İçeriğe Yönlendir

6000 Miliamper Telefon Yapmışlar. Poco M3

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)

Dostlar, 

Telefonumun bataryası öldü ölecek, 1200 miliamper civarı bir canı kaldı. Aile babasıyım, sürekli resim ve videoda çekiyorum. Benim telefonlarla en büyük derdim, ısınma ve batarya süresi. Bu telefon çıkmış, tavsiye ettiler. Fiyatıda uygun geldi gözüme. Bu Poco M3 nedir, ne değildir fikrim yok. Xiomide almadan önce nedir, ne değildir bilmiyorduk ama çok iyi telefon çıkmıştı. 

https://www.n11.com/kampanyalar/poco-m3?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAmL-ABhDFARIsAKywVafnXl0jO_t_YXvBXDP4JwoeE1A-_XqpRSWTadYu82qaa1LgZhq3ScMaAtkREALw_wcB

Bu telefonu "telefondan anlayan" arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. Ben pek anlamıyorum. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer
Ali Darbaz yazdı:

Dostlar, 

Telefonumun bataryası öldü ölecek, 1200 miliamper civarı bir canı kaldı. Aile babasıyım, sürekli resim ve videoda çekiyorum. Benim telefonlarla en büyük derdim, ısınma ve batarya süresi. Bu telefon çıkmış, tavsiye ettiler. Fiyatıda uygun geldi gözüme. Bu Poco M3 nedir, ne değildir fikrim yok. Xiomide almadan önce nedir, ne değildir bilmiyorduk ama çok iyi telefon çıkmıştı. 

https://www.n11.com/kampanyalar/poco-m3?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAmL-ABhDFARIsAKywVafnXl0jO_t_YXvBXDP4JwoeE1A-_XqpRSWTadYu82qaa1LgZhq3ScMaAtkREALw_wcB

Bu telefonu "telefondan anlayan" arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. Ben pek anlamıyorum. 

Samsung m31s inceleyin 2900 bandındaydı yılbaşında 6000 de pili var amoled vs. poco moko neymiş o isminde sempati yok ikinci elide para etmez😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Batarya 6000 mah yazıyor sitesinde
M31 kullanıyorum bende

3decfe72fdd13b964a1f5650589efbcf.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Coşkun Basan yazdı:

Batarya 6000 mah yazıyor sitesinde

7000 olan samsung m51 olacaktı. M51 den aklımda kalmış düzelttim. M51 çok para. 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

7000 olan samsung m51 olacaktı. M51 den aklımda kalmış düzelttim. M51 çok para. 
M31 e bakar mısın
Yorum bağlantısı
Ozkan çoban

m51 güncel ve batarya tarafında avantajlı bir cihaz almayı düşündüm ancak iphone dan vazgeçemedim çok araştırmıştım öneririm.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ya Ali telefonun pilini değiştirsen ?

En iyi yan sanayi pil bile kötü

Poko moko boşver. Bilinen bir marka al. Çin markaları bugün var yarın yokuz gibi geliyor bana hep. 

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Xiaomi’nin alt markasi olarak satiliyor, mağazasında incelemiştim Poco ürünlerini.. 🐍

Beni mağazadan çıkarana kadar bayağı uğraştılar 😂

Android kullanacaksam kesinlikle Xiaomi note 10 pro 108mp veya Poco’ya yönelirdim.

Eger bu saydigim iki markadan birini almak isterseniz direkt Xiaomi store’a gidin, netten almayin. Cok guzel kampanyalar ve indirimlerle karsilastim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

En iyi yan sanayi pil bile kötü

Poko moko boşver. Bilinen bir marka al. Çin markaları bugün var yarın yokuz gibi geliyor bana hep. 

poco xiaomiye ait bir marka o yüzden markada sıkıntı yokta modelini bilemem ben olsam x3 nfc alırdım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
(düzenlendi)

ios cihazima degerinden fazla verdiler..

pil degisimi omrunu uzatır ama belli bi zaman sonra -maksimum 3 yil sonra- guncellemeler son bulur, cihaz yavaslar. o yuzden yeni cihaz her zaman iyidir.

ama tavsiyem bir kac secenek arasindan en iyisini bulun. (androidlerde) sadece pili 6000 diye girmek tam anlamiyla hata olur. 

5000mah pili var diye samsung aldim 7.ayinda fişi çekti.

aciliyetiniz yoksa butceyi arttirin, rami daha yuksek bir cihaz bakin.

Xiaomi Mi Mix 2

Realme XT

Realme 6 - 6 pro

Oppo Reno 3

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ya Ali telefonun pilini değiştirsen ?

