kasa tipini yazmayı unutmuşum 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Baktığınız bmw’ler kaç motor ki? Sizin vergi 2300tl. Bmw daha mı az vergili? Ayrıca mazda 6 yani bu. Sorunsuz bir arabaya biniyorsunuz. Bmw’de ufak bir sorun pahalı çözülür. 8 yaşındaki bir arabadan en az 11-12 yaşındaki arabaya geçiş. Tanıdıktan alınmayan bmw risktir bu arada. Ben öyle düşünüyorum. Piyasası ve kullanıcı kitlesi malum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

2004 2006 mı bakıyorsunuz.

Bakımlı bulabilirseniz güzel araç

Yorum bağlantısı
Sarp Özdoğan
İsa Erdoğan yazdı:

2004 2006 mı bakıyorsunuz.

Bakımlı bulabilirseniz güzel araç

Evet. temiz ve bakımlı bir 535d arıyorum aslında.. Acelem yok , artık ne zamana gelirse :) 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

E60 5 serisinin en beğendiğim görsele sahip olan kasası, Bu araca karşı içimde ayrı bir heves her zaman var. Bir arkadaşımın babasında vardı 2 yıl kadar önce ciddi bir şanzıman arızası çıkarttı o dönem araç fiyatının yarısı kadar serviste masraf çıkartmışlardı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...