İçeriğe Yönlendir

Ağustos Ayı İçin Çocuklu Otel Önerisi

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Merhaba,

2021 yılı Ağustos ayında çocuklar ile gidilebilecek otel tavsiyeniz var mıdır?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Fatih Evcin yazdı:

Merhaba,

Ben otel puanları yüksek fiyatları ucuz otellere giderim. 

Bu otelden çok memnun kaldım. Labrande mares  https://goo.gl/maps/8oCTe662ix2hjYgR6

Bu senede bu otele gitmeyi planlıyorum :  Marmaris park. https://g.page/marmarisparkhotel?share

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Pandeminin ne olacağını bilmeden bence şimdiden plan yapmamak lazım. Şu an erken rezervasyon yapmanın da fiyat anlamında bir avantajı yok. Tesisler doluluk oranını bilemediği için uygun fiyatlar sunmamışlar. Geçen sene Şubatta tatili alıp Martta Pandemi başlayınca birsürü belirsizlik oldu, gittiğim otel açılmadı, parayı da iade etmediler, sonra başka otele yönlendirdiler , aradaki fiyat farkını almak için epey uğraştım, şikayetvar a yazınca ödemişlerdi.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Erhan Doruk yazdı:

Pandeminin ne olacağını bilmeden bence şimdiden plan yapmamak lazım. Şu an erken rezervasyon yapmanın da fiyat anlamında bir avantajı yok. Tesisler doluluk oranını bilemediği için uygun fiyatlar sunmamışlar. Geçen sene Şubatta tatili alıp Martta Pandemi başlayınca birsürü belirsizlik oldu, gittiğim otel açılmadı, parayı da iade etmediler, sonra başka otele yönlendirdiler , aradaki fiyat farkını almak için epey uğraştım, şikayetvar a yazınca ödemişlerdi.

Rezervasyonu hangi firma aracılığı ile yapmıştınız.

Bende Ocak ayında yapmıştım pandemi patlayınca iptal ettim. Para iadesinde de sıkıntı olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Fatih Evcin yazdı:

Merhaba,

Bütçe dahilindeyse Titanic Golf Resort. ben bu kadar çocuk odaklı otel görmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Karadağ

Geçen sene Barut B suits te kalmıştık. Şimdi baktım fiyatlar epey yükselmiş. Bütçeniz yüksekse çocuklu aileler için çok iyi bir otel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Otellerin durumu iyi öğrenilmeli çoğu otel açılmıyor.Bir site hariç iptal geri ödemeleri sıkıntılı.Ets en güvenilir olanı çünkü sahibi turizm bakanı.Rezervasyonu bu siteden yapmak sonrası için garanti olur.Reklama girdimi bilmiyorum mesajım ama toplum yararına olduğu için pek reklam sayılmaz diye isim verdim.

Geçen sene aldığım başka bir tatil sitesinden ancak icraya verince paramı geri aldım.

Bizde yaz için tatil planı yapıyoruz ama hala karar veremedik .Çoğu otel henüz fiyat açıklamadı.Aslında şubat sonu beklense daha iyi gibi rezervasyon için.

Kaldığım en iyi oteller sırasıyla aşağıdaki gibi hiç birinden pişman olmazsınız,

Alva donna world palace

Rixos tekirova 

Rixos sungate 

Crystal tat beach golf resort ve spa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Alptuğ Özcan yazdı:

Rezervasyonu hangi firma aracılığı ile yapmıştınız.

Bende Ocak ayında yapmıştım pandemi patlayınca iptal ettim. Para iadesinde de sıkıntı olmadı.

Jolly aracılığı ile tatilsepetinden yapmıştım. Pandemi patlayınca TS dedi ki, Jolly iadeleri kabul etmiyor bu nedenle iptal yapamıyoruz, isterseniz çek verelim sonra kullanın dediler. Hatta tatili alırken sigorta bile yaptırmıştım. Sonra tarihi de öteleyeyim dedim, 1000 tl fark çıkardılar, Bende gitmiyorum dedim, şansıma gideceğim otel açılmadı. Sonra başka otele çevirdik, aradaki farkı zor iade ettiler.

Arkadaşlarım o tarihlerde ETS den almışlardı, iademelerini hemen yapmışlardı.

Geçen yıl Pegasos World de kaldık. Temizlik, ve otelin hizmetleri iyiydi. Yemekler güzeldi, Alkollü içecekler vasattı , ruslar ve ingilizler sürekli şezlong rezerve ettiği için sıkntı çıkıyordu. Sabahtan kalkıp havlu koymak lazım. Su kaydırakları ve havuzlar efsaneydi. Deniz biraz dalgalı ama kum. Parasına göre performans çok iyi.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Erhan Doruk yazdı:

Jolly aracılığı ile tatilsepetinden yapmıştım. Pandemi patlayınca TS dedi ki, Jolly iadeleri kabul etmiyor bu nedenle iptal yapamıyoruz, isterseniz çek verelim sonra kullanın dediler. Hatta tatili alırken sigorta bile yaptırmıştım. Sonra tarihi de öteleyeyim dedim, 1000 tl fark çıkardılar, Bende gitmiyorum dedim, şansıma gideceğim otel açılmadı. Sonra başka otele çevirdik, aradaki farkı zor iade ettiler.