Abi içi açılan telefon dikiş tutmuyor. Ailede bu şekilde telef olan 4 telefon var. 1000 tl üzerinde maddi kayıp verdi bana. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Hocam poco xiaomi alt markası, özellikler fena değil, kullananlar var ve memnunlar. Ama foto işine gelirsek ; hem ana kamerada, hemde macro çekimde düşük ışıkta net detaylı görüntü almak için pro modda uğraşmanız gerekir. Otomatik modlarda istediğiniz gece çekim performansını alamayabilirsiniz.
Öneriler ;
"Xiaomi Mi 9T - Oppo A72 - Oppo Reno 4 Lite - Poco M3 (128 GB) Karşılaştırması - Epey" https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/167771-551882-608053-649820/xiaomi-mi-9t_oppo-a72_oppo-reno-4-lite_poco-m3-128gb/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

500 TL fazlasına Poco X3 NFC var, kullanıyorum 3 aydır memnunum. Redmi gibi Xiaomi alt modelidir Poco. M3 modeli giriş seviyesi, bir üstü poco X3. F2 pro su süperdir ama 5000 TL bandında.

Ben Poco X3 NFC tavsiye ederim, 120 Hz ekran, NFC, suya dayanıklı, sıvı soğutma hızlı şarj, daha yüksek performans ve daha iyi kamera var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

500 TL fazlasına Poco X3 NFC var, kullanıyorum 3 aydır memnunum. Redmi gibi Xiaomi alt modelidir Poco. M3 modeli giriş seviyesi, bir üstü poco X3. F2 pro su süperdir ama 5000 TL bandında.

Ben Poco X3 NFC tavsiye ederim, 120 Hz ekran, NFC, suya dayanıklı, sıvı soğutma hızlı şarj, daha yüksek performans ve daha iyi kamera var.

Sıvı soğutmada nasıl oluyor. Bak burda dikkatimi cekti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ali Darbaz yazdı:

Sıvı soğutmada nasıl oluyor. Bak burda dikkatimi cekti. 

Isı borusu aslında ama sıvı soğutma diye geçiyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Demek mi6 kullanan bi ben kaldım [emoji2]
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mehmet Cihat yazdı:

Demek mi6 kullanan bi ben kaldım emoji2.png

Mi6 m  olsa değiştirmezdim :) mi5 vardı bende.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

redmi note 8 pro kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Hiç sıkıntı çıkarmadı. öneririm..

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Şu kabullenmeyle başlayalım. Akıllı telefon günlük sarj olan cihazlar.Ozaman neden 6000 ? Neyi fazla kullanıyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Hanımda i phone 7 vardı, artık günde 2 kez bazen 3 kez şarj istiyordu. M51 aldım, 2 gün kesin, 3. günü zorluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Muhittin Kaplan yazdı:

Şu kabullenmeyle başlayalım. Akıllı telefon günlük sarj olan cihazlar.Ozaman neden 6000 ? Neyi fazla kullanıyor ?

Tatile gittin, tura katıldın. Ard arda 4 5 yer geziyorsun. Video ve fotoğraflar çekiyorsun. Birde bakmışın telefon şarjk bitmiş. Başıma defalarca geldi. Telefon en iyi pil kapasitesine sahipken dahi 7 saate 80 tane fotorafı çekemedi. Ayrıca navigasyonda yapması lazım. 

Enerjim daha fazla olsaydı, daha fazla resim çekebilirdim. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Ali abi akü? 

Ramazan Turan yazdı:

i phone 7

bende 6 var masa başında çalıştığıma şükrediyorum. :( 

yoksa halimiz vahim. 5s in şarjı bile benim telefondan daha uzun gidiyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Ali abi akü? 

bende 6 var masa başında çalıştığıma şükrediyorum. :( 

yoksa halimiz vahim. 5s in şarjı bile benim telefondan daha uzun gidiyor. 

Bırak şu aküyü yahu. Ne aküsü. Bana navigasyon yaparken ısınıp kapanmayan. bir günde 300 fotoraf çekebilecek makine lazım. Fotoraf kaliteside en az Mi5s kadar iyi olacak. 

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Mi6 m  olsa değiştirmezdim :) mi5 vardı bende.

Poco x3 cihazında video çekerken optik veya elektronik sabitleme varmı. Titreşimi önlüyormu. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Note 9s 64 gb al diyorum
Tüm işlerini görecek

Bakayım fiyatı uygunsa neden olmasın. Ama ısınma sorunu varmı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...