İçeriğe Yönlendir

6000 Miliamper Telefon Yapmışlar. Poco M3

Ali Darbaz

Recommended Posts

Erdoğan Temur
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Ben Poco X3 NFC tavsiye ederim, 120 Hz ekran, NFC, suya dayanıklı, sıvı soğutma hızlı şarj, daha yüksek performans ve daha iyi kamera var.

Selam Hocam,

Poco X3 NFC nin oyun performansı nasıl?

Büyük oğlana karne için telefon sözü vermiştim. Çoğunlukla PUBG oynuyor. 120 hz ekran ile FHD oynatabiliyor mu acaba ?

samsung m51 bakarken forumda buraya düştüm güzel telefona benziyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)
Erdoğan Temur yazdı:

Selam Hocam,

Poco X3 NFC nin oyun performansı nasıl?

Büyük oğlana karne için telefon sözü vermiştim. Çoğunlukla PUBG oynuyor. 120 hz ekran ile FHD oynatabiliyor mu acaba ?

samsung m51 bakarken forumda buraya düştüm güzel telefona benziyor.

Mert Gulkokan yazdı:

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10217&idPhone2=10415

Karşılaştırdım benim telefon ile antutu ve grafik skorları çok yakın zaten aynı ekran kartı yongası var işlemci bir tık önde
120 hz ekran için poco x3 tercih edilebilir oyunlar için

Yükledim az önce, 120 Hz pupg de yalan, 40-50 FPS alıyor zaten. HD paket yükledim, 500 küsur MB. Kasma ve ısınma sıfır. İkinci elde MVP oldum 😁 

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Tavsiyenize uyup telefonu bir üst versiyonu olan x3 olani almaya karar verdim. Fakat bu sefer bütçeyi tekrar ayarlamam gerekiyor. Bu ay değil ama gelecek ay Poco x3 almaya çalışacam. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hvnvsb.jpg

HDR destekli telefon ama açılmıyor, yakında açılacak diyor, yüklemem gereken başka şeyler mi var acaba 🤔

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ali Darbaz yazdı:

Bu telefonların şarj süreleri çok uzunmuş

Bı bile Poco X3 NFC almak için bir sebep :) 33W destekliyor ve içinde 11V 3A lık yani 33 W şarj aleti çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bı bile Poco X3 NFC almak için bir sebep :) 33W destekliyor ve içinde 11V 3A lık yani 33 W şarj aleti çıkıyor.

Şu teste telefonların tüketimleri ölçülmüş. İphone tüketimi çok düşük çalışma süresi uzun. 

İp

Asus Rog Phone 3 gayet başarılı geldi. Isınmasıda fazla değil sanki.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

HDR destekli telefon ama açılmıyor, yakında açılacak diyor, yüklemem gereken başka şeyler mi var acaba 

Bir şey yüklememize gerek yok. 

en azından cihazı yormayacaktır gfx tool ile denerim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...