İçeriğe Yönlendir

Ankara Fiat Yetkili Servis Kampanya

Murat Sahın

Recommended Posts

Murat Sahın

Moderatör arkadaşlardan rica etsem fotoğrafı koyabilirler mi? Ben yine beceremedim.

Multijet motorlar için aşağıda belirtilen fiyatları paylaşmışlar. Ne kadar geçerli bilmiyorum. Belki birilerinin işin yarar.

IMG_20210202_202412.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Zincir değişimi set olarak mı acaba? Benim usta Euro 4 motor için tüm filtreler, yağ ve zincir seti değişimi için 2300 TL fiyat veriyordu en son.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Yurdaer Elay yazdı:

Zincir değişimi set olarak mı acaba? Benim usta Euro 4 motor için tüm filtreler, yağ ve zincir seti değişimi için 2300 TL fiyat veriyordu en son.

Arayıp sormanız gerek. Ben kampanyadan haberdar olunca burada paylaştım belki birilerinin işine yarar diye :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Debriyaj seti iyi bir rakam.  Ben özelde  kendi aracıma 750  gibi bir rakam almıştım. 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ümit Türk yazdı:

Debriyaj seti iyi bir rakam.  Ben özelde  kendi aracıma 750  gibi bir rakam almıştım. 

Bilya dahil mi orası muamma bu fiyata 🙂 Genellikle yetkili serviste onu ayrıca eklerler isterseniz. 

Trigerde de devirdaim için aynı şey geçerli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ü.Emre Kartal yazdı:

Bilya dahil mi orası muamma bu fiyata 🙂 Genellikle yetkili serviste onu ayrıca eklerler isterseniz. 

hiç bilmiyorum set dediğine göre vardır sanırım. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Rakam çok iyi. Benim baskı takımı 40 bin önce değişmiş. Zincir de 30 bin olmadı değişeli. Haliyle benim işime yaramadı. 70-80 bin km olsaydı bu bakımlar yapılalı, bu fiyatlar için gider yaptırırdım. 

Ü.Emre Kartal yazdı:

Debriyaj seti demiş, muhtemelen dahildir. 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ümit Türk yazdı:

hiç bilmiyorum set dediğine göre vardır sanırım. 

Murat Sahın yazdı:

Debriyaj seti demiş, muhtemelen dahildir. 

Gerçekten dahil ise güzel rakam ama ben pek sanmıyorum. Dediğim gibi forda da debriyaj için fiyat alınca bilya değişimi girmiyor içine, onu ayrıca ekliyorlar. Doğrudan ekleyenler vardır mutlaka ama rakam da ona göre oluyor haliyle. 

Gören arkadaşlar bence bu konuya dikkat etsinler iki gün sonra da bilya ötmesin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...