İçeriğe Yönlendir

Ankara Göz Hastanesi Tavsiyesi

Mehmet Muhip Yılmaz

Recommended Posts

Mehmet Muhip Yılmaz
(düzenlendi)

Arkadaşlar selamlar ;

Anneciğim için sağ gözde katarakt teşhisi konuldu. Gittiğimiz göz hastanesi trifocal akıllı lens önerisinde bulundu. Haliyle annem birazcık korkuyor. Basit bir operasyon ama sonuçlarını kestirmek zor olabiliyor. Bu işlemi yaptırıp memnun olanlar var mı ? Fiyat olarak 6000 TL ibi bir rakam talep ettiler. İşlemle ilgili Doktor veya hastane önerisi olan dostlarımız varsa yardımlarını rica ediyorum.  

Saygılarımla :) 

tarihinde Mehmet Muhip Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Selamlar,

Devlet isterseniz Ulucanlar.

Özel isterseniz Medicana Söğütözü ya da Dünya Göz.

Kişisel tavsiyem ise Ulucanlar en olmadı Etlik Zübeyde Hanım olur.

Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk
(düzenlendi)
Zafer Bakar yazdı:

Bende dünya göz ve yine maya gözü tavsiye ederim.

Aynen. En iyisi onlar. Ancak katarak ile trifocal lens ilişkisini anlamadım. Katarak ameliyatını çoğu yaşlımızın vazgeçilmezi. Aramızda doktorlar var daha iyi bilirler tabiki. Genç bir arkadaşım oldu ve çok memnun. Ama anneniz yaşlı ise lens olayını araştırın derim.

tarihinde Cihaner Öztürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Dünya göz iyidir. Kudret göz de araştırılabilir.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Etlik Zübeyde Hanım

Orası kadın doğum hastanesi. Göze de mi bakıyorlar 😳

Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

hastane önerisi

Dünya göz bence hepsinden daha ilgili.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Orası kadın doğum hastanesi. Göze de mi bakıyorlar 😳

Evet, göze de bakıyorlar. Üstelik Dünya göz dahil hiç bir yerde yaptıramadığımız kontrolleri de yapabiliyorlar. İlk duyduğumda "hadi canım" demiştim ama öyleymiş.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Evet, göze de bakıyorlar. Üstelik Dünya göz dahil hiç bir yerde yaptıramadığımız kontrolleri de yapabiliyorlar. İlk duyduğumda "hadi canım" demiştim ama öyleymiş.

Vay be ilk defa duyuyorum 

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Yorumlar için teşekkürler. Balgat Veni Vidi ve Dünya göz konusunda karar kıldık. Birinden birini tercih edeceğiz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kamil Dede

dışkapıda sgk hastanesinin karşısındaki mevkii askeri hastanesini  normal hastane yaptılar dedem için gittik çok ağır bi ameliyattı doktor çok ilgilendi ve güzel işlem yaptılar özelden ziyade kesinlikle orayada bi muayene ettirmenizi tavsiye ederim geçmiş olsun bu arada 

Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk
(düzenlendi)

opr. dr. Hikmet Hasıripi ni tavsiye ederim,muayenehanesi kavaklıdere Amerikan elçiliğinin tam karşısında,bulvar üstünde

biz ailecek yıllardır ona gideriz,Ankaradaki çoğu diplomat ona muayene oluyor.

güvenilir birisi

www.isikgoz.com.tr

tarihinde Kutluay Selçuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Yorumlar için teşekkürler. Balgat Veni Vidi ve Dünya göz konusunda karar kıldık. Birinden birini tercih edeceğiz :)

Mehmet Bey sınıf arkadaşımın göz merkezi var. Ben sülalemi orda ameliyat ettirdim. Kendisi 2 kez TUS 3. sü olmuş oldukça maharetli bir hekimdir. Merkezde de her türlü ekipman mevcut. 3 göz uzmanı olarak çalışıyorlar. En son eski hanımın katarakt ameliyatında saat tut dedi toplamda 132 sn de ameliyat bitmişti. Kesinlikle bir fikir almanızı öneririm. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Arkadaşlar selamlar ;

Anneciğim için sağ gözde katarakt teşhisi konuldu. Gittiğimiz göz hastanesi trifocal akıllı lens önerisinde bulundu. Haliyle annem birazcık korkuyor. Basit bir operasyon ama sonuçlarını kestirmek zor olabiliyor. Bu işlemi yaptırıp memnun olanlar var mı ? Fiyat olarak 6000 TL ibi bir rakam talep ettiler. İşlemle ilgili Doktor veya hastane önerisi olan dostlarımız varsa yardımlarını rica ediyorum.  

Saygılarımla :) 

annem venividi klinikte de o dediğiniz çok odaklı Zeiss marka mercekli ameliyattan oldu. acaip memnun kaldı. 1 hafta biraz sulanıyor kızarıyor vs amam kolay bir iş normalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Cem Dilmen yazdı:

Mehmet Bey sınıf arkadaşımın göz merkezi var. Ben sülalemi orda ameliyat ettirdim. Kendisi 2 kez TUS 3. sü olmuş oldukça maharetli bir hekimdir. Merkezde de her türlü ekipman mevcut. 3 göz uzmanı olarak çalışıyorlar. En son eski hanımın katarakt ameliyatında saat tut dedi toplamda 132 sn de ameliyat bitmişti. Kesinlikle bir fikir almanızı öneririm. 

Sayın hocam merhabalar ;
Dünyagöz'de Doç.Dr.Bozkurt Şener beye randevu aldık bakalım. Bu konuda titiz ve uzman biri olduğunun tavsiyesini aldık. Tabii ki başka bir uzmana da görüneceğiz. Arkadaşınızla kontağa geçebiliriz o zaman. Çok teşekkürler.

Dogan Arsiray yazdı:

annem venividi klinikte de o dediğiniz çok odaklı Zeiss marka mercekli ameliyattan oldu. acaip memnun kaldı. 1 hafta biraz sulanıyor kızarıyor vs amam kolay bir iş normalde.

İyi bir hastaneye benziyor. Bakalım. Karar vermek zor birazcık :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...