İçeriğe Yönlendir

Ankara İçi Evden Eve Nakliyat Firması Öneri İhtiyacı

Oğuzkan Erışık

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık

Selamlar

Ay sonu evi taşıyacağım.

Ankara içinde yakın zamanda taşınan ve firmadan memnun kalanların veya bu işi yapan tanıdığı olanların tavsiyelerine ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Doğançay nakliyat işini ciddi yapan ve en profesyonel çalışan firma.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Koray Demir yazdı:

Doğançay nakliyat işini ciddi yapan ve en profesyonel çalışan firma.

Siz çalıştınız mı bu firma ile? İletişim bilgilerini verebilirseniz bir fiyat alayım. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Doğançay iyidir de çok tuzludur.

Eskişehir Nakliyat ile görüşün. Çok eski ve dürüst firmadır. 

https://g.co/kgs/T3hYih

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Doğançay gerçekten çok pahalı 😄

@Erhan Doruk eskişehir nakliyat aklımda, armutta gördüm arayacağım onları. Teşekkürler

@Fatih Evcin tanıdık birisi varsa diye söylemiştim abi 😊

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Oğuzkan Erışık yazdı:

Siz çalıştınız mı bu firma ile? İletişim bilgilerini verebilirseniz bir fiyat alayım. 

Tsk personeline ilave özel indirim olduğundan biz Protrans ile sigortalı şekilde çalıştık ama çevremde Doğançay’ı tercih edip de memnun kalmayan olmadı.

Kurumsal profesyonel firma bunlar tanıdık olsa da hizmet kalitesi vs değişmiyor. Tanıdık konusunda yardımcı olamadım kusura bakmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Oğuzkan Erışık yazdı:

Doğançay gerçekten çok pahalı 😄

@Erhan Doruk eskişehir nakliyat aklımda, armutta gördüm arayacağım onları. Teşekkürler

@Fatih Evcin tanıdık birisi varsa diye söylemiştim abi 😊

Araçlarını görünce benim bile iş yapasım geldi :) ivecolara ne güzel uzun kasalar yapmışlar :) 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Koray Demir yazdı:

Tsk personeline ilave özel indirim olduğundan biz Protrans ile sigortalı şekilde çalıştık ama çevremde Doğançay’ı tercih edip de memnun kalmayan olmadı.

Kurumsal profesyonel firma bunlar tanıdık olsa da hizmet kalitesi vs değişmiyor. Tanıdık konusunda yardımcı olamadım kusura bakmayın.

İnceledim işlerini. Kolilemeyi bile yapıp 5 6 saatte yeni eve taşımaları gerçekten muazzam.

Estağfurullah öneride bulunmanız bile yeterli. Eksik olmayın

Fatih Evcin yazdı:

Araçlarını görünce benim bile iş yapasım geldi :) ivecolara ne güzel uzun kasalar yapmışlar :) 

Kolileri bile kendi isimlerine. Maliyeti bir yerden çıkarmaları gerekiyor. Haliyle hizmetle birleşince fiyat yükseliyor. İşlerine göre pahalı değiller bize göre pahalılar 😄

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

doğançay ın bizim organize de kocaman deposu var.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Dogan Arsiray yazdı:

doğançay ın bizim organize de kocaman deposu var.

Sincan'da mısın abi sen? 

Yorum bağlantısı
Koray Demir

İlave olarak şuna dikkat edin: Bazı firmalar iyi hoş gidip anlaşıyorsunuz sonra elemanlar taşıma günü gelince hop bir bakıyorsunuz taşıyacak adamlar Türkçe bilmiyor ve Suriyeli. Ucuz ve kaba iş gücü bedava paraya bunları çalıştırıyorlar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Koray Demir yazdı:

İlave olarak şuna dikkat edin: Bazı firmalar iyi hoş gidip anlaşıyorsunuz sonra elemanlar taşıma günü gelince hop bir bakıyorsunuz taşıyacak adamlar Türkçe bilmiyor ve Suriyeli. Ucuz ve kaba iş gücü bedava paraya bunları çalıştırıyorlar.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim dikkate alacağım mutlaka

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Murat Expres 

Biz Ankara'dan Aydın'a taşındık. Hem profesyoneller, hem pratikler, hem de ne taahhüt ettilerse hepsini gerçekleştirdiler.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Oğuzkan Erışık yazdı:

Sincan'da mısın abi sen? 

evdeyim... haa pppp  - başkent osb.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Eylül ayında Baykara ile taşıdım evimi. 

Genel anlamda memnun kaldım fakat birkaç eşyamda hasar meydana geldi. Çocuk odası mobilyalarının bazılarının köşelerinde zedelenme olmuştu. En büyük hasar buzdolabının üst kapağında 2-3 adet derin göçük meydana geldi. Onu da telafi etmişlerdi. Buzdolabı servisinden parça fiyatı almıştım. Parça fiyatının yanılmıyorsam %90'ını karşılamışlardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Alptuğ Özcan yazdı:

Eylül ayında Baykara ile taşıdım evimi. 

Genel anlamda memnun kaldım fakat birkaç eşyamda hasar meydana geldi. Çocuk odası mobilyalarının bazılarının köşelerinde zedelenme olmuştu. En büyük hasar buzdolabının üst kapağında 2-3 adet derin göçük meydana geldi. Onu da telafi etmişlerdi. Buzdolabı servisinden parça fiyatı almıştım. Parça fiyatının yanılmıyorsam %90'ını karşılamışlardı.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Nakliye işini çözdüm. Herkese teşekkür ederim. Konuyu kapatabiliriz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Hangi firma ile anlaştınız. Taşınma sonrası deneyiminizi de yazarsanız konu kapanmadan. Okuyan fikir edinmiş olur

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Mobilyaları aldığım yerden kuruluma gelen 2 arkadaş vardı. Mobilyalarım çok ağır ve özellikle gardolabın kurulumu çok teferruatlı. Kurulum yaparlarken memnun kalmıştım işçiliklerinden.

Onlarla görüşme sağladım. Taşıma işini ve kurulumunu onlara yaptıracağım. 

Alptuğ Özcan yazdı:

Hangi firma ile anlaştınız. Taşınma sonrası deneyiminizi de yazarsanız konu kapanmadan. Okuyan fikir edinmiş olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...