İçeriğe Yönlendir

Jeep Patriot 2.0 CRDI Hakkında

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Mustafa Yanar

Arkadaşlar, ağabeyler bu jeep patriot 2.0crdi tavsiye eder misiniz. Artıları, eksileri, manuel mi otomatik mi

Yorum bağlantısı
Ali Gök

otomatiği yok diye bilirim. içindede passat motoru var diye hatırlıyorum

jeep olarak almazdım. tıquan vs daha iyi seçenek. jeep camiasında sevilen tutulan bir model değil

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tiguan filan almayın. çok sık arızalanıyor orası burası. 1 sene bindim pek çok şeyi tamir etmek zorunda kaldım. çalışırken güzelde işte sürekli birşey bozulursa endişesi oluyor.

jeep compass/patriot gayet başarılı bence. PD140 motorlu jeep olarak düşünün. düz vites mis gibi. biraz gürültülü olur ama iş görecektir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Benim tek endişem kronik arızası var mı, sürekli sorun çıkarır mı, arazi çok önemli değil hafif arazi, land rover beklentimiz yok

2009 sonrası bakacağız, 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bayağı kıyısında gezip almamıştım. Doğan beyin dediklerine ek olarak2.4 otomatik olanları da var. Sürekli 4x4 değil. 2010 da içi makyajlı olanlar var. Sonrası yok yada az. Ve halen daha güzel bence .

Kronik arıza hiç okumadım.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Bayağı kıyısında gezip almamıştım. Doğan beyin dediklerine ek olarak2.4 otomatik olanları da var. Sürekli 4x4 değil. 2010 da içi makyajlı olanlar var. Sonrası yok yada az. Ve halen daha güzel bence .

Kronik arıza hiç okumadım.

Dizel 2.0 olacak ve makyajlı kasa, oval ön göğüs mü ne diyorlar. 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Mustafa Yanar yazdı:

oval ön göğüs mü

Evet.  Aracın içi tek renk. Misal önceki modellerde koltuklar çift renk hoşuma gitmemişti. Bu araç farları ve ön tarafı ile eskiyi, arka tarafıyla yeniyi temsil ediyor bana göre . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Dogan Arsiray yazdı:

PD140 motorlu

bu motor hangi markaya aitti :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Ben almayacağım amcaoğlu alacak adam vw ci soruun yok, golf 6 var dizel manuel onu satıp bundan alacak, bu patriotun motpru pompa enjeksiyon dedikleri tip mi, ondan mı traktör gibi çalışıyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

pd140 daha iyi motordur. 2009 da yenisi geldi bu aracın ufak makyaj. orda bi fark olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

daha iyimi bilmiyorum ama çok feci sesli çalışıyor dodge jeep vs deki varyantları. işin kötüsü yalıtım benzinliye göre olunca içeride tırrrrrr diye ses duyuluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Dogan Arsiray yazdı:

daha iyimi bilmiyorum ama çok feci sesli çalışıyor dodge jeep vs deki varyantları. işin kötüsü yalıtım benzinliye göre olunca içeride tırrrrrr diye ses duyuluyor.

Şöyle iyi. CR bozuldu mu tam bozuluyor. Bu yavaş yavaş gidiyor. Bir de her enjektör bir pompa. DOlayısı ile bozulursa bi tanesi değişiyor. 

Aslında dizelin mantığına daha güzel oturan klasik mekanik sistem. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Göktürk yazdı:

Şöyle iyi. CR bozuldu mu tam bozuluyor. Bu yavaş yavaş gidiyor. Bir de her enjektör bir pompa. DOlayısı ile bozulursa bi tanesi değişiyor. 

Aslında dizelin mantığına daha güzel oturan klasik mekanik sistem. 

Fakat tanesi 5000 lira tamiride yok bu enjektörlerin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Ali Sarikaya

Abilerim, kardeşlerim  aracı gördüm meraktan araştırayım dedim yorumları okudum ama birşeyler eklemek isteyen varmı, kullanan tecrübe edinen varmı acaba, artı fazladan bi paramda yok üzermi beni cok

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Patronun hanımında vardı bundan. Tamamen Amerikan. Sigorta paneli inşallah bozulmaz. @Servet Aydın yardımcı olmuştu sağolsun far sigortası bozulduğunda.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ali Sarikaya yazdı:

Abilerim, kardeşlerim  aracı gördüm meraktan araştırayım dedim yorumları okudum ama birşeyler eklemek isteyen varmı, kullanan tecrübe edinen varmı acaba, artı fazladan bi paramda yok üzermi beni cok

6 ay önce tertemiz 2.0 tdi lar 110-140 bin idi şu anda rakamlara baktım, ben vermem başka birşey bakardım. motoru vw, yürüyen aksamı jeep. tamiri ucuz değildir, herkes dükkanına almaz. cepta fazla kalmaıyor ise model i düşürüp crv bakın atmosferik benzinli

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ali Sarikaya

Cok saol abi. Cok istiyodum ama rahatça binemedikten sonra gerek yok tabi 

Bu hondanın 2. 0 benzinlilerindenmi bahsettin abi sen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...