Arkadaşlarım o tarihlerde ETS den almışlardı, iademelerini hemen yapmışlardı.

Bende ETS'den yapmıştım rezervasyonumu hatta yanlış hatırlamıyorsam 3 taksitini ödedikten sonra iptal etmiştim.

Herkes firma ismi verdiği için bende isim vermekte sakınca görmedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bütçe medir bilmiyorum ama biz genelde Belek tarafına gidiyoruz. Geçen yıl 3. defa Voyage otele gittik. Otek yeme içme açısından çok iyi ancak çocuk için pek eğlenceli olmuyor. onun yerine benzer fiyatlar ile yine Belek'de Alibey var. O çocuklar için daha iyi güzel bir plaji, oyun parkları vs sessiz sakin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

TUI SENSATORI Resort Barut ,fethiye diyebilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Mugla bolgesinde villa kiralamak geliyor aklima..

Yeme içmesi icinde olmuyor ama saglik faktoru bugunlerde daha agir bastigi icin kendine ait, izole konutun olur diye dusunuyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yine iyi sayılır geçen ocaktada aynısı çıkıyordu. pandemi girdi ucuzlatmadılar. akılları başına tam gelmemiş belli ki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Alptuğ Özcan yazdı:

ağustosun 2.haftası 2 yetişkin 1 çocuk 1 hafta 11 bin TL fiyat çıktı :crazy:

Evet biraz fiyatlı bir otel. Ben 2 sene önce 2 kişi Haziran ayında gittim  2.600 TL 1 hafta kalmıştım.

Ama Animatörler olsun, yemekleri olsun ,hele deniz efsane  o kadar sıcak bir ortam vardı ki. Bu sene ilk fırsatta gitmeye çalışacağım. Puanları'da 8.8 bayağı başarılı. Bazı dönemler daha uygun oluyor onu yakalamak lazım. Ben 2 sene önce gittiğimde gitmeden bir gün önce rezervasyon yaptırdım 2.600 TL'ye. Bunun 1 ay öncesinde  4.buçuk civarındaydı. Yani erken rezervasyon bana göre hikaye ben son dk rezervasyon yapıp esas avantajdan yararlanıyorum. :) Hatta tatile gideceğim aracıda son gün tekirdağa gidip almıştım . Aldıktan 7-8 saat sonra yola çıkmıştım ne ceserat :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alptuğ Özcan yazdı:

ağustosun 2.haftası 2 yetişkin 1 çocuk 1 hafta 11 bin TL fiyat çıktı :crazy:

Abey o nasıl bir rakam. Adam 6 ay geçiniyo o paraya. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bırakın herşeydahil otel işini. Gidip Antalya merkezde 1+1 daire kiralayın. Bir gün rafting yapın, Birgün kemerin güzel sularında denize girin, bir gün adrasan yapın birgün kaputaj plajına girin. Sonra Ege’ye yelken açın iztuzu plajına gidin. Fethiye’ye gidin. Gidinde gidin. Yemekleri dışardan yiyin. Kısaca gezin. Aynı yerde kalmak sıkmıyormu arkadaşlar sizi. Ben 5 yıl önce bıraktım herşey dahil sistemini. Ha belki çocuklar büyüdü diye olabilir. Tatil dediğin gezeceksin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Zaten yoruluyoruz, bir haftada yatıp dinlenelim. A101'den erzak alışverişi yapacak, kasada sıra bekleyceksem o iş bana göre  değil. Arabayla plaja inip park yeri arayacaksam o işde bana göre değil. Hanımı mutfağa sokup yemek yapıracaksam oda bana göre değil. Hanım zaten çalışıyor, tatildede çalışmasın . 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Çocukları yeni yerler/şeyler görüp keşfetmeye yöneltmek lazım. Kapalı devre tatiller (çok küçük yaş çocuklar hariç) en kötü seçenek bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Tüm yorumlar için teşekkür ederim.

Tek tek okudum ve tavsiyelere baktım. Geniş bir zamanda inceleyeceğim.

Villa kiralamak üzere yola çıkmıştık fakat 3 aile bir villa en az 7 gün kiralıyorlar. Yeme içme sana ait, sadece ev. Hanımlar da tatilde bari yemek ile uğraşmayalım deyince işler biraz değişiyor.

Tek başıma tatile gidecek olsam kesinlikle Kaş'a gider oda+kahvaltı tarzı bir yer kiralar tüm gün kafama göre gezerim. Fakat çocuklar olunca özellikle 5 çocuk :) biraz sabit yerlerde kalmak gerekiyor.

Bu ara bir tavan yada taban fiyat belirtmedim fakat 4-5 gün için 10-12 lira vermek bana pek uygun gelmiyor. belki tüm tatile 10 bin bütçe ayırabilirim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Zaten yoruluyoruz, bir haftada yatıp dinlenelim. A101'den erzak alışverişi yapacak, kasada sıra bekleyceksem o iş bana göre  değil. Arabayla plaja inip park yeri arayacaksam o işde bana göre değil. Hanımı mutfağa sokup yemek yapıracaksam oda bana göre değil. Hanım zaten çalışıyor, tatildede çalışmasın . 

Sen kendi tembelliğine kılıf uydurmuşsun :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...